Acer aspire SW3-016 - проблема із встановленням драйверів.

Все вопросы о ноутбуках
Відповісти
Автор
Повідомлення
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Історія:
Приїхав шикарний Acer Aspire Switch 10 (SW3-016). Приїхав з проблемою - не грузиться. Світиться лого Acer і все. Ніяких дій.
Вдалося зайти в "bios", якщо це так можна назвати.
Далі вдалося спробувати відновити все з Recovery. Але оскільки він німецький, і все німецькою, то було прийнято рішення перевстановити вінду з нуля.
Після танців з бубном вияснилося, що вінда стає лише на GPT розділ і лише х64. Всі спроби втулити х86 - помилка.
Ну ок. Встановив Він10х64. І тут нова проблема: жодного драйвера не встановлено, зазвичай вінда це вміє на раз-два. (скажу більше, така ж історія і з Він8,1, хоч чиста, хоч збірка)
Пошуки по ID із подальшою спробою втиснути туди ті дрова - без результатів.
Далі почалося гугління. Курив багато 4PDA, описані всі ті ж граблі, на які я кілька разів наступив і набив "шишок".
Були там посилання на готові образи Акроніса (.tib) із готовими системами і дровами.
Також були посилання на дрова, але, на жаль, посилання не активні. Знайшов на nnmclub образ - не активний. Просив сіда роздати - без результатно :(

Питання:
Якщо, можливо, є власники подібних апаратів тут на форумі?
Чи не були б Ви настільки люб'язні, зробити копію системи із драйверами, і викласти десь на якийсь гугл-драйв.
Бо ідеї закінчилися..
Ставити Android чи якусь Бубунту - також не хочу. Він, як не як, заточений під вінду.

Різні driverpack-и не пропонувати. З ними така ж історія. Дрова не стають а систему різними г0внояндексами з мейлс.ру - засирають.
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

так.
Але не з Індонезії :) Дрова не хочуть ставати :(
Можна спробувати ще.
Я попутно гуглю і розгглядаю всі варіанти.
Schneider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дивно... Ні один драйвер не встановлюється?
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Schneider: 26.04.2022 09:41 Дивно... Ні один драйвер не встановлюється?
Жоден.
Йде процес. ніби встановилися. Каже потрібен нребут. Ребутаю. і ... облом..
Rex
Member

Повідомлення

zhekaice
Почніть з перевірки заліза - тест ССД (як мінімум - SMART глянути) та ОЗП. Що відбувається у Журналі подій?
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Все ок.
Журнлай подій мені нічого не дасть.

Отправлено спустя 16 минут 35 секунд:
поки я чекав порад, вирішив проблему!
Вирішилася дивним чином.
Вирішив я поставити віндовс Windows 10 For WorkStation. Вже, так би мовити, крайні міри.
Вінда стала. Але чудо, вона підхватила ключ windows Home, який зашитий в системі.

Став ставити драйвери, із подібного посилання, що вище Schneider давав. Вони в мене були давно скачані, але не встановлювалися.
Зараз я запустив Intel platform driver, і в мене, О ЧУДО!, стали майже всі драйвери! Доставив лише блютуз і g-sensor.

Всім дякую за підказки!
Тему не вбивайте, раптом комусь стане в пригоді!

Всім Мирного неба і добра!
Відповісти