Ноутбук MSI Creator 15 облазить фарба з кнопок клавіатури

Все вопросы о ноутбуках
Відповісти
Автор
Повідомлення
modell
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всіх вітаю, гарного та продуктивного дня!

Вирішив я з Dell перейти на ноути MSI, тим паче, що єдиний ноут, що підходив за параметрами на дату купівлі(сенсорний дисплей, 2 слоти ОЗП, 2 слоти ССД, відеокарта, ціна), був моделі Creator 15.
Прекрасно, що для початку це був 1 ноут саме для мене :)
В результаті менше ніж за 900 годин роботи почала облазити фарба з клавіш.
Він на гарантії, тут я повинен бути спокійний, пишу в техпідтримку з питанням "що робити", та як часто таке з'являється та що робити, щоб уникнути цього надалі?
Отримую відповідь: везіть в сервіс-центр. Логічно.
Сервіс центр каже: залишайте нам на діагностику. Яка, за законом, йде до 14 днів.
Ніби все правильно та в рамках, але залишити на діагностику робочий ноутбук у якого просто проблема з тим, що білі клавіші просто пофарбовані чорною фарбою, яка дуже швидко облазить, я вважаю неприйнятним для мене.
MSI Ukraine, це жесть така сервісна політика.
Пост-пересторога для користувачів та тих, хто хоче придбати собі ноут MSI-дивіться на кнопки!
P.S. В 80% часу ноутбук працював з окремою клавіатурою, тобто навантаження на його клавіатуру було мінімальним.
P.P.S. Пишу з клавіатури Rapoo E9270P, якій 8 років та жодної проблеми з написами на клавішах.
спойлер
ЗображенняЗображення
OverPow
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Вы на полном серьёзе пошли в сервис с той проблемой, что видно на фото ?
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

modell
Они вам должны заменить клавиатуру и скорее всего они ее заменят за неделю, а то и меньше (там все зависит от наличия запчастей).
modell
Member
Аватар користувача

Повідомлення

OverPow: 18.09.2021 13:19 Вы на полном серьёзе пошли в сервис с той проблемой, что видно на фото ?
Схожа проблема виникає і на інших клавішах.
Мабуть, ви порадите дочекатись, поки гарантія закінчиться?

Відправлено через 1 хвилину 38 секунд:
krivonos-kolya: 18.09.2021 13:38 Они вам должны заменить клавиатуру и скорее всего они ее заменят за неделю, а то и меньше (там все зависит от наличия запчастей).
Не думав, що можливе аж таке кардинальне рішення.
Замінили б клавіші за 10 хвилин, та й все.
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Ножничную клавиатуру чиить еще тот мазохизм.
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

если много обращений с подобной проблемой, то возможно заменят клаву, но на долго ли вас это спасет, если такой некачественный продукт они выпустили...
как вариант что бы не усугубилась ситуация с состоянием клавиш можно их, грубо говоря, скотчем заклеить, правда пострадает эстетический вид, но при его снятии, если потребуется, нет гарантии что вся краска не отдерется...
не думаю, что они проводят глубокие экспертизы, в нашем сервисе так точно, им проще будет в отказе написать что поверхность клавиш обрабатывалась агресивным чистящим средством по типу обезжирователя или пропишут механические повреждения найденные под микроскопом...
проще смириться... будем теперь знать на что еще обращать внимание при выборе ноута...
modell
Member
Аватар користувача

Повідомлення

krivonos-kolya: 18.09.2021 13:44 Ножничную клавиатуру чиить еще тот мазохизм.
Для мене єдиний вихід-просто замінити клавіші, навіть сам готовий це зробити, було б на які.
Я, звісно, нікуди його везти не буду, бо на час ремонту треба брати інший ноут, купувати під нього купу ліцензійного ПЗ, або йти у відпустку :)

Відправлено через 4 хвилини 26 секунд:
unlnu: 18.09.2021 13:47 будем теперь знать на что еще обращать внимание при выборе ноута...
Якраз про це і хотів попередити. Ще й відома проблема з тугими петлями також і у відносно нових серіях як ця присутня. Яка призводить з часом до їх поломки.
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

замена клавиатуры только целиком, по кнопкам вы не найдете, даже али вас не спасет... при первом же запросе на али высветился вариант силиконовой накладки на всю клавиатуру, есть как прозрачные так и черного цвета... подумайте, может вас устроит... цена вопроса 100 грн.
modell
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unlnu: 18.09.2021 13:56 вариант силиконовой накладки
Дякую за допомогу. Мабуть, є попит на них :(
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

OverPow: 18.09.2021 13:19Вы на полном серьёзе пошли в сервис с той проблемой, что видно на фото ?
если уже начало облазить, то дальше процесс только ускорится. Тем более что левый шифт не самая используемая клавиша.
мой асус, ноуту лет 8, не напрягает
ЗображенняЗображення
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

modell
это давняя болячка у мси, уже не 1 год, лет 5 или больше, причем на разных моделях. И у них у всех в большинстве идет клава вместе с топ-кейсом, заменить гемор и найти тоже. Была такая практика у мси, на время диагностики или ремонта выдавали другой ноут (временный), но это редкое явление.
Если клава такая - то уже ниче не сделаешь, не предотвратишь процесс
OverPow
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

zmax: 18.09.2021 15:03
OverPow: 18.09.2021 13:19Вы на полном серьёзе пошли в сервис с той проблемой, что видно на фото ?
если уже начало облазить, то дальше процесс только ускорится. Тем более что левый шифт не самая используемая клавиша.
мой асус, ноуту лет 8, не напрягает
ЗображенняЗображення
Ну так для 8ми лет отлично я бы сказал.
Я подумал, что у автора 1 или 2 кнопки полезли и он пошёл в сервис
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

modell: 18.09.2021 12:41MSI Ukraine, це жесть така сервісна політика.
:lol: у МСИ сервиса нет :lol:
modell
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lucas55: 18.09.2021 16:25 Если клава такая - то уже ниче не сделаешь, не предотвратишь процесс
Згоден. Буде мені наука, а іншим пересторога.
Відповісти