Проблема з wiFi мережею на ноутбуці Lenovo IdeaPad 3

Все вопросы о ноутбуках
Автор
Повідомлення
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Суть.
2-ядерний Атлон Сільвер, 8 ОЗУ. 1тб хард.
Ноуту + - півроку (гарантійний).
Звернувся колега із проблемою "тупить".
Ну, думаю переставлю систему. не знаю, що там хто йому робив.
Включаю ноут, а мережі нєту. в диспетчері пристроїв пристрій з трикутничком.
Грохнув, оновив пристрої і- болт, не з'явився повторно!

ок. Глюки вінди.

Перевстановлюю вінду. "Давайте підключимо до мережі", ок, давайте. Підключає. якісь віндові дії. Робочий стіл - срака. Немає віфі!
Пристрій видно у "схованих" в диспетчері. Грохаю. Оновлюю - ніякої реакції.

2-а вінда. Уже в GPT замість MBR.
Давайте мережу.. на одну секунду з'являється список доступних мереж і фсьо. той же орган п'ята точка!
Ставлю дрова. З оффсайту. з'являється список. Вибираю мережу. Під'єднується. Ок, думаю. Ага - 2 рази. Ребут і та ж шляпа.

WTF?
Sachu
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Попробуй с сайта производителя самого чипа вифи (типа аэроус или чего там) дрова скачать и установить, иногда помогает
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sachu: 12.05.2021 15:56 Попробуй с сайта производителя самого чипа вифи (типа аэроус или чего там) дрова скачать и установить, иногда помогает
Справа не в дровах, я вважаю. Ноут відключає пристрій. По незрозумілій причині.
Sachu
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

zhekaice
Так попробовать всего 5 мин. Чтобы наверняка исключить глюк драйверов
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Так немає пристрою в диспетчері!
Я навіть ІД глянути не можу!

Що качати, що шукати?
Ra1n
Member
Аватар користувача
Звідки: Харкiв

Повідомлення

zhekaice: 12.05.2021 17:16
Що качати, що шукати?
Гарантийный талон.

PS По vendor/device ID драйвер поищи.
По моему опыту, если Квалком - пробуй драйвер, если Реалтек - лучше сразу wifi менять по гарантии, не терять время.
Rex
Member

Повідомлення

zhekaice
Вибираю мережу. Під'єднується. Ок, думаю. Ага - 2 рази. Ребут і та ж шляпа.
Є підозра, що Уінда накатує "свій" драйвер, який вважає за потрібний і віфі з ним не працює.
Рішення - спробувати поставити Вінду і не підключатися до Інтеренту і пеервірити, чи працює віфі без оновлень. Яка варіант - підключити віфі і висмикнути на роутері ван шнур. І спостерігати. Ну і Вінді заборонити оновлювати дрова.
Sachu
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

zhekaice
Можно ubuntu какую поставить, посмотреть как под линухом работает ли вифи
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sachu: 12.05.2021 20:37 zhekaice
Можно ubuntu какую поставить, посмотреть как под линухом работает ли вифи
Я так завжди стараюся робити для "чистоти експерименту".

Але САМА перша вінда ,яку я накатав - працювало все збс.. перестало із нею. і далі я все описав.

Отправлено спустя 1 минуту 3 секунды:
Ra1n: 12.05.2021 19:03
PS По vendor/device ID драйвер поищи.
Немає (повторюся) в диспетчері пристрою! Не видно. Як його глянути, якщо його немає??

Отправлено спустя 9 минут 42 секунды:
Rex: 12.05.2021 19:25 Є підозра, що Уінда накатує "свій" драйвер, який вважає за потрібний і віфі з ним не працює.
Рішення - спробувати поставити Вінду і не підключатися до Інтеренту і пеервірити, чи працює віфі без оновлень. Яка варіант - підключити віфі і висмикнути на роутері ван шнур. І спостерігати. Ну і Вінді заборонити оновлювати дрова.
Вінда дрова накатує, мережі видно. Нові дрова працюють до перезагрузки, далі все.
Онови вимкнуті на Файрволі. Є нет - немає онов.
Шнури (2 канала) вимикати на серваку не бачу сенсу. Щоб вся корпорація лягла. ...? І що це дасть?

Повторюю, проблема у тому, що ноут чи вінда вимикають пристрій! Вінди 3 різних. 2019 рік. 2020 рік і 2021.
Про 2019 / про 2020 / Для робочих станцій 2021/
Російські українські. ..

не пробував лише із лінуксом. Вже часу не було.

може завтра пограюся.

Якщо ні, то по гарантії піде. Гарантія від Брейна.
ganteller
Member

Повідомлення

Это ж Леново, у них есть спец кнопка включения сети либо аппаратная, либо программная. Для ее активации необходимо установить доп. Программку с офсайта на ноут. Без нее модуль будет аппаратно отключаться.
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ganteller: 13.05.2021 09:25Это ж Леново, у них есть спец кнопка включения сети либо аппаратная, либо программная.
у меня есть Lenovo и никаких кнопок там для этого не вижу. Все работает сразу еще на этапе установки ОС.
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ganteller: 13.05.2021 09:25 Это ж Леново, у них есть спец кнопка включения сети либо аппаратная, либо программная. Для ее активации необходимо установить доп. Программку с офсайта на ноут. Без нее модуль будет аппаратно отключаться.
А можна мене, несвєдущого, тицьнути носиком в ту кніпочку?
gold+brown
Junior

Повідомлення

zhekaice: 13.05.2021 19:53 А можна мене, несвєдущого, тицьнути носиком в ту кніпочку?
Куда тыкать, фотка сабжевой клавиатуры будет?
Может там вообще аппаратный ползунок где-то.

Зачем вся эта инфа про ram, hdd, тут с моделью не понятно - какой "model type" на днище?
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

gold+brown: 13.05.2021 20:53
zhekaice: 13.05.2021 19:53 А можна мене, несвєдущого, тицьнути носиком в ту кніпочку?
Куда тыкать, фотка сабжевой клавиатуры будет?
Может там вообще аппаратный ползунок где-то.

Зачем вся эта инфа про ram, hdd, тут с моделью не понятно - какой "model type" на днище?
точно такий
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

zhekaice: 13.05.2021 00:15Вінда дрова накатує, мережі видно. Нові дрова працюють до перезагрузки, далі все
Пока видна сеть и драйвер работает, зайди в свойства драйвера, выбери принудительно нужный диапазон частот (2,4 ГГц или 5 ГГц) и протокол (АС или что там у тебя роутер способен выдать?), а также запрети отключать устройство для экономии энергии. Накати свежий BIOS. Или попробуй свежий загрузочный диск от Стрельца - там само должно подхватить сеть и работать как надо. По крайней мере можно протестировать сеть и глянуть ID оборудования.
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MSI-PC User: 14.05.2021 00:54
zhekaice: 13.05.2021 00:15Вінда дрова накатує, мережі видно. Нові дрова працюють до перезагрузки, далі все
Пока видна сеть и драйвер работает, зайди в свойства драйвера, выбери принудительно нужный диапазон частот (2,4 ГГц или 5 ГГц) и протокол (АС или что там у тебя роутер способен выдать?), а также запрети отключать устройство для экономии энергии. Накати свежий BIOS. Или попробуй свежий загрузочный диск от Стрельца - там само должно подхватить сеть и работать как надо. По крайней мере можно протестировать сеть и глянуть ID оборудования.
Не встигаю зайти в свойства. Пропадає.
План електроживлення міняв.
БІос накатав.
Флешками Стрєльца користуюся давно - не проканав.

}|{0па.
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Опять аппаратные проблемы софтом чинят, ну что ж, не буду мешать раз настырный и времени много :gigi:
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tolebamber: 15.05.2021 00:09 Опять аппаратные проблемы софтом чинят, ну что ж, не буду мешать раз настырный и времени много :gigi:
Перш, ніж зрозуміти проблему, треба її знайти. І почати з простішого - софт.
З Апаратною частино складніше - я писав, річ гарантійна.
Піде по гарантії.
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tolebamber: 15.05.2021 00:09Опять аппаратные проблемы софтом чинят, ну что ж, не буду мешать раз настырный и времени много
Какая утрата для нас. Может не все потеряно еще?! zhekaice расположи ноут перед девайсов с которого пишешь, может tolebamber снизойдет до сеанса дистанционного исцеления аппаратных проблем
:laugh:
мы то наивные всегда думали что прежде чем лечить железо нужно отмести софтовую компоненту, а оно вона чо, Михалыч!! Не с того конца начали)))
Відповісти