SSD M2 HP 250 G6,

Все вопросы о ноутбуках
Відповісти
Автор
Повідомлення
vik-art
Junior

Повідомлення

Всім доброго дня.
питання до технічно підкованих =є такий ноут
System Information
Manufacturer: HP
Product Name: HP 250 G6 Notebook PC
Version: Type1ProductConfigId
Serial Number: CND7375LNC
UUID: 73973159-2498-e711-be82-48ba4eb29320
Wake-up Type: Power Switch
SKU Number: 2HG43ES#ACB
Family: 103C_5336AN HP 200
https://andiriney.ru/hp-250-g6-obzor/
питання ??? = як підключити SSD M2 ???
розібрав його, тут можу сказати, що пластмаса корпуса дєрьмо повне. всі защьолки полопали. ну то таке, і без них нормально тримається купи.
сд-рома немає, але є вільний такий розєм . можна як то втикнути ССД ?
через шлейф райзер , чи є такі ССД ?
Вкладення
IMG_20210111_111724.jpg
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

в статье все четко описано и на фото показано. плата ссд м2 всунута в другую плату переходник, которая подключена к мат плате. Также в статье сказано - или ссд м2 или обычный 2,5 накопитель (хдд или ссд)- одновременно работает только одно устройство. Также вместо привода всовывается оптибей, в него вкладывается 2,5 ссд - в этом случае будут работать 2 устройства. Также в статье сказано, что накопители только сата, nvme м2 ссд работать не будет.
vik-art
Junior

Повідомлення

XAMCTBO
ок. а вільних 2 розєма під що ?
якщо вони під сдром...то чому б ні ? через райзер
ЗИ. в моєму сдрома немає.
BOBAHH
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

В вашем ноутбуке есть два варианта подключения жесткого диска
1. Обычный 2.5" САТА
2. М2. САТА
Соответственно есть два варианта шлейфа жеского диска (к одному разъему на материнке)
Вкладення
01.png
02.jpg
vik-art
Junior

Повідомлення

BOBAHH
дякую. не підкажете, хто продає такі шлейфи на барахолці ?
хочу попробувати, можливо щось і вийде з цього.
BOBAHH
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Уверен, НИКТО
ищите на newauction.com.ua
ну или на eBay.com
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vik-art: ок. а вільних 2 розєма під що ?
якщо вони під сдром...то чому б ні ? через райзер
ЗИ. в моєму сдрома немає.
Штука в том, что и м2 sata и обычный 2,5 ссд диски имеют максимум по чтению 550-560, это не nvme со скоростями в 3200, т.е. какая вам разница, как будет выглядеть устройство - в виде платы или упаковано в корпус?
Задача какая стоит? вы хотите оставить штатный и добавить ссд? в этом случае вариант только один - оптибей, только в этом случае у вас одновременно будут работать 2 устройства. Если хотите заменить старый диск на новый, то просто выбирете ссд в 2,5 дюймовом корпусе, в скорости вы ничего не потеряете.
Погуглите, как выглядит разъем подключения двд привода, если и его нет, то может шлейф с платкой найти будет быстрее.
vik-art
Junior

Повідомлення

ладно. кто підкаже, що це ра розєм ? тут їх два. нічого ні на них ні коло них не написано.
якщо це на сідіром...то мав би бути m-sata. а так не розумію що це таке.
і звязатись з НР ніяк. видно їх задовбали з подібними питаннями. хоча і притензій до якості їхніх продуктів валом.
ЗИ. і до речі... піз..... там немає розєма під ССД, М2, як написано в статті https://andiriney.ru/hp-250-g6-obzor/

Відправлено через 2 години 53 хвилини 46 секунди:
якщо серія цих ноутів була з сідіром, то я подумав що має щось бути для підключення сідірома.
і таки ...так, Є.ось він, і два шлейфа.
тепер питання...де взяти ? можливо є на форумі хто займається розборками ?
Вкладення
rev67034_49ec513cef50425cb9dc313fa2e6b12a.jpg
BOBAHH
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

не путайте грешное с праведным, второй (широкий шлейф) идет к маленькой платке ЮСБ\аудио на левой стороне и никакого отношения к жесткому диску не имеет. )
vik-art
Junior

Повідомлення

BOBAHH
ОООООО!!!!! Дуже вдячний. такого добра на ОЛХ валом.
попробую, відпишусь в темі, що з того вийшло.
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vik-art: ОООООО!!!!! Дуже вдячний. такого добра на ОЛХ валом.
попробую, відпишусь в темі, що з того вийшло.
То что вы обвели красным это М2.
vik-art
Junior

Повідомлення

XAMCTBO
дякую. я це вже зрозумів. е такі під сідіром і під М2. буду пробувати приколхозити звичайний ссд .
якщо не стартане,чи не побачить система, то поставлю на місце ндд. а для терабайтного вінта (на ноуті стоїть) є юсб3 карман.
evgenyyyy
Junior

Повідомлення

Мені дуже цікаво у що виллється ваша авантюра з М2 ссд замість CD приводу. Сам хочу додати ssd у ноутбук, але конструкційно cd привід відсутній, а замість нього - металева решітка що прикріплена на нижню кришку ноутбука.
Мені цікаво чи можливо використовувати ssd m2 (що стоятиме замість cd приводу) під систему з одночасним використанням hhd на його штатному місці.

Буду дуже вдячний якщо хтось поділится власним досвідом, або ще щось підскаже по цій темі.
Відповісти