Asus ROG strix g15 вимикається андервольт біосі

Все вопросы о ноутбуках
Відповісти
Автор
Повідомлення
RaisingHell
Junior

Повідомлення

Вітаю. Є ноутбук Asus ROG strix g15 на i7-10750h. Злітає андервольт у біосі, він працює все ок, непогано так зменшує градуси на процесорі, але просто відключається через деякий час, і потрібно знову включати. Як фіксити?
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

RaisingHell
Можна через AMIBCP здампити біос, замодити щоб анлервольтні значення були по дефолту і зашити біос назад, якщо там біос AMI Aptio
RaisingHell
Junior

Повідомлення

AFU_power: 05.10.2024 18:40 RaisingHell
Можна через AMIBCP здампити біос, замодити щоб анлервольтні значення були по дефолту і зашити біос назад, якщо там біос AMI Aptio
Звучить страшно. Але взагалі дивно чого настройки злітають самі по собі
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

RaisingHell: 05.10.2024 19:09
AFU_power: 05.10.2024 18:40 RaisingHell
Можна через AMIBCP здампити біос, замодити щоб анлервольтні значення були по дефолту і зашити біос назад, якщо там біос AMI Aptio
Звучить страшно. Але взагалі дивно чого настройки злітають самі по собі
Може спрацьовує якийсь Failsafe механізм, якщо андервольт чуть збавити злітати буде?
RaisingHell
Junior

Повідомлення

AFU_power: 05.10.2024 19:10
RaisingHell: 05.10.2024 19:09
Звучить страшно. Але взагалі дивно чого настройки злітають самі по собі
Може спрацьовує якийсь Failsafe механізм, якщо андервольт чуть збавити злітати буде?
Зараз -80 стоїть. Потрібно потестити на менших значеннях. І взагалі взнати скільки часу проходить, бо це я випадково замістив що злітає

Відправлено через 48 секунд:
Доречі -80 це максимальне значення в біосі цього ноута
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

RaisingHell: 05.10.2024 19:11
AFU_power: 05.10.2024 19:10
Може спрацьовує якийсь Failsafe механізм, якщо андервольт чуть збавити злітати буде?
Зараз -80 стоїть. Потрібно потестити на менших значеннях. І взагалі взнати скільки часу проходить, бо це я випадково замістив що злітає
Щось мало, я -110 на 10750 вижимав, але -50 встройка, логіку не чіпав
Відповісти