i5-2540m не буститься выше 2.6Ггц только ниже.

Все вопросы о ноутбуках
Автор
Повідомлення
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

del
hyliganvl
Junior

Повідомлення

Евгений King: 17.08.2024 11:24
hyliganvl: 17.08.2024 11:14
То був сарказм😁.
Так отож, буду шукати біос. Або закину це все діло, й так норм працює, тільки шо без турбо
Взагалі, якщо чесно, мало сенсу у всіх цих операціях, навіть якби працювало турбо 2540m на сьогодні дуже слабкий проц, краще вже ноута змінити на щось хоч трошки свіжіще, хоча б на Ryzen 2200u - 2500u і т.д.
Повністю згоден, але моєму брату більше не треба. З офісними(домашніми) програмами він справляється на всі 90% B-) , так ще і в танки може пограти на середніх. Цей проц ставився в ноут на заміну, тільки з однієї причини - в нього більша максимальна температура 100°С, бо на попередньому максималка лише 85°C (i3-2370m) тому періодично в танках вирубався+потрібно було часто термопасту міняти. А на цього зараз максимальна температура 79°-81°С і відюха 68-70°С.

Відправлено через 32 хвилини 48 секунд:
Евгений King: 17.08.2024 11:55 Нууу те що на цьому старенькому заведеться i7 та ще й 4/8 це прямо дуууже великі надії, здебільшого ж всі i7 другого покоління то 2/4, то ж різниця на рівні похибки.
Тягнути з аліка за 600грн допотопний проц без гарантій, що воно взагалі живе і робоче, ще й чекати його місяці, ну я навіть не знаю.
Я в останнє з мобільними i5 другого покоління мав справу в ~2015, брав б.в. ноута сестрі з Європи і вже тоді воно було вельми посереднє в плані комфорту екмплуатації. Він прожив десь до 2019 року і наприкінці ледве справлявся з ютубом та фільмами.
Недавно випливали темки тут на форумі що у людини з 2500k в розгоні банальний браузер висажував проц в 100ку, то ж мені чесно важко уявити, що там на 2/4 ноутбучному 35Вт процессорі.
Ох і цікаві баталії у вас, i3,i5,i7 на рівні похибки? :lol: ви серйозно? Я заради цікавості втикнув у свій стерпер lenovo g570 проц 45W i7-2860qm- 4ядра 8потоків і так, на
другому поколінні і вони існують :), так різниця між i5-2410m була дуууже суттєва і турбобуст працював до 2.9ггц, правда не до 3.6ггц, бо обмеження по живленню було на мат.платі

Відправлено через 2 години 7 хвилин 34 секунди:
Биос скидал не помогло, сдалал полное рекавери через инженерное меню и все заработало B-) , рябьята всем спасибо, все свободны :gigi: . Админ закрывай тему :-P
Відповісти