Maingear Vector Pro, прогар

Все вопросы о ноутбуках
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ru1zy
Junior

Повідомлення

Чи є тут спеціалісти, які працюють з прогарами мат. плат? Чи може знаєте, до кого можна звернутися?
Більш детальніше:
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/maingea ... WLFKg.html

Накатив кастомний біос (від Eluctronics, Maingear самі до них запрошують з підтрімки), який дав мені можливість розганяти проц/карту/ОЗП.
Грався так, поки не отримав прогар зліва, але ноут ще працював, після цього вимкнув все, що розганяв (скинув налаштування, поставив в Auto), жив так ноут ще декілька тижнів, допоки не захотів підняти l1/l2 (short/long) watt на проці до 60 (стояло 50 до цього). Після цього трохи хоі 4 та ноут вимкнувся назавжди. Поліз туди, коли знімав акум - отримав ще один прогар, вже фатальний.
Нова материнка є тільки на Алі (27000+таможня), ось і питаю щодо можливості ремонту.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Ru1zy: 26.07.2024 16:15Чи є тут спеціалісти, які працюють з прогарами мат. плат?
є. Але конкретно в даному випадку - мат. плата на помийку, так як прогар фатальний і + схеми + бордв'ью на це чудо - "днем з вогнем..."
До-розганялись. :facepalm: :down:
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Ru1zy: 26.07.2024 16:15 Чи є тут спеціалісти, які працюють з прогарами мат. плат? Чи може знаєте, до кого можна звернутися?
Більш детальніше:
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/maingea ... WLFKg.html

Накатив кастомний біос (від Eluctronics, Maingear самі до них запрошують з підтрімки), який дав мені можливість розганяти проц/карту/ОЗП.
Грався так, поки не отримав прогар зліва, але ноут ще працював, після цього вимкнув все, що розганяв (скинув налаштування, поставив в Auto), жив так ноут ще декілька тижнів, допоки не захотів підняти l1/l2 (short/long) watt на проці до 60 (стояло 50 до цього). Після цього трохи хоі 4 та ноут вимкнувся назавжди. Поліз туди, коли знімав акум - отримав ще один прогар, вже фатальний.
Нова материнка є тільки на Алі (27000+таможня), ось і питаю щодо можливості ремонту.
Напишіть gehka3, може візьметься подивитись:
спойлер
viewtopic.php?f=29&t=85710
Там якщо суто пробило і не потягло щось більш суттєве, то може і буде сенс намагатись відновити.
"Нова" материнка та ще й з Алі, то кіт в мішку...

Відправлено через 2 хвилини 25 секунд:
Crossbow: 26.07.2024 16:57
Ru1zy: 26.07.2024 16:15Чи є тут спеціалісти, які працюють з прогарами мат. плат?
є. Але конкретно в даному випадку - мат. плата на помийку, так як прогар фатальний і + схеми + бордв'ью на це чудо - "днем з вогнем..."
До-розганялись. :facepalm: :down:
Гарному майстру схеми - це додаткова поміч, а не манна небесна. Навіть за відсутсності схем ремонт не стає неможливим зовсім. Головне аби не було якихось проприєтарних дохлих котролерів - до прикладу мертвий USB type-C контролер в новому апараті може мати проприєтарну прошивку, актуальну тільки під даний апарат, що може унеможливити ремонт взагалі.
Ru1zy
Junior

Повідомлення

Crossbow: 26.07.2024 16:57
Ru1zy: 26.07.2024 16:15Чи є тут спеціалісти, які працюють з прогарами мат. плат?
є. Але конкретно в даному випадку - мат. плата на помийку, так як прогар фатальний і + схеми + бордв'ью на це чудо - "днем з вогнем..."
До-розганялись. :facepalm: :down:
На бразильскому форумі знаходив схему (або щось подібне, в форматі cad (https://notebookreparos.com.br/forum/in ... 4MemmBaPSr), але платно, доступу немає до форуму.

Також на китайському форумі теж знаходив пікчу розпайки деяких компонентів, але не знаю, чи воно це взагалі (розташування м2 слотів, цпу, гпу, пам'яті таке ж, та ї взагалі усіх компонентів) + є різниця в останній цифрі матплати (в мене MBPGM7TG8C-PP11, а там PP13 (https://www.chinafix.com/thread-1361868-1-1.html) )

Відправлено через 11 хвилин 27 секунд:
Евгений King: 26.07.2024 17:04
Ru1zy: 26.07.2024 16:15 Чи є тут спеціалісти, які працюють з прогарами мат. плат? Чи може знаєте, до кого можна звернутися?
Більш детальніше:
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/maingea ... WLFKg.html

Накатив кастомний біос (від Eluctronics, Maingear самі до них запрошують з підтрімки), який дав мені можливість розганяти проц/карту/ОЗП.
Грався так, поки не отримав прогар зліва, але ноут ще працював, після цього вимкнув все, що розганяв (скинув налаштування, поставив в Auto), жив так ноут ще декілька тижнів, допоки не захотів підняти l1/l2 (short/long) watt на проці до 60 (стояло 50 до цього). Після цього трохи хоі 4 та ноут вимкнувся назавжди. Поліз туди, коли знімав акум - отримав ще один прогар, вже фатальний.
Нова материнка є тільки на Алі (27000+таможня), ось і питаю щодо можливості ремонту.
Напишіть gehka3, може візьметься подивитись:
спойлер
viewtopic.php?f=29&t=85710
Там якщо суто пробило і не потягло щось більш суттєве, то може і буде сенс намагатись відновити.
"Нова" материнка та ще й з Алі, то кіт в мішку...

Відправлено через 2 хвилини 25 секунд:
Crossbow: 26.07.2024 16:57
є. Але конкретно в даному випадку - мат. плата на помийку, так як прогар фатальний і + схеми + бордв'ью на це чудо - "днем з вогнем..."
До-розганялись. :facepalm: :down:
Гарному майстру схеми - це додаткова поміч, а не манна небесна. Навіть за відсутсності схем ремонт не стає неможливим зовсім. Головне аби не було якихось проприєтарних дохлих котролерів - до прикладу мертвий USB type-C контролер в новому апараті може мати проприєтарну прошивку, актуальну тільки під даний апарат, що може унеможливити ремонт взагалі.
Там три продавці цієї мамки, але так, не знаю, що там ще вийшло з ладу, та чи буде справна материнка, за ті гроші можна буде взяти щось нове, або з того ж олх щось подібне..
То я так, про один з варіантів, який не дуже мені подобається :(
Це ж треба було так постаратися, щоб заруінити ноут
Щодо gehka - дякую, спитаю, можливо візьметься, якщо це буде доцільно.
А, і ще: на олх зараз хочуть забрати за 10.
Є сенс чекати більше чи немає? Все ж таки прогар серйозний, хоч усе інше ціле було.
Вкладення
IMG-aff56310775a8d504225aeb6d0f50404-V.jpg
Screenshot_2024-07-26-19-06-20-751_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Користувався до тих пір, поки із-за вимкнень світла не стався прогар
який дав мені можливість розганяти проц/карту/ОЗП.
Грався так, поки не отримав прогар зліва
:D :lol:
Нова материнка є тільки на Алі (27000+таможня
:D
на олх зараз хочуть забрати за 10
береш 10, добавляєш 27+ таможня і береш новий на RTX 4060
https://hotline.ua/ua/computer/noutbuki ... i/1285857/
це звісно не 3080, але хоча б новий, без прогарів і ремонтів ;)
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Интересніе платі что горят на 60 ватах.
Ru1zy
Junior

Повідомлення

Lucas55: 28.07.2024 10:42
Користувався до тих пір, поки із-за вимкнень світла не стався прогар
який дав мені можливість розганяти проц/карту/ОЗП.
Грався так, поки не отримав прогар зліва
:D :lol:
Нова материнка є тільки на Алі (27000+таможня
:D
на олх зараз хочуть забрати за 10
береш 10, добавляєш 27+ таможня і береш новий на RTX 4060
https://hotline.ua/ua/computer/noutbuki ... i/1285857/
це звісно не 3080, але хоча б новий, без прогарів і ремонтів ;)
Це і є мій нинішній варік, поки тих 27 немає - вирішив спитати щодо ремонту, але мої криві руки унеможливили це, мабуть.

Відправлено через 2 хвилини :
jumanji: 28.07.2024 13:27 Интересніе платі что горят на 60 ватах.
Я не спец далеко, но чего-то, помимо разгона из под биоса не делал. Слабое питалово может + старый прогар, не зачищенный, без понятия. Биос был от другой компании, Eluctronics, на офф. теме редита (на них ссылаются сами Maingear, мол, берите Control Center, Bios у них, потому что мы не обновляем), как всегда, под приправой "на свой страх и риск" (https://www.reddit.com/r/eluktronics/co ... iger_lake/) . Вот страх и риск произошёл как следствие :-/
Хотя сам биос нормально встал и какое-то кол-во времени же я пользовался ноутом (около месяца), в комментах в теме рэдита тоже были такие же "энтузиасты" с мейнгиром, вот и я решился тогда)
Відповісти