Notebook for linux

Все вопросы о ноутбуках
Автор
Повідомлення
inquisition
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

UW5EGA: 28.01.2023 17:09
inquisition: 28.01.2023 11:21

1. Кто вы в линухе и на каком уровне?
2. Он будет работать на этом девайсе. Все "приколы" будут зависеть от вас.
3. У меня бы глаза на затылок полезли при долгой работе от этой помойки вместо дисплея, но это уже лирика и больше призыв "переориентироваться" чуточку повыше.
4. Никакой хорошей автономностью от него даже не пахнет, если только ни консоль - ваше всё и никаких гуёв. :rotate:
Видать на нулевом, раз не знаю ничего про уровни. Экран IPS и герцовки по больше? No gui тоже вариант.
Ну не прибедняйтесь, коль умеете сильно больше, чем апт инстал, ремув и дпкж реконфигур :gigi:
Род деятельности меня интересовал.
120 Гц для админства - то ненужная роскошь и сильно дороже того, с чем вы зашли.

Отправлено спустя 44 минуты 45 секунд:
А можно узнать желательный диапазон бюджета вообще, т.к. сам вопрос современный ноут под линух не актуален, т.к. работает давно без боков на всём? У меня конкретно ксяомик прошка на арче живёт идеально, у коллег и друзей и зенбуки и хъюлеты и леновы последних пары лет от роду замечательно себя чухают под разными дистрами.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

UW5EGA: 28.01.2023 09:12 P. S. мені зручніше працювати в терміналі, а не використовувати програми Putty і TFTP у Windows. Тим паче бувають ситуації... як наприклад ця. Тягати за собою Desktop якось вже не зручно. На робочому місці маю два PC Windows i Debian.
В вінді вже роки 4 є ссх-клієнт в терміналі, а для завантажень win-scp )

Отправлено спустя 3 минуты 53 секунды:
UW5EGA: 27.01.2023 18:09 Порадьте ноутбук під Linux для роботи. Чув дзвін, та не знаю де він - що нові ноутбуки заточені тільки під windows і іншу ОС туди не поставиш без костилів. Не хочеться брати якогось старця, нове є нове. Важливим є ємність акумулятора і автономність у наші часи.
Ось начебто непоганий і від повербанку може працювати - https://rozetka.com.ua/ua/lenovo-82rk00hrra/p362814300/
Будуть там якісь приколи за Linux?
Іди до того хто тобі сказав працювати на лінуху і хай він тобі підбирає ноут і відповідає за те що там те що треба заведеться. Бо час іде я лінукс і ноут це як був бубен так і залишився. Якщо нема бажання довго і нудно доводити систему до норм для тебе стану - я б не радив би тобі з цим зв'язуватися.
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

tablestikus: 28.01.2023 21:15 Якщо нема бажання довго і нудно доводити систему до норм для тебе стану - я б не радив би тобі з цим зв'язуватися.
це тобі сусід наспівав?
і звідки ви такі "розумні" беретесь :facepalm:

пам'ятаю, коли налаштовував собі робочі станціі - відчув "швидкість" налаштування вінди
відразу пригадав, як колись робив збірку програм для вінди, щоб однією прогою встановити весь потрібний софт, але потім ще треба було налаштувати конфіги :banghead:
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Smok: 29.01.2023 01:06
tablestikus: 28.01.2023 21:15 Якщо нема бажання довго і нудно доводити систему до норм для тебе стану - я б не радив би тобі з цим зв'язуватися.
це тобі сусід наспівав?
і звідки ви такі "розумні" беретесь :facepalm:

пам'ятаю, коли налаштовував собі робочі станціі - відчув "швидкість" налаштування вінди
відразу пригадав, як колись робив збірку програм для вінди, щоб однією прогою встановити весь потрібний софт, але потім ще треба було налаштувати конфіги :banghead:
Береш купляєш ноут, потім перебираєш дістрібутиви з якого з коробки щось приблизно живе виходить і починаєш жити і ковиряти що не працює а що працює не так. Що я не так сказав? То що ти фантастику за реальність видаєш - твої проблеми. Бо всі кажуть що все в них ок, а як копнути - то одне, то інше криво працює.
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

tablestikus: 29.01.2023 01:26
Smok: 29.01.2023 01:06
це тобі сусід наспівав?
і звідки ви такі "розумні" беретесь :facepalm:

пам'ятаю, коли налаштовував собі робочі станціі - відчув "швидкість" налаштування вінди
відразу пригадав, як колись робив збірку програм для вінди, щоб однією прогою встановити весь потрібний софт, але потім ще треба було налаштувати конфіги :banghead:
Береш купляєш ноут, потім перебираєш дістрібутиви з якого з коробки щось приблизно живе виходить і починаєш жити і ковиряти що не працює а що працює не так. Що я не так сказав? То що ти фантастику за реальність видаєш - твої проблеми. Бо всі кажуть що все в них ок, а як копнути - то одне, то інше криво працює.
ти мені нагадуєш тих, кому краще видно із сибіру "что там у хохлов"
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Smok: 29.01.2023 02:23
tablestikus: 29.01.2023 01:26
Береш купляєш ноут, потім перебираєш дістрібутиви з якого з коробки щось приблизно живе виходить і починаєш жити і ковиряти що не працює а що працює не так. Що я не так сказав? То що ти фантастику за реальність видаєш - твої проблеми. Бо всі кажуть що все в них ок, а як копнути - то одне, то інше криво працює.
ти мені нагадуєш тих, кому краще видно із сибіру "что там у хохлов"
То береш ноут і все працює? Чи брешеш ти?
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

tablestikus: 29.01.2023 02:28
Smok: 29.01.2023 02:23
ти мені нагадуєш тих, кому краще видно із сибіру "что там у хохлов"
То береш ноут і все працює? Чи брешеш ти?
зайди в профіль та подивись, окрім останнього ноута все на лінуксі працює\працювало, в 19-20році це було актуальне топове залізо для роботи (окрім останніх ноутів)
навіть на lenovo x220t (якого нема в профілі) тач екрану спокійно працював
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Smok: 29.01.2023 02:50
tablestikus: 29.01.2023 02:28
То береш ноут і все працює? Чи брешеш ти?
зайди в профіль та подивись, окрім останнього ноута все на лінуксі працює\працювало, в 19-20році це було актуальне топове залізо для роботи (окрім останніх ноутів)
навіть на lenovo x220t (якого нема в профілі) тач екрану спокійно працював
Все це що? Бо наче працює - а у одного копнув - в нього ноут від батареї 5 хвилин живе і в сон уходить, у іншого зі сну не виходить. Але публічно заявляють що у них все ок лінукс на ноуті живе.

Але я до чого - місяця три назад бачив знайомого що схожий на ТС - теж ноут для роботи брав, щось там обрали в його бюджет в 800 баксів, а потім звонить і плачеться - не все працює, я питаю що там - він каже ну мені сказали по роботі лінукс поставити, я поставив а у мене половина не працює. Ну і от що йому робити? Міняти ноут чи ковирятися невідому кількість часу поки все заведеться?

З.І. але так - з леново синкпадами +- висока вирогідність що з коробки великий відсоток заведеться більшість функціоналу.
inquisition
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Еще один, не соображающий где он находится, пришёл высраться историями из прошлого про неосиляторов чего-то, натянул это на весь глобус, возомнил, что это нужно и важно знать всем, что чужая реальность - это фантастика, а его реальность - она для всех, решил послать автора куда-то к кому-то, что бы тот за что-то ответил в случае чего-то. Удачи ТС среди помойки из-за таких вот неадекватов докопаться до истины. Рекомендую перебраться на полностью тематические форумы вместо этого по любому подобному вопросу. Здесь гигиены больше нет. Я, пожалуй, откланяюсь с треда.
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

tablestikus: 29.01.2023 01:26 Береш купляєш ноут, потім перебираєш дістрібутиви з якого з коробки щось приблизно живе виходить і починаєш жити і ковиряти що не працює а що працює не так. Що я не так сказав? То що ти фантастику за реальність видаєш - твої проблеми. Бо всі кажуть що все в них ок, а як копнути - то одне, то інше криво працює.
Це вже давно в минулому. У мене старенький ASUS EEE PC, 2 інших ASUS десь 2015 року і новий HP Pavilion 2022 року. З проблем - на ASUS 2015 року не працює bluetooth. Драйвери всі йдуть з коробки, нічого окремо шукати в інтернеті і ставити не треба. Дистрибутив Linux Mint.

HP Pavilion на AMD процесорі покоління Zen3 дуже швидкий і від батареї працює 10+ годин. Раджу дивитися на процесори останніх поколінь, якщо важливий час роботи від батареї.
Відповісти