Клуб владельцев ноутбуков Sager (Clevo) + FAQ

Все вопросы о ноутбуках
Відповісти
Автор
Повідомлення
skorpion-yura
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

successful: 13.08.2022 18:29 У меня возникает проблема с перегревом системы. Пытался менять термопасты, проблема осталась. Проблема такая: При замене термопасты поначалу тепрература видеокарты держится в пределах 69-70 градусов без нижней крышки и 79-80 с крышкой. Но спустя какое-то время (от 3 дней до месяца) температура РЕЗКО повышается до 87-95 градусов БЕЗ КРЫШКИ, я уже боюсь что было бы, если бы была крышка на корпусе. Думал что дело в термопасте, но при замене она оказалась ещё жидкая. Но всё равно поставил другую и проблема повторилась уже спустя 3 дня! Я так думаю проблема не в термопасте, а в системе охлаждения. Как решить эту проблему? Ноутбук CLEVO P775 TM
а что за термопаста? у меня были подобные проблемы со старой мх-4, тоже в течении месяца температуры начинали расти.
successful
Junior

Повідомлення

Отправлено спустя 1 минуту 10 секунд:
skorpion-yura: 13.08.2022 20:23
successful: 13.08.2022 18:29 У меня возникает проблема с перегревом системы. Пытался менять термопасты, проблема осталась. Проблема такая: При замене термопасты поначалу тепрература видеокарты держится в пределах 69-70 градусов без нижней крышки и 79-80 с крышкой. Но спустя какое-то время (от 3 дней до месяца) температура РЕЗКО повышается до 87-95 градусов БЕЗ КРЫШКИ, я уже боюсь что было бы, если бы была крышка на корпусе. Думал что дело в термопасте, но при замене она оказалась ещё жидкая. Но всё равно поставил другую и проблема повторилась уже спустя 3 дня! Я так думаю проблема не в термопасте, а в системе охлаждения. Как решить эту проблему? Ноутбук CLEVO P775 TM
а что за термопаста? у меня были подобные проблемы со старой мх-4, тоже в течении месяца температуры начинали расти.
сначала была Thermal Grizzly , сейчас поменял на мх-4. Термал гризли вообще новая была, сначал подумал может китайская подделка, купил mx-4 но всё равно проблема осталась

Отправлено спустя 1 час 58 минут 21 секунду:
в общем это точно дело не в термопасте, так как после перезагрузки ноутбука температура опять нормальная
Hezi909
Member
Звідки: israel

Повідомлення

successful
А какая из гризли, у них дохрена разновидностей, и некоторые сходи по характеристикам с мх
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

AmericanIdol
Maxiler
Доброго дня ;)
X170 це нажаль вже EOL
3dArttist32
Junior

Повідомлення

Всім привіт! Являюся володарем такого раритету, як Clevo p750DM-G в його мінімальній конфигурації із 6600K та 970M на борту. Тільки пам'яті докинув. І жила в мене ця машина як альтернативне робоче місце. Запасна машинка для неважких графічних операцій. Але напревеликийжаль 970m у мене явно вхопила якусь болячку чи на фази чи на контроллери чи на чіп, чи на все одразу у різних комбінаціях. Коротше вийшла з ладу, можливо не насмерть. І от шукаю їй альтернативу і мушу визнати варіантів досить небагато. Знайшов варіант непоганий із Quadro p5200. Формфактор підходить. Радіатор по формам теплоприймача навіть трішки більший, ніж потрібно і наче обрав і почав збирати гроші, бо кінець яка дорога, як зненацька натрапив на таку
спойлер
штукуhttps://pl.aliexpress.com/item/10050038 ... pt=glo2pol
. І чось я собі думаю, що десктопна 3070 навіть у x4 швидкостях буде швидшою, а головне надійнішою за 3080 mobile. Тільки от потрібен мінімальний серверний БП на 300W і неслабенька банка... Цілий кейс-аккумулятор XD. На рибалочку комплект те що треба)
AgitossUa
Junior

Повідомлення

Мда.
Потрібна порада, трохи в ступорі.
Маю NH77HKQ - його версію для українського ринку Dream machines RG3050TI-17UA20.
Вилізла проблема. Якщо дати ноуту спокійно попрацювати від батареї і підключити мережу - вирубається повністю.
Симптоми - обидві діоди мережі і батареї стають жовтими. І система трохи "блокується"
При тому якщо підключити одразу - проблем нуль. Батарея заряджається, все працює.
Нести по гарантії і не морочитися ?
Andy-Pa
Junior

Повідомлення

AgitossUa: 23.09.2022 20:00 Мда.
Потрібна порада, трохи в ступорі.
Маю NH77HKQ - його версію для українського ринку Dream machines RG3050TI-17UA20.
Вилізла проблема. Якщо дати ноуту спокійно попрацювати від батареї і підключити мережу - вирубається повністю.
Симптоми - обидві діоди мережі і батареї стають жовтими. І система трохи "блокується"
При тому якщо підключити одразу - проблем нуль. Батарея заряджається, все працює.
Нести по гарантії і не морочитися ?
Была подобная проблема, решили отправкой в сервис, меньше чем за две недели справились и подобного не наблюдалось.
Aca
Member
Звідки: Закарпаття

Повідомлення

Доброго дня. Постало питання вибору ноута і я звичайно людина практична і головне мені не товщина ітд а щоб там всім частинам так би мовити було комфортно і легко було замінити. Тож зайшовши сюди я трохи почитав і виходить що замінити наприклад проц і відяху не так вже й просто як пишуть в описах до даних ноутів. Чи я не так щось розумію?
NeoWar
Member
Звідки: Днепр, Киев

Повідомлення

Aca: 25.09.2022 11:06 Доброго дня. Постало питання вибору ноута і я звичайно людина практична і головне мені не товщина ітд а щоб там всім частинам так би мовити було комфортно і легко було замінити. Тож зайшовши сюди я трохи почитав і виходить що замінити наприклад проц і відяху не так вже й просто як пишуть в описах до даних ноутів. Чи я не так щось розумію?
По-перше не всі ноути від CLEVO є Barenone чи DTR у яких є можливість заміни компонентів. По-друге придбавши систему, яка дозволяє це зробити, ви все одно будете заручником шасі, бо під нього буде материнська плата зі своїми обмеженнями. Наприклад на мою систему я можу поставити максимум процессор 8-го покоління, да і те з модифікаціями BIOS та апаратними хитрощами. Відеокарту теж замінити на 2000 серію не вийде. Проте є повний доступ до усіх компонентів системи, багато слотів під файлопомойки) Користуюсь вже більше 5 років і вважаю однією із найвдаліших покупок, бо гроші на апгрейд усі ці роки не витрачав, а конфігурації досі вистачає майже на все. Звісно що іноді вже все вправо у сучасних проектах не завжди можна викрутити, але з роками починаєш більше цінувати геймплей, ніж графіку.

Отправлено спустя 6 минут 14 секунд:
successful: 13.08.2022 23:23 Отправлено спустя 1 минуту 10 секунд:
skorpion-yura: 13.08.2022 20:23

а что за термопаста? у меня были подобные проблемы со старой мх-4, тоже в течении месяца температуры начинали расти.
сначала была Thermal Grizzly , сейчас поменял на мх-4. Термал гризли вообще новая была, сначал подумал может китайская подделка, купил mx-4 но всё равно проблема осталась

Отправлено спустя 1 час 58 минут 21 секунду:
в общем это точно дело не в термопасте, так как после перезагрузки ноутбука температура опять нормальная
На своем конфиге использую Gelid GC Extreme, разница с МХ-4 в моем случае около 8-10С под нагрузкой была. Так же встречал отзывы о случаях неравномерного прижатия хитсинка процессора к крышке. Лечится спичечным модом, т.е. подкладыванием кусочков спичек под крепежные лапки хитсинка. Погуглите, думаю найдете без проблем.
leremenko
Member
Аватар користувача

Повідомлення

знайшов новий огляд з досить детальним тестуванням.
https://spidersweb.pl/2022/10/dream-mac ... -test.html
Cyberpunk 2077 и Dream Machines RT3080Ti-15PL56:

FHD, низкие настройки, RT выкл., DLSS выкл.: 109 кадров в секунду
Средние настройки FHD, RT выкл., DLSS выкл.: 104 кадра в секунду
Высокие настройки FHD, RT выкл., DLSS выкл.: 104 кадра в секунду
Ультра настройки FHD, RT выкл. DLSS выкл.: 82 кадра в секунду
Ультра настройки FHD, RT выкл., DLSS Balanced: 102 кадра в секунду
Настройки FHD Ultra, RT выключен, производительность DLSS: 106 кадров в секунду
Настройки FHD Ultra, RT Medium, DLSS Off: 60 кадров в секунду
Настройки FHD Ultra, RT Medium, DLSS Balanced: 82 кадра в секунду
Настройки FHD Ultra, RT Medium, производительность DLSS: 77 кадров в секунду
Настройки FHD Ultra, RT Ultra, DLSS выкл.: 54 кадра в секунду
Настройки FHD Ultra, RT Ultra, DLSS Balanced: 77 кадров в секунду
Настройки FHD Ultra, RT Ultra, DLSS Производительность: 76 кадров в секунду
Низкие настройки QHD, RT выкл., DLSS выкл.: 109 кадров в секунду
Средние настройки QHD, RT выкл. DLSS выкл.: 108 кадров в секунду
Высокие настройки QHD, RT выкл., DLSS выкл.: 95 кадров в секунду
Настройки QHD Ultra, RT выкл., DLSS выкл.: 56 кадров в секунду
Настройки QHD Ultra, RT Off, DLSS Balanced: 78 кадров в секунду
Настройки QHD Ultra, RT выключен, производительность DLSS: 89 кадров в секунду
Настройки QHD Ultra, RT Medium, DLSS Off: 37 кадров в секунду
Настройки QHD Ultra, RT Medium, DLSS Balanced: 59 кадров в секунду
Настройки QHD Ultra, RT Medium, DLSS Производительность: 67 кадров в секунду
Настройки QHD Ultra, RT Ultra, DLSS Off: 35 кадров в секунду
Настройки QHD Ultra, RT Ultra, DLSS Balanced: 57 кадров в секунду
Настройки QHD Ultra, RT Ultra, DLSS Производительность: 67 кадров в секунду
kela777slk
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Если кто сюда заглянет, то есть в продаже p775dm3 на 6700к и gtx1060
2022
Junior

Повідомлення

Чел, спасибо, было полезно. Покупаю себе дрим мащинс 3070 5 5600х. Ты святой, я сколько сраных видео пересмотрел, а тут деды которые шарили за ГЕЙминг. Я горд быть зумером читающий пасты дедов 2012

Відправлено через 1 хвилину 52 секунди:
ебать тут дискусии до 2022 ебать. Слава Полку АЗОВ!
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Владельцы N960Kx (N960KR) есть с RTX3070?
Балуюсь таким сейчас, все вроде нравится. Из плюсов - экран 16" и возможность заменить проц на любой 10-11 серии, без перепайки, тк сокет обычный настольный.
Единственный минус, лично для меня, что нет отверстий прямо под GPU в корпусе. Хотя темпы на карте в играх порядка 82-83, но есть желание наделать дырок :gigi: Никто таким не занимался?
Даунвольтом карты на 1575MHz добился фпс даже выше, чем в стоке на 1890MHz
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

yupi: 14.01.2023 16:42 нет отверстий прямо под GPU в корпусе. Хотя темпы на карте в играх порядка 82-83, но есть желание наделать дырок Никто таким не занимался?
Тоді не буде обдува зони живлення, VRM і Хаба, але на ГПУ темпа чуть покращиться. Виграти декілька градусів і (шанс) спалити живлення ГПУ, або залишити як задумано інженерами ;)
Займався таким на MSI GT62\ TF5, але тільки для того шоб влізли нестандартні (не заводські) Вентилі, і у них була нормальна подача повітря, вони були вищі за заводські. Вирізав повністю по діаметру вентиля, потім заклеював металевою сіткою з середини (на силікон) тримаються добре. Сітку можно пофарбувати в будь який колір на смак. До речі такі навіть виробляють спеціально та продають, під деякі ноути мсі, клево, (наприклад GT75)
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
В моєму випадку виграш по температурам до 10 градусів, але в мене зовсім інша конструкція ноута. І виглядає це набагато краще ніж просвердлені дирки у корпусі
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lucas55: 14.01.2023 17:27Тоді не буде обдува зони живлення
так откуда обдув то возьмется на врм? если вентиль дует сразу в радиатор и тепло идет на выход?
спойлер
Зображення
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

yupi: 14.01.2023 18:05так откуда обдув то возьмется на врм? если вентиль дует сразу в радиатор и тепло идет на выход?
коли закриті вентилі - то повітря затягується через ті отвори шо над зонами живлення і врм, таким чином йде вентиляція, яка знижує температуру на зоні живлення. А якщо продирявити отвори прямо над вентилями - тоді повітря буде йти тудою в першу чергу. А в зоні VRM через це, вентиляція буде майже відсутня, і тоді і без того високі температри попруть вгору. Подивися уважно як зроблена сітка на моїх скрінах (Заводська Червона) і в якому місці.

Тут якби інженери не просто так це зробили, навіть Ремонтники про це іноді кажуть, коли бачать такий "Модінг"
Востаннє редагувалось 14.01.2023 18:21 користувачем Lucas55, всього редагувалось 1 раз.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

вот фото в закрытом состоянии
спойлер
Зображення
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

yupi: 14.01.2023 18:21вот фото в закрытом состоянии
спойлер
Зображення
solomoniks
Member

Повідомлення

Lucas55: 14.01.2023 17:27
yupi: 14.01.2023 16:42 нет отверстий прямо под GPU в корпусе. Хотя темпы на карте в играх порядка 82-83, но есть желание наделать дырок Никто таким не занимался?
Тоді не буде обдува зони живлення, VRM і Хаба, але на ГПУ темпа чуть покращиться. Виграти декілька градусів і (шанс) спалити живлення ГПУ, або залишити як задумано інженерами ;)
Займався таким на MSI GT62\ TF5, але тільки для того шоб влізли нестандартні (не заводські) Вентилі, і у них була нормальна подача повітря, вони були вищі за заводські. Вирізав повністю по діаметру вентиля, потім заклеював металевою сіткою з середини (на силікон) тримаються добре. Сітку можно пофарбувати в будь який колір на смак. До речі такі навіть виробляють спеціально та продають, під деякі ноути мсі, клево, (наприклад GT75)
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
В моєму випадку виграш по температурам до 10 градусів, але в мене зовсім інша конструкція ноута. І виглядає це набагато краще ніж просвердлені дирки у корпусі
Подставку для охлаждения не пробовали использовать?
mehaluch
Junior

Повідомлення

Доброго дня. Є ноут Clevo P770zm, дістався без відеокарти. Поставив в нього gtx 870m але драйвер не хоче ставати, пише помилку "драйвер не совместим с данной версией windows". Може бути таке що ноут взагалі не працює з 800 серією? Відік точно робочий.
Відповісти