проблема з G-skill F4 3200C16d-16GIS

Обсуждение оперативной памяти
Відповісти
Автор
Повідомлення
N3CRO
Member

Повідомлення

Привіт всім.Ситуація така- є Ryzen 2600 ,асрок геймінг фаталіті Х370,2 модуля пам'яті crucial balistix 3000 по 8гб.купив ще 2 модуля гскилл 2х16 (G-skill F4 3200C16d-16GIS),поставив,зразу звернув увагу на те,що частота 2133 і не змінюється (вибирав і 3000,і 2400 при сейві і виході з біоса-циклічний ребут).Ну думаю нехай,потім буду гратися з таймінгами,частотами та ін,та і по роботі мені зараз потрбен тільки об`єм,частота майже байдужа.Загрузив вінду і в диспетчері подивився,показує 32гб,але зарезервовано системою - 16.1гб),і працює звісно лише 16.Кількість макс памяті у вінді через мсконфіг та купу інших порад з інету пробуваб,ніякого результату.Витягнув усі планки,обнулив біос (навіть витягнув батарейку на пару хвилин на всяк рахунок),вставив 2 цих г-скілл.Частота не вибираеться,при виході з біоса якщо вибрати щось вище 2133-циклічний ребут,запуск системи тільки на 2133).В вінді- 16гб але 8 зарезервовано :weep: .Вирішив спробувати 2 ці планки окремо.з однією планкою ПК не стартує взагалі (і на скинутому на дефолт біосі теж),в жодному з слотів.Старт з іншой планкой-все ок,в біосі спокійно ставлю 3000,3200 і все працює,в будь яком з 4х слотів.ставлю цю робочу планку к старим-все ок,можно вибрати частоту в біосі ,пк стартує,в вінді 24гб,100мб зарезервовано,все як і має бути.Якщо ставлю іншу, "неробочу" планку до старих 2х8 - отримую знов неможливість вибрати частоту в біос і 8гб із 24 зарезервовано віндою.

Суть питання- це бракований 1 модуль і йому шлях в гарантію або можливо я щось не так роблю і на райзені можуть бути якісь нюанси і щось потрібно виставити в біосі?Але ж думаю тоді б інший модуль працював би також некорректно...Пам'ять на гарантії,брав в ехе уа кілька днів назад.Дяую за відповіді і прошу дуже не кидати тапками за можливо дурне питання,не є великим спецом в цьому тому перед відправкою по гарантії вирішив що краще спитати поради у досвічених людей :beer:
Rex
Member

Повідомлення

Суть питання- це бракований 1 модуль
Так точно.
Для самозаспокоєння перевіряєте цей модуль в іншому ПК. Якщо не працює - сміливо в гарантію.
щось потрібно виставити в біосі
Ви самі відповіли на своє ж питання. Інші модулі працюють так, як і повинні. Жодних танців там не потрібно робити.
Відповісти