G.Skill DDR4 Aegis (F4-3200C16D-16GIS) вилітають ігри на 3200Mhz

Обсуждение оперативной памяти
Автор
Повідомлення
simoralesha
Member

Повідомлення

deepforest:усі ідентичні
Не факт. Скріншот в заголовку теми показує samsung b die (oem звичайно, не відбірний).
А той що тільки но прикріпили вже показує не зовсім точне маркування. Там можуть бути роспаяні C die, які гірші. Потрібно цей комплект (де тайфун не точно показує) поставити у 2 і 4 слоти від процесора.

Скинути вручну налаштування біоса (через батарейку або контакти cmos замкнути). Робити на повністю знеструмленому ПК звичайно.
Потім вбити частоту 3200 , напругу dram 1.4 V , SoC 1.15 V , первинні таймінги 16 20 20 20 42 , command rate (CR) 1 , gear down on. Якщо успішний старт , то прогнати тм5 універсальний
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

b-die в недорогих планках - не гарантия вообще чего либо. мне неоднократно попадались планки, которые не могут в зашитый xmp
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

simoralesha: 25.04.2022 15:18 Не факт. Скріншот в заголовку теми показує samsung b die (oem звичайно, не відбірний).
А той що тільки но прикріпили вже показує не зовсім точне маркування. Там можуть бути роспаяні C die, які гірші. Потрібно цей комплект (де тайфун не точно показує) поставити у 2 і 4 слоти від процесора.
Який самк комплект? Як його опізнати?
На "класичній" схемі 2 і 4 слоти 3200 xmp працює без помиолк, проблема тіки з чотирма на 3200
simoralesha: 25.04.2022 15:18 Скинути вручну налаштування біоса (через батарейку або контакти cmos замкнути). Робити на повністю знеструмленому ПК звичайно.
Потім вбити частоту 3200 , напругу dram 1.4 V , SoC 1.15 V , первинні таймінги 16 20 20 20 42 , command rate (CR) 1 , gear down on. Якщо успішний старт , то прогнати тм5 універсальний
То все "сурьйозниий" ;) разгон не хочу у це лісти. Мені і 3000 вистачить чкщо не вдасться так просто виставити 3200.

Відправлено через 2 хвилини 44 секунди:
phobosse: 25.04.2022 15:50 b-die в недорогих планках - не гарантия вообще чего либо. мне неоднократно попадались планки, которые не могут в зашитый xmp
Це зрозуміло але хочеться спробувати дешево та швидко як завжди :)

Відправлено через 3 хвилини 29 секунд:
А може усе стабіло працювати але при цьому фрізити рандомно в іграх через таймінгі невірні? Як це перевірити?
simoralesha
Member

Повідомлення

deepforest:не хочу у це лізти
Ну тоді залишатись на 3000.
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

deepforest: 25.04.2022 16:36Це зрозуміло але хочеться спробувати дешево та швидко як завжди
тогда стоило брать две планки и смотреть в сторону crucial
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

deepforest: 25.04.2022 16:36 А може усе стабіло працювати але при цьому фрізити рандомно в іграх через таймінгі невірні? Як це перевірити?
При достатній кількості й дискретному відео у фрізи через пам`ять я якось не вірю. Загальний рівень фпс так, а щоб фрізило ... Фрізи часто бувають при запуску ігр з HDD.

А також останні роки поширене явище це фрізи та нестабільний фпс на Ryzen. Якщо погуглити, то здивуєтесь кількості повідомлень. З останього, що дивився на ютубі - свіжозібрана система на R9 5950x з 3080Ti в тесті RDR2 видала мінімальний фпс 14 !!! при середніх 100 фпс, та один раз фрізанула у Metro:Exodus на початку гри.
Я би спробував погратися налаштуваннями системи в цілому. Наприклад з планом енергозбергігання від AMD - відключив би і подивився чи є фрізи без нього.
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

phobosse: 25.04.2022 15:50 b-die в недорогих планках - не гарантия вообще чего либо. мне неоднократно попадались планки, которые не могут в зашитый xmp
Это не B-die, на планках написано что за чипы внутри.
10С Samsung C-die K4A8G085WC-BCPB/BCTD/BCRC
Этот Тайфун всем голову морочит, выставляя донный C-die за B-die
спойлер
Зображення
Зображення
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

simoralesha: 25.04.2022 17:09
deepforest:не хочу у це лізти
Ну тоді залишатись на 3000.
Тобто без підняття напруги dram 1.4 V , SoC 1.15 V ніяк?

Відправлено через 4 хвилини 43 секунди:
phobosse: 25.04.2022 17:38
deepforest: 25.04.2022 16:36Це зрозуміло але хочеться спробувати дешево та швидко як завжди
тогда стоило брать две планки и смотреть в сторону crucial
Поспішав) Думав зовсім 2666 спочатку, але згодився на пропозицію менеджера по збірки пк, магазину де брав і придбав ці комплекти. Брав спочатку 2 а через рік ще такіж 2. У цілому задоволений що хочяб 4 модулі запрацювали на 3000

Відправлено через 3 хвилини 29 секунд:
Artem_K: 25.04.2022 18:22
deepforest: 25.04.2022 16:36 А може усе стабіло працювати але при цьому фрізити рандомно в іграх через таймінгі невірні? Як це перевірити?
При достатній кількості й дискретному відео у фрізи через пам`ять я якось не вірю. Загальний рівень фпс так, а щоб фрізило ... Фрізи часто бувають при запуску ігр з HDD.

А також останні роки поширене явище це фрізи та нестабільний фпс на Ryzen. Якщо погуглити, то здивуєтесь кількості повідомлень. З останього, що дивився на ютубі - свіжозібрана система на R9 5950x з 3080Ti в тесті RDR2 видала мінімальний фпс 14 !!! при середніх 100 фпс, та один раз фрізанула у Metro:Exodus на початку гри.
Я би спробував погратися налаштуваннями системи в цілому. Наприклад з планом енергозбергігання від AMD - відключив би і подивився чи є фрізи без нього.
Дякую за цінну інформацію! Вже відключений АМД профіль і увімкнений Максимальній у енергозбережні.
Я міркую по одній онлайн грі Quake Champions, там можуть бути лаги через мережу.

Відправлено через 4 хвилини 24 секунди:
Megaclite: 25.04.2022 23:15
phobosse: 25.04.2022 15:50 b-die в недорогих планках - не гарантия вообще чего либо. мне неоднократно попадались планки, которые не могут в зашитый xmp
Это не B-die, на планках написано что за чипы внутри.
10С Samsung C-die K4A8G085WC-BCPB/BCTD/BCRC
Этот Тайфун всем голову морочит, выставляя донный C-die за B-die
Дякую за пояснення! Гугол казав що це b-die. А Ви роз`яснили що до чого. Але на мою думку не таке ж воно і дно :) Ціна та стабільні 3000 на 4 модулях мене цілком влаштовують.
simoralesha
Member

Повідомлення

deepforest:Тобто без підняття напруги dram 1.4 V , SoC 1.15 V ніяк?
Ну це щоб виключити недостачу напруги. Якщо помилок не буде і працюватиме стабільно, то зменшувати. Але проблема може і не в цьому звісно.
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Megaclite: 25.04.2022 23:15
phobosse: 25.04.2022 15:50 b-die в недорогих планках - не гарантия вообще чего либо. мне неоднократно попадались планки, которые не могут в зашитый xmp
Это не B-die, на планках написано что за чипы внутри.
10С Samsung C-die K4A8G085WC-BCPB/BCTD/BCRC
Этот Тайфун всем голову морочит, выставляя донный C-die за B-die
спойлер
Зображення
Зображення
Не зовісм розумію. Тут у мене 5WD, viewtopic.php?p=3365368#p3365368
То це b-die?
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

deepforest: 29.04.2022 15:15
Megaclite: 25.04.2022 23:15

Это не B-die, на планках написано что за чипы внутри.
10С Samsung C-die K4A8G085WC-BCPB/BCTD/BCRC
Этот Тайфун всем голову морочит, выставляя донный C-die за B-die
спойлер
Зображення
Зображення
Не зовісм розумію. Тут у мене 5WD, viewtopic.php?p=3365368#p3365368
То це b-die?
Значит это редкий D-die, который даже в масс производстве не значится и даже не значился
Но по маркировке должен был быть С-die, уже ничему нельзя доверять :mad:
На видео чипы с ораганизацией 1Gx8 085, у ваших 2Gx4 045
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Megaclite
Дякую. Розумію, що купував не зовсвм розуіючи що тут так усе складно і заплутано. Радію, що хочяб так працює, бо купив за дуже приємну ціну тоді. Чому тут так усе складно з пам'ять на АМД? Стіки тонуощів та нюансів? На новій АМ5 АМД обіцяє що не буде таких складнощів з пам'ятью? А як з оцим усім цим на Інтелі теж стіки проблем або простіше усе, я про пам'ять?
Значит это редкий D-die, который даже в масс производстве не значится и даже не значился
Но по маркировке должен был быть С-die, уже ничему нельзя доверять :mad:
На видео чипы с ораганизацией 1Gx8 085, у ваших 2Gx4 045
А це 100%? Тобто d-die це зовсім "не гарно"? Алеж вони прцють на 3000 і мають xmp 3200 А як же на відео вони так гоняться? Тобто не має віріантів мої чтотири плашки запуситити на стабільних 3200?

Відправлено через 31 хвилину 31 секунду:
І всеж таки я важаю що це c-die, стосовно серійного номеро та літери 04266M8410C
https://www.reddit.com/r/buildapc/comme ... &context=3
http://www.xtremesystems.org/forums/arc ... 83666.html
Востаннє редагувалось 29.04.2022 18:22 користувачем deepforest, всього редагувалось 1 раз.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

deepforest, у Інтел з пам`яттю значно краще, але є нюанси
Наприклад, 10 покоління практично ідеал, у 11-му з`явилися режими gear 1 та 2, де вже потрібно вибирати або висока частота або низька латентність. У 12-му добавився gear 4 та у бюджетних процесорів апаратне обмеження напруги на контролері, щей +/- різне по партіях, що приводить на DDR4 до максимальної частоти 3466-3733, як пощастить.
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_K
Дякую! Тобто як завжи сине-зелені всетаки краще ніж червоні, що цпу, що гпу? Але у червоних був козир - трохи нижча ціна при равній потужності, як зараз не заню.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

deepforest, так, красні брали ціною, але останнього часу з нею щось пішло не так.

Про роботу з пам`яттю у синіх. В мене 10400F (офіційно по пам`яті 2666) та 4 планки з ХМР 3000 на Micron Rev. Е (2 комплекти 2*8). Працюють 3466 CL16 при зниженій напрузі (див. профіль), або 3600 при стандартній.
У красних важливо не тільки яка пам`ять, але і як пошастить з контролером.
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_K
А за вдяки чому вдалося досягти таких швидкостей при стокових 2666 та ХМР 3000? Та ще на чьотиьох плашках. Бо Интел краще?
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

deepforest: 29.04.2022 18:46 Artem_K
А за вдяки чому вдалося досягти таких швидкостей при стокових 2666 та ХМР 3000? Та ще на чьотиьох плашках. Бо Интел краще?
У Інтел 10-го покоління гарний контролер пам`яті, навіть у молодших моделях. Якщо подивитись по обзорах та форумах, то на 2 планках 10400 можуть десь до 4400. Чотири планки даються контролеру важче, але при такому запасі витягнути 3600 йому не питання (більше я просто не пробував). Ну і Micron Rev.E за розгінним потенціалом йдуть на другому місті після Smsung b-die.
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_K
Дякую знову!

А на що треба звертати увагу у контролерах пам`яті АМД та Інтел цпу? У чому різниця "гарно" - "не гарно" побудований контролер?

У чому тоді успіх архітектури ZEN у порівнянні з Інтелом якщо у ZEN стіки заковирок з тією ж пам`ятью?

Чому не має у Райзен Клькуляторі Samsung c-die?

Відправлено через 11 хвилин 51 секунду:
Якщо моя пам`ять це b-die то чому не приймає таймінги b-die з Калькулятора тіки Samsung OEM підходить?
https://www.hardwareluxx.de/community/t ... AK7TeVoopQ
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

deepforest: 30.04.2022 00:21успіх архітектури ZEN
у zen 2 і вище :gigi:
Alex646
Member

Повідомлення

deepforest: 30.04.2022 00:21 А на що треба звертати увагу у контролерах пам`яті АМД та Інтел цпу? У чому різниця "гарно" - "не гарно" побудований контролер?

У чому тоді успіх архітектури ZEN у порівнянні з Інтелом якщо у ZEN стіки заковирок з тією ж пам`ятью?

Чому не має у Райзен Клькуляторі Samsung c-die?
Треба огляди читати перед покупкою. Багато оглядів.

Успіх зен-архітектури в тому, що вона була дешева, як гімно. У 3000 серії накидали ще більще кешу в проц, щоб косячний контроллер пам'яті не так впливав. А зараз, наприклад, мій проц коштує на 20% дорожче, райзен 5000 взагалі неадекватно.
Відповісти