Crucial BL2K16G36C16U4B + x470 gigabyte gaming 5 + Ryzen 3900x

Обсуждение оперативной памяти
Закрито
Автор
Повідомлення
Сарацинов
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всім доброго. Навчіть, хоч хто не будь, гнати память, хоча б на паспортні частоти (3600) на x470. Це ж капець якийсь, ХМР не працюе, ті таймінги що підбирае "калькулятор" - не працюють. Fclk в половину нижче від частоти не допомагае. Піднятя вольтажу до 1,4в теж не приносить ніякого толку. У всіх якось так все просто гониться по памяті в статтях, у мене тут конкретно "лижі не їдуть". Просвітіть неука де "собака зарита".
3200 16-16-16-36 1,4в - це поки що те, що працюе стабільно.
спойлер
ЗображенняЗображення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В топіку по розгону пам'яті досить багато результатів на мікронах. Не пробували звідти чиїсь робочі налаштування взяти і трохи підкорегувати під свій кіт?
Сарацинов
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 21.08.2021 13:20 В топіку по розгону пам'яті досить багато результатів на мікронах. Не пробували звідти чиїсь робочі налаштування взяти і трохи підкорегувати під свій кіт?
Я не можу навіть 3600 зачіпити. Начитався що така радість на 470ому чипсету у гігабайта нормальне явище, для "ценітелей" хардкора.
От і думаю запитати. Може хтось вже дійшов дзену і поділиться?!? Бо всі таймінги з "аіди" з "інтернету" і т.д. я перепробував що вище 3200. Як ніби то вперлось і вище 3200 не хоче, крітуе синім єкраном. Може есть яка хитра опція на гігах що я не додивився.
Sovet
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тайминги 19-21-21-36 частота 3600 напряжение подбирай ниже 1,4В
Проблема в том что гигабайт матери не очень любят низкие тайминги :beer:

Отправлено спустя 1 минуту 49 секунд:
Как показала практика низкие тайминги дают меньше чем высокая частота. Вдобавок у зен 2 есть соотношение частоты и инфинитифабрик 1-1 и 1-1 бывает лучше частота 3200-3466 и соотношение 1-1 чем частота 4000+ и соотношение 1-2
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sovet: 21.08.2021 13:42Как показала практика низкие тайминги дают меньше чем высокая частота
А які саме конфіги ви порівнювали в цьому контексті?

Я зараз намагаюсь визначити на профільному конфігу що краще: 4000мгц cl16 або 3800cl14, обидва 1:1, звичайно. Поки що виходить, що частота дійсно в середньому покраще, але ще не до кінця визначився.
Закрито