Выбор оперативной памяти

Обсуждение оперативной памяти
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Ветка по выбору и обсуждению оперативной памяти. Тут даем советы, и отписываемся о впечатлениях от использования оперативной памяти.

Статистика разгона ведется в отдельной ветке.

Прежде чем задать вопрос, ознакомтесь с FAQ!

Зображення

Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем
Востаннє редагувалось 11.11.2011 19:33 користувачем Ray2000gt, всього редагувалось 8 разів.
valera60
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

feniks_tm
Советуют взять эту:
Kingston Fury Beast Black KF548C38BBK2-32
И она есть в наличии. Во, блин...а как эта память может себя повести?
Что скажите.
Востаннє редагувалось 31.10.2022 13:53 користувачем valera60, всього редагувалось 1 раз.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

valera60
ну хмп точно заведеться, десь до 6000-6200 теж повинна поїхати, а які будуть таймінги вже залежатиме від чіпів, що там в бістах я не знаю. Я б все таки взяв ті оемні Hynix'и.
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

valera60: 31.10.2022 13:44 feniks_tm
Сейчас заказал материнку. По поводу памяти консультант сказал, что она не гонится вообще и у них в наличии только одна планка. Придется заказывать вторую планку, но, если она окажется из другой партии, то вообще не заработает в паре. Фух...
p.s. Может эта одна планка возврат и уже проверена на разгон. Поэтому ее и сдали? Уже появляются вопросы. Ведь такое возможно...
а чи є взагалі зміст для 12600к брати ддр5? по тестам там вона і з 12700к не завжди дає якийсь відчутний приріст, порівняно з тим, скільки за неї треба переплатити :-/
та й власне чи треба маму z690, якщо не розганяти? як на мене краще вже ці гроші докинути до дорожчої відяхи і просто більше пам'яті взяти
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

oversteve: 31.10.2022 13:54
valera60: 31.10.2022 13:44 feniks_tm
Сейчас заказал материнку. По поводу памяти консультант сказал, что она не гонится вообще и у них в наличии только одна планка. Придется заказывать вторую планку, но, если она окажется из другой партии, то вообще не заработает в паре. Фух...
p.s. Может эта одна планка возврат и уже проверена на разгон. Поэтому ее и сдали? Уже появляются вопросы. Ведь такое возможно...
а чи є взагалі зміст для 12600к брати ддр5? по тестам там вона і з 12700к не завжди дає якийсь відчутний приріст, порівняно з тим, скільки за неї треба переплатити :-/
та й власне чи треба маму z690, якщо не розганяти? як на мене краще вже ці гроші докинути до дорожчої відяхи і просто більше пам'яті взяти
Для 12600к я взяв би MSI B660-A PRO та й не парився би. Якщо бюджет обмежений, то краще справді більше вкласти в відяху.
valera60
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

feniks_tm
Еше вопрос, а где (какие) радиаторы брать на эту память. И нужны ли они?
p.s. Видео уже есть Asus 3060ti.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

valera60: 31.10.2022 13:57 feniks_tm
Еше вопрос, а где (какие) радиаторы брать на эту память. И нужны ли они?
p.s. Видео уже есть Asus 3060ti.
В помірному розгоні можна обійтись без радіаторів, якщо нормальний продув у корпусі. КП 12600К в будь-якому випадку скоріше за все вище 6600-6800 не поїде.
valera60
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

oversteve: 31.10.2022 13:54 а чи є взагалі зміст для 12600к брати ддр5? по тестам там вона і з 12700к не завжди дає якийсь відчутний приріст, порівняно з тим, скільки за неї треба переплатити :-/
Я думаю, что есть.
Mircull
Member

Повідомлення

Добрый вечер, прошу помощи при выборе памяти DDR5. Конфиг такой:

1. Процессор i5 13600 KF
2. Мать Gigabyte Z690 UD

Изначально думал взять простые Hynix oem-ные 2х16 и занятся их разгоном, поджать тайминги. Люди говорят что такие планки берут и 7000.
Но прочитал много отзывов о том, что Gigabyte не очень хороша для разгона памяти. Отсюда вопрос - вероятно стоит взть Kingston на тех же чипах Hynix но с XMP?
Возможно что-то другое подскажите?

Также, если брать планки Hynix под разгон - нужно ли для них отдельно брать радиаторы? Если да, то какие посоветуете взять?э

Большое спасибо!

П.С. крайний раз собирал ПК в 2013-м году, потому прошу прощения за глупые, вероятно, вопросы.
a_z_z_y
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Черкаси

Повідомлення

Mircull: 01.11.2022 21:24 2. Мать Gigabyte Z690 UD

Изначально думал взять простые Hynix oem-ные 2х16 и занятся их разгоном, поджать тайминги. Люди говорят что такие планки берут и 7000.
Но прочитал много отзывов о том, что Gigabyte не очень хороша для разгона памяти. Отсюда вопрос - вероятно стоит взть Kingston на тех же чипах Hynix но с XMP?
Яка разіниця що ви таймінги вручну виставите чи за вас то зробить ХМР?
Якщо "гіга не дуже під розгін", то ії ХМР профіль ніяк не допоможе.
Висновки робіть самі!
ПС: не брати гігу :gigi:
Mircull
Member

Повідомлення

a_z_z_y: 01.11.2022 22:19
Mircull: 01.11.2022 21:24 2. Мать Gigabyte Z690 UD

Изначально думал взять простые Hynix oem-ные 2х16 и занятся их разгоном, поджать тайминги. Люди говорят что такие планки берут и 7000.
Но прочитал много отзывов о том, что Gigabyte не очень хороша для разгона памяти. Отсюда вопрос - вероятно стоит взть Kingston на тех же чипах Hynix но с XMP?
Яка разіниця що ви таймінги вручну виставите чи за вас то зробить ХМР?
Якщо "гіга не дуже під розгін", то ії ХМР профіль ніяк не допоможе.
Висновки робіть самі!
ПС: не брати гігу :gigi:
Та для чисто игровой сборки самое оно. Да и есть инфа что до 6000 Гига должна держать.

В любом случае плата на руках.

В ручную ставить тайминги - потому что производитель далеко не всегда делает оптимальные варианты. К примеру 5600 CL40 на чипах Hynixx насколько я вижу это очень посредственный вариант.
a_z_z_y
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Черкаси

Повідомлення

Mircull: 01.11.2022 22:43Gigabyte не очень хороша для разгона памяти
"Gigabyte не очень хороша для разгона памяти"
Мається на увазі що біоси часто глючні. Деякі параметри не працюють зовсім або не так як мають. Доводиться чекати коли поправлять косякі.
Вручну ставити таймінгі - має працювати норм, якщо біос не підведе.
Ну і звусно на ХМР варто розраховувати ;)
morninglemon
Junior

Повідомлення

Вітаю. Допоможіть з вибором оперативної пам'яті.
Проц 5600х
Мамка Asus TUF Gaming X570-Plus (Wi-Fi)

Вибираю між

Trident Z Neo
DDR4-4000 CL18-22-22-42 1.40V
32GB (2x16GB)

Trident Z Neo
DDR4-3600 CL16-19-19-39 1.35V
32GB (2x16GB)
a_z_z_y
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Черкаси

Повідомлення

morninglemon: 09.11.2022 21:02 Вітаю. Допоможіть з вибором оперативної пам'яті.
Проц 5600х
Мамка Asus TUF Gaming X570-Plus (Wi-Fi)
Мануал - Вибір пам'яті для АМ4 платформи.
morninglemon: 09.11.2022 21:02 Вибираю між:
Trident Z Neo 32GB (2x16GB) DDR4-4000 CL18-22-22-42 1.40V
Trident Z Neo 32GB (2x16GB) DDR4-3600 CL16-19-19-39 1.35V
Якщо після читання мануалу це вібір між комплектами актуальний - беріть другий, ставьте ХМР і радійте :gigi:
SoundSX
Member

Повідомлення

Привет. Хочу взять гудрам ддр3 1600 8гб. У нее они есть зелёные, черные. Цвет текстолита какую-то роль играет.?
Miki+
Member
Звідки: Uzh

Повідомлення

Всім привіт!

раніше при покупці оперативки ддр2 чи ддр3 можна було вибрати любої частоти, тобто якщо мамка не підтримувала ту частоту то переходило на роботу в більш нижчій частоті, або стояла частота 3200 а купив 3400 то робити буда на 3200 так як у тих озу вона вище не стане, а тепер сказали в магазині що ддр4 треба тієї самої частоти іначе не буде робити, можуть на декотрих материнках не завестись, чи правильно сказали?
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Miki+
Все так само, але залежить від наявності необхідного "профіля" JEDEC.
Dan_tist
Junior

Повідомлення

Привіт! https://hard.rozetka.com.ua/ua/gskill-f ... 335408890/
Ніхто не брав цю память? Які там чіпи? або підкажіть на Hynix + - такоїж вартості. Дякую
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Miki+, щось вони дивне кажуть.
DDR4 зазвичай стартує 2133МГц при 1,2В, а далі або виставляєте ХМР (якщо плата може), або руками ставите потрібну частоту, таймінги та напругу. Як варіант, плати MSI мають у БІОС готові варіанти налаштувань на різні частоти та таймінги (MemoryТryIt), не оптимальні, але набагато краще ніж це робить плата на auto.
a_z_z_y
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Черкаси

Повідомлення

Dan_tist: 19.11.2022 09:30 Привіт! https://hard.rozetka.com.ua/ua/gskill-f ... 335408890/
Ніхто не брав цю память? Які там чіпи? або підкажіть на Hynix + - такоїж вартості. Дякую
В мене лежить чекає збірки G.Skill Flare X5 32GB DDR5-5600 (F5-5600J3636C16GX2-FX5).
Судячі з моєї наклейки та інтернетів там чіпи самсунг.

Оскільки за вашим посиланням аналогічний ХМР, то скоріше за все там теж самсунг.
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

a_z_z_y
Buildzoid каже що рівні таймінги 36-36-36 це 99,9% SAMSUNG
Відповісти