Выбор оперативной памяти

Обсуждение оперативной памяти
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Ветка по выбору и обсуждению оперативной памяти. Тут даем советы, и отписываемся о впечатлениях от использования оперативной памяти.

Статистика разгона ведется в отдельной ветке.

Прежде чем задать вопрос, ознакомтесь с FAQ!

Зображення

Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем
Востаннє редагувалось 11.11.2011 19:33 користувачем Ray2000gt, всього редагувалось 8 разів.
pashha777
Junior

Повідомлення

Нужен совет
AMD Ryzen 7 7800X3D
Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER JetStream OC 16GB GDDR6X DLSS 3
ASRock B650M-HDV/M.2
Какую оперативку посоветуете Господа ?
хочу на 64 gb, покупать буду в https://www.komputronik.pl/
заранее благодарен
SFL
Member
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Найдешевше 6000 CL30 )
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Я вот все понять не могу, уже давно показали 64GB UDIMM DDR5 плашки, давно отписались что под них биосы вышли...
И что это получается какой то 'Кот Шрёдингера', каждый раз захожу на Хотлайн и не вижу ни одной позиции :dontknow:
Это шутка какая то была от производителей ?
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak: 20.04.2024 18:03 Я вот все понять не могу, уже давно показали 64GB UDIMM DDR5 плашки, давно отписались что под них биосы вышли...
И что это получается какой то 'Кот Шрёдингера', каждый раз захожу на Хотлайн и не вижу ни одной позиции :dontknow:
Это шутка какая то была от производителей ?
Да эти твари много чего наобещали, а в продаже оно так и не появилось
Alexanderxxl
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всем здравствуйте! ( извините если не в ту тему пишу)
Есть плата Asus tuf gaming plus2 b450 и проц r5 5600 вопрос , если я поставлю 4 планки вот такой памяти Kingston Fury DDR4-3600 16384MB PC4-28800 (Kit of 2x8192) Renegade Black (KF436C16RBK2/16) cl16 будут ли
все 4 планки работать на частоте 3600мгц и с таймингами cl16 ??? Будет ли работать двух канал? Сейчас стоят только две такие планки и работают на 3600 и cl16, но хочу 4 чтобы было 32гб.
Ramzes82
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вітаю панове, хто що скаже про Lexar? Перший раз такого звіра бачу. А саме цікавить кіт Lexar DDR5-6000 32768MB PC5-48000 (Kit of 2x16384) Ares RGB Black (LD5BU016G-R6000GDLA) Хтось мав досвід з цим брендом?
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alexanderxxl
Повинні. Виробники продають кіти по 4 шт планок типу вже відтестовані і які гарантовано 4шт заведуться на заявлених частотах. Якщо взяти 2 кіта по 2, то типу не гарантовано (ну так виробники кажуть). На моєму досвіді ніразу не було проблем з роботою xmp на двох окремих кітах схожої оперативки. Навіть з 3х різних кітів 4 планки працювали в двоканалі на xmp

Отправлено спустя 2 минуты 16 секунд:
Ramzes82
Lexar 32GB (2x16GB) ARES RGB DDR5 RAM 6000MT/s CL30 Desktop Memory - AMD Expo and Intel XMP 3.0, Black (LD5BU016G-R6000GDLA) https://a.co/d/1kMUkyS
Вполнє норм відгуки.
Lamobot
Member

Повідомлення

Asus B650E-E gaming в QVL аж 2 кривенькі кіти на 96 гб (2х48).
Що можна взяти з українського асортименту, що точно без проблем заведеться? Без або з мінімальним розгоном.
Бажано низькопрофільне, типу такого.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Lamobot: 23.04.2024 00:23 Asus B650E-E gaming в QVL аж 2 кривенькі кіти на 96 гб (2х48).
Що можна взяти з українського асортименту, що точно без проблем заведеться? Без або з мінімальним розгоном.
Бажано низькопрофільне, типу такого.
Оцю, для неї заявлена сумісність з цією платою. Або таку, вища частота.
Lamobot
Member

Повідомлення

GreenMile
Та я б і радий, але де ви її в наявності в Україні бачите? Одна якась шарага ТехноЕксперт не рахується.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Lamobot: 23.04.2024 10:19 GreenMile
Та я б і радий, але де ви її в наявності в Україні бачите? Одна якась шарага ТехноЕксперт не рахується.
86% позитивних відгуків на хотлайні :dontknow: Походу розібрали, треба чекати завозу. Можна взяти аналдогічний ripjaws він під хмр, але має працювати також, максимум руками підправити.
Lamobot
Member

Повідомлення

GreenMile
Я ці Flare x5 моніторю вже кілька місяців. Їх нема і, схоже, ніхто завозити і не збирається…
Щодо ripjaws і інших моделей. Я саме тому і написав сюди. Вони 100% заведуться без проблем (такий-то обʼєм), якщо їх нема в qvl?
Може десь є якісь неофіційні qvl листи? Інфу не можу знайти.
Alexanderxxl
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всем доброго времени суток, подскажите хочу поставить больше оперативки, раньше стояла 16гб 3600мгц cl16 , сейчас хочу 32гб 3600мгц но есть с другими таймингами cl17, cl18, cl19 так вот вопрос сильно ли это будет как то отображаться на производительность в играх?? Будет сильно хуже???
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Lamobot: 23.04.2024 12:40 GreenMile
Я ці Flare x5 моніторю вже кілька місяців. Їх нема і, схоже, ніхто завозити і не збирається…
Щодо ripjaws і інших моделей. Я саме тому і написав сюди. Вони 100% заведуться без проблем (такий-то обʼєм), якщо їх нема в qvl?
Може десь є якісь неофіційні qvl листи? Інфу не можу знайти.
Там така сама пам'ять, просто профіль інший. 100% гарантію ніхто не дасть, не завестись може і пам'ять з QVL, але в більшості випадків все працює нормально.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

6000 m vs 6400 a
Alexanderxxl
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Помогите разобраться!!!
Есть мат плата Asus tuf gaming plus2 b450 , ryzen 5 5600 вопрос - если я поставлю оперативку с частотой (xmp) профиля 4000мгц заведется ли она у меня и будет ли работать на этой частоте как положено????
(Мат плата поддерживает максимальную частота 4600мгц, а процессор 3200мгц)
a_z_z_y
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Черкаси

Повідомлення

Alexanderxxl
Для райзенів 3000-5000 серії оптимальні частоти оперативки це 3600-3800мгц в режимі 1:1 з InfinityFabric + зажаті таймінги. Це дає найнижчі затримки і найкращу швидкодію. :up:
Запустити оперативку з 4000мгц ХМР ви скоріше за все зможете, але отримаєте затримки на рівні 3200мгц. :down:
Але що вам заважає ручками підлаштувати частоту+таймінги для оптимальних значень? :shuffle:
Alexanderxxl
Member
Аватар користувача

Повідомлення

a_z_z_y
Я пробовал через dram калькулятор частоту и тайминги выставлять в биос, но не получается... Скорее всего что-то делаю не правильно, у многих видел получается разогнать память на 3800( у меня Kingston fyru renegade 16гб 3600мгц)
a_z_z_y
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Черкаси

Повідомлення

Alexanderxxl: 24.04.2024 17:20 a_z_z_y
Я пробовал через dram калькулятор частоту и тайминги выставлять в биос, но не получается... Скорее всего что-то делаю не правильно, у многих видел получается разогнать память на 3800( у меня Kingston fyru renegade 16гб 3600мгц)
Пробуйте 3733мгц. Буває що 3800 нестабільні, або взагалі немає буту.
Також люди не придають увагу додатковим налаштуванням з калькулятора ("а що звітси все треба вносити?") + фактор неуважності (переплутали таймінги місцями) + біос не оновили. От і виходить що в когось працює, а в когось - ніт.
Alexanderxxl
Member
Аватар користувача

Повідомлення

a_z_z_y
Так в том и дело, биос обновлен до последней версии, из калькулятора вводил все, единственное что возможно что то мог перепутать но все внимательно смотрел. Но... Не выходит...
Відповісти