Чи є підставою помилки в memtest 86 для повернення пам'яті по гарантії?

Обсуждение оперативной памяти
Автор
Повідомлення
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Gorvasrad: 09.12.2023 14:23 GreenMile
F5-7600j3646g16gx2-tz5rs.
В QVL плати ця пам'ять заявлена. Біос останній встановлений? Якщо так, то скоріше за все не витягує контроллер проца. З цими питаннями вивчати тему Розгін пам'яті. В мене така сама пам'ять працює з 13900к на STRIX Z790-E Gaming Wi-Fi з біосом 1501 на попередніх не працювала. Але і на ньому я крутив напруги, і стоїть XMP tweaked.
спойлер
Screenshot 2023-12-09 143054.png
[/attachment]
Ви хоча б її в правильні слоти вставляли на платі?

Відправлено через 4 хвилини 45 секунд:
overbloher: 09.12.2023 14:36 Дружище, ну я мыслю так: прихожу я в магазин и вижу товар, работа которого заявлена на определенных частотахю Я его покупаю и он не работает как заявлено? Какие ещё вопросы могут быть? Зачем они написали на коробке XMP, если он не работает? Что ты хочешь здесь узнать? Люди просто проводят свободное время, общаются и самоутверждаются за счет менее опытных.
Отнеси назад и возьми рабочую память. Ты имеешь на это право по закону.
Приходиш ти в магазин купляти нові шини, купляєш шини з індексом швидкості Z (240 км/год), щасливий ставиш їх на свій Ланос, а він чомусь ніяк не їде 240! Погані шини, віднесу назад в магазин з рекламацією! :rolleyes:
Востаннє редагувалось 09.12.2023 14:44 користувачем GreenMile, всього редагувалось 1 раз.
overbloher
Member

Повідомлення

GreenMile: 09.12.2023 14:41 ]Приходиш ти в магазин купляти нові шини, купляєш шини з індексом швидкості Z (240 км/год), щасливий ставиш їх на свій Ланос, а він чомусь ніяк не їде 240! Погані шини, віднесу назад в магазин з рекламацією! :rolleyes:
Ой, да наплевать на эту лирику. Пускай поменяет память на другую, а там видно будет кп или не кп и прочее блабла. Ну, если он хочет, конечно.
abcdeyka
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Пробуйте 7000-7200 вероятно проблемы исчезнут
По крайней мере на руовервх такие частоты больше всего встречаются в профилях у людей с интелом.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

overbloher: 09.12.2023 14:43
GreenMile: 09.12.2023 14:41 ]Приходиш ти в магазин купляти нові шини, купляєш шини з індексом швидкості Z (240 км/год), щасливий ставиш їх на свій Ланос, а він чомусь ніяк не їде 240! Погані шини, віднесу назад в магазин з рекламацією! :rolleyes:
Ой, да наплевать на эту лирику. Пускай поменяет память на другую, а там видно будет кп или не кп и прочее блабла. Ну, если он хочет, конечно.
Ну так, змінимо шини Контінентал на Данлоп, тоді Ланос поїде 240 :D
Ви ж розумієте що я маю власний досвід з пам'яттю 7600 на схожій платі? Проблема на 99% не в пам'яті.
overbloher
Member

Повідомлення

GreenMile: 09.12.2023 14:48 Ви ж розумієте що я маю власний досвід з пам'яттю 7600 на схожій платі?
И что? Человек взял память, чтобы не заморачиваться. Он хочет, чтобы просто работало. Зачем ему подбирать кучу параметров? Если у него не будет работать, как он хочет, память всё равно надо возвращать и выбрать то, что заработает без танцев с бубном.
Автор - видео тебе в помощь, если ты, конечно, намерен получить то, что хочешь.
спойлер

abcdeyka
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ладно бы не было инфы поразгону и ТД тп. Но уже память обсосана как на мнтел так и на амд. 7200 Интел более менее.и 6400 АМД. Зачем разводить колхоз. Если тс не читает информацию... :shuffle:

Отправлено спустя 8 минут 53 секунды:
Предвкушаю скоро появится тема прошу помочь с цпу не eдет на дефолтных настройках, может вернуть ...брак.... Греется до 100гр в аиде на моей d15) :rotate:
Rain Man
Member
Аватар користувача

Повідомлення

abcdeyka
Предвкушаю скоро появится тема прошу помочь с цпу не eдет на дефолтных настройках, может вернуть ...брак.... Греется до 100гр в аиде на моей d15) :rotate:

вот тут пожалуй соглашусь, тм пока с памятью возится, интересно а проводил ли он стресс тесты в аиде, а то подозреваю что действительно тема о троттлинге начнёт раскачиваться ))
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Банальне питання. Пам'ять вставлена в рекомендовані в мануалі слоти?
спойлер
Screenshot 2023-12-09 at 15-25-55 E21579_ROG_STRIX_Z790-H_GAMING_WIFI_UM_V2_WEB.pdf.png
Бо я зібрав комп і вставив в А1 В1, замість А2 і В2 як рекомендовано в мануалі, і в мене також помилки сипало на хмр профілі. :-/
abcdeyka
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Да и вообще задавайте свою память и возьмите у меня, 7200 за 5400. Запустится без проблем инфа сотка.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

overbloher: 09.12.2023 14:36Дружище, ну я мыслю так: прихожу я в магазин и вижу товар, работа которого заявлена на определенных частотахю Я его покупаю и он не работает как заявлено?
В спеках проца заявлено макс 5600. Які ще питання?
Gorvasrad
Member

Повідомлення

GreenMile: 09.12.2023 14:41 В QVL плати ця пам'ять заявлена. Біос останній встановлений?

Ви хоча б її в правильні слоти вставляли на платі?

Біос останній 1501. Планки в "правильних" слотах. В 2-му і 4-му від сокета.
0kie
Member

Повідомлення

Нормальные магазины всегда принимали назад память по причине "не подходит под мой ПК". Сдать назад и взять на 7200 МГц, желательно из списка протестированной изготовителем платы.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

0kie: 09.12.2023 16:03 Нормальные магазины всегда принимали назад память по причине "не подходит под мой ПК". Сдать назад и взять на 7200 МГц, желательно из списка протестированной изготовителем платы.
Дивлячись, який магазин, бо можна отримати 300 грн профіту і сидіти тиждень без пам'яті :)
7600 може поїхати на 7400, чи на якісь інші частоті, більшій за 7200. До речі, ця 7600 теж з платою протестована, але толку малувато, якщо камінь невдалий.

Відправлено через 3 хвилини 40 секунд:
Gorvasrad: 09.12.2023 15:58
GreenMile: 09.12.2023 14:41 В QVL плати ця пам'ять заявлена. Біос останній встановлений?

Ви хоча б її в правильні слоти вставляли на платі?

Біос останній 1501. Планки в "правильних" слотах. В 2-му і 4-му від сокета.
Тоді далі в сусідню тему, читати звідси і далі, там мій випадок.
AMD
Member
Аватар користувача
Звідки: Незалежна Україна

Повідомлення

overbloher
Ти ще звідки взявсь? знову новорег.. і мембер?...
Пам'ять це така річ, яку купують згідно рекомендацій материнської плати, в документації якої вказано яка саме ОЗП буде гарантовано працювати на таких то частотах, в таких то слотах і кількості модулів, тому, автору Gorvasrad - дивитись мануал до мамки як мінімум.
Відповісти