Оперативка с радиатором не влезет?

Обсуждение оперативной памяти
Відповісти
Автор
Повідомлення
truereason
Junior

Повідомлення

На компе обыкновенная плата АМ4, возможно уменьшенного размера так, что стандартный куллер AMD Wraith Cooler буквально на пару мм не достает от торца до установленой памяти в 1-й слот. Хотел заменинить память на 3600 MHz, а они все с радиаторами и толщиной около 7мм (по крайней мере та которую я выбирал), т.е. будет упираться в торец корпуса куллера, т.к. эти планки с радиатором еще и по высоте гораздо выше обычных.
Может кто сталкивался - за стенкой корпуса пустое место (там где красная стрелка)? Если убрать наружную стенку, то это даст пару мм, чтобы планка с радиатором нормально стала (желтый контур)?
Снимать радиатор думаю не вариант, т.к. если их туда ставят, то так нужно, хотя бытует мнение, что это маркетинг...
Вкладення
kuler_dlya_protsessora_amd_wraith_stealth_712-000052_rev_e~957~900.png
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

truereason
якщо це дешевий кингстон або гскіл то радіатори там чисто для дизайну, що є - що немає. взагалі якщо на пам'яті не заявлено термодатчика то радіатор той до дупи.

а взагалі скільки слотів пам'яті на мамці? якщо 4 то питання максимально просте - ставити в 2-4 слот та й все.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

AntonyKandaurov: 31.08.2023 13:05а взагалі скільки слотів пам'яті на мамці? якщо 4 то питання максимально просте - ставити в 2-4 слот та й все.
Треба спочатку інструкції дивитися, а потім ставити.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Grava
нє, ну буває всяке. у мене на роботі системник на 320 чіпсеті то він має лише 2 слоти пам'яті і моя рекомендація не спрацює. добре що боксовий кульок не впирається в плашки пам'яті, мсасай змогли.
truereason
Junior

Повідомлення

AntonyKandaurov: 31.08.2023 13:05 а взагалі скільки слотів пам'яті на мамці? якщо 4 то питання максимально просте - ставити в 2-4 слот та й все.
два слота - обычная дешевая плата
AntonyKandaurov: 31.08.2023 13:11...добре що боксовий кульок не впирається в плашки пам'яті, мсасай змогли.
у меня тоже MSI (A520)
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

плашки памяти только по высоте могут вызвать проблемы с установкой, по ширине проблем не будет
truereason
Junior

Повідомлення

приставлял линейку толщиной 2мм между торцом копуса куллера (где показано желтым) и стенкой установленой памяти (безрадиаторной) - слегка клинит, т.е. там примерно около 2мм места или даже меньше - "экономисты" ..., добавали бы еще 4мм до слота с памятью и вопросов не было бы

Відправлено через 2 хвилини 25 секунд:
может это планка, которую я выбирал слегка "толстовата"? а например на кингстонах сколько по толщине с радиатором? или корсар?
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

truereason
ну значить ваші мсасай не змогли. або поміняйте кулька або колхозьте щось із наявним.
truereason
Junior

Повідомлення

ті msi такиж наші як і ваші)
kot@work
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

1) "радіатори" на вашій пам'яті зайві. Знимайте.
2) кулер + болгарка = питання вирішене

PS поки що бачив тільки єдину пам'ять, яка дійсно потребувала "радіатору" - серверна hyunix 32Гб lrdimm ddr3. Так в неї свій особистий контроллер в bga виконанні розпаян на платі і гріється ой-ой в десктопному ящику. В рековому з тунельною продувкою звісно і цієї проблеми нема.
Donny_Duck
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

То декоративна накладка на кулері, яку можна зняти, принаймні раніше так було.
truereason
Junior

Повідомлення

Donny_Duck
спасибо, с трудом, но снял; теперь там зазор достаточный, чтобы радиаторная стала
Відповісти