Не стартует пк

Обсуждение оперативной памяти
Автор
Повідомлення
x0taby4
Member
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Знайти то можна але в якому стані.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

oleg214: 05.02.2023 23:32
WaRMacTep: 05.02.2023 23:26 как определили что он 100% рабочий?
Подключал его к старому ПК,старый ПК запустился
Старий ПК - це як? Скоріше за все це щось з меншим енергоспоживанням.
Тому це тест на те чи "живий" БЖ, а не на те - чи "тягне" він саме робочу систему.
Наприклад у тебе в системі чотири HDD, DVD/BD привід, звукова карта + відеокарта і чотире вентіля на вдув-видув.
У якийсь момент ПК не стартує. Ти танцюєш з бубном і починаєш вимикати по черзі щось.
Два HDD відкинув і опа - все завелося. І HDD то справні. А скільки вони жеруть на просто розкрути шпіндель? Відносно небагато.
Але цього "небагато" вистачає загнати "втомлений" БЖ у ступор.
Але це все лірика. Починай з того, з чого почалось: ти ВК підкинув - це або вона сама, або вона щось ухандохала...
oleg214
Junior

Повідомлення

Кто просил дамп памяти я в этом не сильно разбираюсь https://drive.google.com/file/d/1xWq-zp ... share_link

Отправлено спустя 1 минуту 27 секунд:
оперативку покупал не давно новую брал,по логике сразу две планки не могут выйти из строя
Alex+
Member

Повідомлення

oleg214: 06.02.2023 13:00дамп памяти

Код: Виділити все

Код: 0x4E - PFN_LIST_CORRUPT
Процесс: RGBFusion.exe, вероятно вызвано: memory_corruption
FAILURE_BUCKET_ID: MEMORY_CORRUPTION_LARGE
Треба в першу чергу пам'ять перевіряти., якщо з нею все ок - то може бути контроллер пам'яті (в процессорі), або ж плата
oleg214
Junior

Повідомлення

Alex+: 06.02.2023 13:08
oleg214: 06.02.2023 13:00дамп памяти

Код: Виділити все

Код: 0x4E - PFN_LIST_CORRUPT
Процесс: RGBFusion.exe, вероятно вызвано: memory_corruption
FAILURE_BUCKET_ID: MEMORY_CORRUPTION_LARGE
Треба в першу чергу пам'ять перевіряти., якщо з нею все ок - то може бути контроллер пам'яті (в процессорі), або ж плата
вспомнил ещё раньше было у меня точно такие же симптомы когда стояла одна планка на 8 гиг,тоже очень долго мучался перетыкивал её в разные слоты и с горем пополам ПК завелся,с процессором проблем не когда не было,я уже начал грешить на материнку.

Отправлено спустя 2 часа 42 минуты 53 секунды:
Вычитал ещё такое что может быть виноват БП (мне кажется он отпадает в подозрение)или слёт Биоса,теперь у меня другой вопрос как восстановить Биос? программатора у меня нет,на материнки есть два чипа для Биоса.
Alex+
Member

Повідомлення

Якщо плата пищить на відсутність пам'яті, то це навряд біос. Якщо біос злітає з основної мікросхеми, то він повинен автоматично відновлюватися з резервної

Знайдіть пам'ять для перевірки
oleg214
Junior

Повідомлення

Все проблемма решина,заменил ОЗУ и пк запустился.Всем спасибо кто давал подсказки!!! :beer: :beer: :beer:
Rex
Member

Повідомлення

oleg214
Если оно изначально работало в такой конфигурации, а потом вдруг перестало - это неспроста. "Просто заменить ОЗУ" - такое себе решение.
ОЗУ само по себе без видимых причин из строя не выходит.
oleg214
Junior

Повідомлення

Rex: 07.02.2023 20:59 oleg214
Если оно изначально работало в такой конфигурации, а потом вдруг перестало - это неспроста. "Просто заменить ОЗУ" - такое себе решение.
ОЗУ само по себе без видимых причин из строя не выходит.
Может попались бракованные ОЗУ,написал в магазин где покупал буду ждать замены или возврата денег.
Відповісти