Разгон памяти

Обсуждение оперативной памяти
Відповісти
Автор
Повідомлення
a_z_z_y
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Черкаси

Повідомлення

Vecsill
У вас Micron rev.E. Все правильно налаштовано.
Якщо можливо - зменшите вольтаж на пам'ять та SoC, поки зберігається стабільність.
Vecsill
Junior
Звідки: Харків

Повідомлення

a_z_z_y: 09.01.2023 19:55 Vecsill
У вас Micron rev.E. Все правильно налаштовано.
Якщо можливо - зменшите вольтаж на пам'ять та SoC, поки зберігається стабільність.
Дякую. Спробував понизити DRAM та SoC на ступінь нижче. Не стартує далі біоса, сипе синьку(.
a_z_z_y
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Черкаси

Повідомлення

Vecsill
Воно одне від одного не залежить. Краще тюнінг окремо робити.

Зменшуйте dram з кроком 0.01в.
SoC теж потрошку. Він у вас десь 1.1в має бути замість 1.112в.
v1tosse
Junior
Звідки: Харків

Повідомлення

Всім привіт, купив нещодавно збірний кіт Goodram IRDM Pro 4000, 4 планками по 8 ГБ. Система не хоче стартувати з XMP профілем, хоч лусни. З попереднім кітом на 3000 від того ж гудрама все стартує без питань.
Конфіг -10850к, Asrock Z490M Pro4.
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

В Райзен Мастері (ryzen 7600x) не зміг знайти параметри tRCDWR та tRCDRD.
На іншій машині де проц 5600 - там вони є, а на новій немає.
Не підкажете, що за дичина? Чи то питання нє до проца а до нової пам'яті?
akr
Member

Повідомлення

Всем привет
Две планки кингстон фьюри 3200
Работают на 3938ггц, при 1.38в. На 4ггц артефакты на экране появляются
Будут ли у вас какие-либо рекомендации?
Тайфун на 11 винде не устанавливается
Зображення
RQWAN
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Доброго вечора!,при розгоні оперативки виникла проблемка.

В 4 слотах материнки маю різнокаліберну пам'ять в сумі на 24гб:
2 планки Kingston HyperX 8 гб зі сток швидкістю 1600 і вольтаж 1.5 (KHX1600C10D3/8G)
2 планки Kingston HyperX 4 гб зі сток швидкістю 1333 і вольтаж 1.65 (KHX1600C9D3/4GX) Має з собою настройки XMP в біосі.

Якщо ставити їх по черзі - то кожна з них чудово тримають 2000MHz. Тестив кількома програмами, все стабільно працює. Але якщо їх ставити одночасно - то біос скидає їх на мінімальні 1333MHz. Виставляв вольтаж до 1.65, і пробував в різних комбінаціях їх встановлювати. Єдине що не пробував - це гратись з таймінгами ( я в тому взагалі не шарю, тому лишаю на "авто")

Біда в тому, що тепер вони разом не можуть працювати навіть в 1600 чи 1800, при тому, що все працювало на 1800 більше року, поки я не розігнав процесор, де в процесі було багато разів скидання біоса до заводських значень. Прикріпляю скрін, де память в тій же конфігурації працювала на 1800.

Ціль - повернути свої чесні 1800, а бажано 2000)) І ще скажіть, чи впливає вольтаж CPU IO, на оперативку? Бо при підборі ідеальних вольтажів розгону процесора, я цей параметр також міняв.

Материнка MSI Z77A-GD55 з i7-3770K розігнаним до 4.50 GHz. Наперед дякую форумчанам, які мене неодноразово рятували)

Зображення
cloud97
Junior

Повідомлення

Всім привіт
Збираюся купити один з цих комплектів, схиляюся до 1 варіанта , так як ця пам'ять більш низька, мені під ноктуа підійде, щоб сильно 1 вентилятор не піднімати

Хотів би запитати, чи був у кого досвід з цієї озу g skill ripjaws s5? як вона женеться? охолодження погане? оскільки якщо візьму 1 варіант, то планую гнати

1#Ось цю думаю придбати
https://www.gskill.com/product/165/377/ ... 16GX2-RS5K

2# Теж розглядаю цей варіант, але оскільки пам'ять висока, треба перший вентилятор сильно підняти
https://www.gskill.com/product/165/377/ ... 16GA2-TZ5K

Якщо подивитися каталог виробника, то 2 варіант бере більші частоти за рахунок гарного радіатора швидше за все
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

cloud97: 27.01.2023 15:11 Всім привіт
Збираюся купити один з цих комплектів, схиляюся до 1 варіанта , так як ця пам'ять більш низька, мені під ноктуа підійде, щоб сильно 1 вентилятор не піднімати

Хотів би запитати, чи був у кого досвід з цієї озу g skill ripjaws s5? як вона женеться? охолодження погане? оскільки якщо візьму 1 варіант, то планую гнати

1#Ось цю думаю придбати
https://www.gskill.com/product/165/377/ ... 16GX2-RS5K

2# Теж розглядаю цей варіант, але оскільки пам'ять висока, треба перший вентилятор сильно підняти
https://www.gskill.com/product/165/377/ ... 16GA2-TZ5K

Якщо подивитися каталог виробника, то 2 варіант бере більші частоти за рахунок гарного радіатора швидше за все
Судячи з таймінгів обидва набори на Hynix M-Die чи A-Die (краще). M-Die бере 6800-7200, A-Die може 8000+ при відповідній мамці.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

cloud97: 27.01.2023 15:11 Всім привіт
Збираюся купити один з цих комплектів, схиляюся до 1 варіанта , так як ця пам'ять більш низька, мені під ноктуа підійде, щоб сильно 1 вентилятор не піднімати

Хотів би запитати, чи був у кого досвід з цієї озу g skill ripjaws s5? як вона женеться? охолодження погане? оскільки якщо візьму 1 варіант, то планую гнати

1#Ось цю думаю придбати
https://www.gskill.com/product/165/377/ ... 16GX2-RS5K

2# Теж розглядаю цей варіант, але оскільки пам'ять висока, треба перший вентилятор сильно підняти
https://www.gskill.com/product/165/377/ ... 16GA2-TZ5K

Якщо подивитися каталог виробника, то 2 варіант бере більші частоти за рахунок гарного радіатора швидше за все
В DDR4 серії ripjaws радіатор був з фольги. В DDR5 думаю так само, бо це бюджетна лінійка.
По висоті Trident Z5, якщо вони як і попередні 44мм то це абсолютно нормально. Скоріше за все влізе без підняття вертушки або буквально на одну ступеньку вище.
В XMP ripjaws буде нормальним, але не під розгін.
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

aaleksandrenko
нічого собі фольга
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nouriel: 27.01.2023 15:54 aaleksandrenko
нічого собі фольга
На ripjaws D4 самі парашні радіатори, вони навіть с чіпами не контактують
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Megaclite
тоді як радіатори тримаються, що відірвати неможливо?
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nouriel: 27.01.2023 22:31 Megaclite
тоді як радіатори тримаються, що відірвати неможливо?
на половині чіпів
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Megaclite: 27.01.2023 15:58
Nouriel: 27.01.2023 15:54 aaleksandrenko
нічого собі фольга
На ripjaws D4 самі парашні радіатори, вони навіть с чіпами не контактують
так вони контактують чи ні? якщо хоч на половину, то контактують
Mtang
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Выложу здесь свои настройки памяти, может у кого то такая же пямять Kingston DDR4 16GB (2x8GB) 3200Mhz FURY Beast Black (KF432C16BBK2/16) чипы Micron R-die, вольтаж 1,38 ниже идут ошибки, tRCD ниже 20 не дает загрузить ПК. Если можно что то подправить то жду совета.
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

RQWAN: 24.01.2023 22:27 Ціль - повернути свої чесні 1800, а бажано 2000)) І ще скажіть, чи впливає вольтаж CPU IO, на оперативку? Бо при підборі ідеальних вольтажів розгону процесора, я цей параметр також міняв.
Материнка MSI Z77A-GD55 з i7-3770K розігнаним до 4.50 GHz. Наперед дякую форумчанам, які мене неодноразово рятували)
4 х планки женуться гірше ніж одна. Навантаження на контролер білше.
Тому повернути на 1800 якшо буо то реально. Для початку спробуйте перепрошити біос на стару версію, а потім повернутися на останню.
В мене хоч і АМД але було схоже, через півроку фактично відвалився розгон пам'яті. Ніякі маніпуляціїї не допомагали крім перепрошивки біосу яка допомогла.
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks: Судячи з таймінгів обидва набори на Hynix M-Die чи A-Die (краще). M-Die бере 6800-7200, A-Die може 8000+ при відповідній мамці.
Мені здається, А-die поступово заміняє M-die навіть у відносно повільних бюджетних комплектах.
Придбав кінгстон 2х32GB XMP6000CL40, то вони виявились на A-die :insane:
Вкладення
Kingston_6000CL40.png
a_z_z_y
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Черкаси

Повідомлення

Yaroslav
То що воно Hynix A-die поки нічого не значить. Там погана плата може запороти весь потенціал розгону чіпів.
Давайте викладйте краще що з них можна вижати ;)
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

a_z_z_y
Все може бути. 6800 сипле помилками з CL40 і напругою 1,45. Але тут багато факторів, найперший напевне 2х32, потім можливо плата 690 Hero.
Треба розбиратися з цим усім, але 6400/32 працює навіть з 1,3V.
Комусь вдавалось розігнати 2х32 вище 7000?
Відповісти