Asus prime x470pro + AXE59BT + AE5

Вопросы по материнским платам, BIOS, UEFI, чипсетам
Відповісти
Автор
Повідомлення
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

Всем зашедшим доброго. Суть вопроса , есть материнка Asus prime x470pro, на днях прикупил к ней wi-fi модуль AXE59BT, так как проводного интернета нет к сожалению...
Так же в системе стоит зк Sound BlasterX AE-5, оба этих устройства имеют PCIE разъем подключения, но изо видеокарты мне доступен только один нижний PCIE разъем. Что можно придумать что бы подключить это все разом ? , возможно видеокарту (rtx4070), можно поставить в средний слот?, тогда у меня будут два верхних PCIE разъёма доступны , или прикупить какой переходник с PCI на PCIE разъем если таковы есть...
В общем пишите варианты :beer:
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Можна спробувати змістити карту в середній слот, та треба впевнитись що вона буде працювати на всі 16 ліній, по специфікації у вашої MB перші два слоти PCI-E 3.0 х16
Відповідно пробуйте зайняти верхні два слоти х1 та середній х16, самий верхній х16 не чіпайте, бо якщо в нього щось включити, гарантовано отримаєте x8+x8
Якщо не злетить, то пробувати щось таке:
спойлер
https://rozetka.com.ua/ua/364355994/p364355994/
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

А чого просто не всунути х1 плату в останній х16 порт? Він по опису наче від хаба, а не від проца, лінії відяхи наче не повинен чіпати.
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

Евгений King Дякую за відповідь, спробував переставити відеокарту в середній роз'єм, довелося докласти зусиль, тому що заважала колодка USB 3.0, але потім все-таки вийшло все зібрати докупи. За результатом усе функціонує, але відеокарта працює в тому слоті лише х8 :-/ ....
спойлер
Зображення Зображення
Отправлено спустя 5 минут 51 секунду:
WakeMe а що можна так робити ? :)
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

moto: 25.08.2024 17:15а що можна так робити ?
А чого ні? :)
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

Я вірно розумію , все зробити як на фото ?
спойлер
Зображення Зображення
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

moto: 25.08.2024 17:29Я вірно розумію , все зробити як на фото ?
Так
а що можна так робити ?
можна
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

Дякую всім за допомогу , а то я вже думав якісь адаптери чи рейзери купувати... Я не знав що малі pci-e x1 можна вставити до великих pci-e x16 :-/ . В такому варіанті все працюе як і хотів :beer:
спойлер
Зображення
Відповісти