Діагностика і ремонт ASUS ROG STRIX B650-A GAMING WIFI

Вопросы по материнским платам, BIOS, UEFI, чипсетам
Відповісти
Автор
Повідомлення
MidnightWind
Junior
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Загалом є от така плата і після заміни процесора в неї горить діод CPU.

Спершу після заміни процесора запускалась, але не було видно ссд в верхньому слоті, тому що pcie 5.0

Після того як процесор ще пару разів переткнули в неї (на всяк випадок), вона стала не запускатись (візуально все працює, але горить cpu діод і все ніякої ініціалізації)

Вчора знову запустилась штатно, пропрацювала день, і сьогодні знову не стартує.

З іншим процесором теж не стартує

Може хто знає чи є тут надійна людина яка б могла продіагностувати плату, і за потреби замінити сокет, бо я думаю що він пошкоджений, після всіх пригод

Або хтось знає хороший сервісний в Тернополі, чи може ще десь куди можна ї відправити
Востаннє редагувалось 08.07.2024 11:23 користувачем MidnightWind, всього редагувалось 2 разів.
AndP
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

MidnightWind
для начала попробуй с другим процем запуститься
MidnightWind
Junior
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

AndP: 08.07.2024 11:20 MidnightWind
для начала попробуй с другим процем запуститься
Забув написати. З запасним 7500f так само(
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

MidnightWind: 08.07.2024 11:16 Загалом є от така плата і після заміни процесора в неї горить діод CPU.

Спершу після заміни процесора запускалась, але не було видно ссд в верхньому слоті, тому що pcie 5.0

Після того як процесор ще пару разів переткнули в неї (на всяк випадок), вона стала не запускатись (візуально все працює, але горить cpu діод і все ніякої ініціалізації)

Вчора знову запустилась штатно, пропрацювала день, і сьогодні знову не стартує.

З іншим процесором теж не стартує

Може хто знає чи є тут надійна людина яка б могла продіагностувати плату, і за потреби замінити сокет, бо я думаю що він пошкоджений, після всіх пригод

Або хтось знає хороший сервісний в Тернополі, чи може ще десь куди можна ї відправити
Ноги в сокеті не позагинали? Виймаєте плату і дивитесь на сокет майже параллельно платі з різних боків - тоді одразу видно чи є там ноги які "вибиваються" із загального ряду.
Або сфоткайте сокет в покажіть, може там особливо дивитись і не треба :gigi:
Заміна сокета - то досить нетривіальна задача, у більшості випадків достатньо рівняння ніг, якщо проблема в них.
MidnightWind
Junior
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

GreenMile: 08.07.2024 15:59
MidnightWind: 08.07.2024 11:16 Загалом є от така плата і після заміни процесора в неї горить діод CPU.

Спершу після заміни процесора запускалась, але не було видно ссд в верхньому слоті, тому що pcie 5.0

Після того як процесор ще пару разів переткнули в неї (на всяк випадок), вона стала не запускатись (візуально все працює, але горить cpu діод і все ніякої ініціалізації)

Вчора знову запустилась штатно, пропрацювала день, і сьогодні знову не стартує.

З іншим процесором теж не стартує

Може хто знає чи є тут надійна людина яка б могла продіагностувати плату, і за потреби замінити сокет, бо я думаю що він пошкоджений, після всіх пригод

Або хтось знає хороший сервісний в Тернополі, чи може ще десь куди можна ї відправити
Ноги в сокеті не позагинали? Виймаєте плату і дивитесь на сокет майже параллельно платі з різних боків - тоді одразу видно чи є там ноги які "вибиваються" із загального ряду.
Або сфоткайте сокет в покажіть, може там особливо дивитись і не треба :gigi:
Заміна сокета - то досить нетривіальна задача, у більшості випадків достатньо рівняння ніг, якщо проблема в них.
Візуально всі наче рівні, єдине в чому я сумніваюсь це в кутку де ключ, але на телефон того не видно, якщо сфоткати. Та і домашні кажуть, що наче все ок.
Відповісти