Внутрішній порт USB 2.0

Вопросы по материнским платам, BIOS, UEFI, чипсетам
Відповісти
Автор
Повідомлення
shakdog1209
Junior

Повідомлення

Слава Україні! Друзі, підкажіть, будь ласка: Є материнська плата Asus ROG STRIX Z790-F Gaming Wi-Fi. У неї є тільки 2 внутрішні входи USB 2.0 (надіюсь, не помилився з назвою). До них підключена система охолодження Corsair ICUE H170I Elite RGB XT (вона займає обидва порти). Потрібно окремо підключити Corsair Node Pro, але немає куди.
Власне, питання: чи є якісь розгалужувачі, або ще щось, щоб все це діло запрацювало? Якщо, можна посилання, буду дуже вдячний! :)
Зображення

Відправлено через 49 секунд:
Зображення

Відправлено через 1 хвилину 21 секунду:
https://ibb.co/7Sw3PX1
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

не знаю що це за сайт, але вам треба така штука https://www.u-buy.com.ua/ru/product/SVE ... card-9-pin
shakdog1209
Junior

Повідомлення

https://ibb.co/D7twpsX

Знайшов щось подібне на Алі, але в Україні не знаю, за яким запитом шукати.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

shakdog1209: 21.02.2024 10:31 Слава Україні! Друзі, підкажіть, будь ласка: Є материнська плата Asus ROG STRIX Z790-F Gaming Wi-Fi. У неї є тільки 2 внутрішні входи USB 2.0 (надіюсь, не помилився з назвою). До них підключена система охолодження Corsair ICUE H170I Elite RGB XT (вона займає обидва порти). Потрібно окремо підключити Corsair Node Pro, але немає куди.
Власне, питання: чи є якісь розгалужувачі, або ще щось, щоб все це діло запрацювало? Якщо, можна посилання, буду дуже вдячний! :)
Не зовсім зрозуміла проблема. У вас там не два порти, а чотири, вони ж і підписані: USB12 і USB34, в кожному вході плати по два порти є.
Ваша ICUE H170I має один шнурок, який займає обидва порти, тобто USB12 у вас зайняті, і лишається USB34, куди включаєте Node Pro.

Якщо у вас вільний лише один вихід на платі, то вам потрібен не розгалужувач, а ХАБ, во ви не зможете в два порти просто так впихнути 4 споживача.
shakdog1209
Junior

Повідомлення

GreenMile: 21.02.2024 15:48
shakdog1209: 21.02.2024 10:31 Слава Україні! Друзі, підкажіть, будь ласка: Є материнська плата Asus ROG STRIX Z790-F Gaming Wi-Fi. У неї є тільки 2 внутрішні входи USB 2.0 (надіюсь, не помилився з назвою). До них підключена система охолодження Corsair ICUE H170I Elite RGB XT (вона займає обидва порти). Потрібно окремо підключити Corsair Node Pro, але немає куди.
Власне, питання: чи є якісь розгалужувачі, або ще щось, щоб все це діло запрацювало? Якщо, можна посилання, буду дуже вдячний! :)
Не зовсім зрозуміла проблема. У вас там не два порти, а чотири, вони ж і підписані: USB12 і USB34, в кожному вході плати по два порти є.
Ваша ICUE H170I має один шнурок, який займає обидва порти, тобто USB12 у вас зайняті, і лишається USB34, куди включаєте Node Pro.

Якщо у вас вільний лише один вихід на платі, то вам потрібен не розгалужувач, а ХАБ, во ви не зможете в два порти просто так впихнути 4 споживача.
Дякую за відповідь. Не зовсім зрозумів, на рахунок 4-х портів. Як, я бачу, на материнці їх 2 штуки, можливо я щось не розумію. Наскільки пам'ятаю, від
водянки іде 2 USB шнурка, тому вони займають обидва порти.
Скажіть, будь ласка, а така штука підійде мені?

https://ibb.co/G5H8mKd
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

shakdog1209: 21.02.2024 17:30Не зовсім зрозумів, на рахунок 4-х портів. Як, я бачу, на материнці їх 2 штуки, можливо я щось не розумію
на мамці 2 колодки, по 2 порти. (в 1 колодці - 2 ЮСБ порта).
shakdog1209
Junior

Повідомлення

Crossbow: 21.02.2024 17:33
shakdog1209: 21.02.2024 17:30Не зовсім зрозумів, на рахунок 4-х портів. Як, я бачу, на материнці їх 2 штуки, можливо я щось не розумію
на мамці 2 колодки, по 2 порти. (в 1 колодці - 2 ЮСБ порта).
Вибачте, все одно не зрозумів :(
На фото, схема моєї МП, там я виділив червоним порти, їх два, а у мене 3 пристрої, які треба підключити.

https://ibb.co/7Sw3PX1
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

shakdog1209: 21.02.2024 17:53Вибачте, все одно не зрозумів
На фото, схема моєї МП, там я виділив червоним порти, їх два, а у мене 3 пристрої, які треба підключити.

Материнка має 2 колодки (обведено червоним) -- там 4 порти ЮСБ на передню "морду".
Це стосовно функціоналу вашої материнки -- питання №1 -- зрозуміли?


Питання №2 як підключити 3 девайса в ці дві колодки -- це зовсім окреме питання. І без "костилів" тут не вийде.


Відправлено через 1 хвилину 27 секунд:
і ваші фотки не відображаються, тому складно щось казати по суті підключення.
спойлер
Зображення
shakdog1209
Junior

Повідомлення

Приблизно, зрозумів, але питання лишається в тому, чи підійде та штука з Алі.
Посилання: https://ibb.co/G5H8mKd
В першому повідомленні, трохи нижче є посилання на фотки з МП.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

shakdog1209: 21.02.2024 17:53
Crossbow: 21.02.2024 17:33
на мамці 2 колодки, по 2 порти. (в 1 колодці - 2 ЮСБ порта).
Вибачте, все одно не зрозумів :(
На фото, схема моєї МП, там я виділив червоним порти, їх два, а у мене 3 пристрої, які треба підключити.

https://ibb.co/7Sw3PX1
У вас їх дві колодки, правильно, одна називається USB_E12, а друга USB_E34. Так от, вони не просто так називаются "12" і "34", в кожній з них по ДВА юсб-порти, в першій ЮСБ1 і ЮСБ2, в другій - ЮСБ3 і ЮСБ4. Тобто, в ці два порти можна підключити ЧОТИРИ різних пристрої.
Тепер далі, ость так виглядає колодка від iCUE H115, бачите, там є дроти лише по одній стороні? Оце ОДИН пристрій, тобто коли ви оце надінете на на ваш USB_E12, то у вас буде задіяний лише один із двох портів. Гніздно заняте все, а порт використовується лише один.
спойлер
Зображення
Так от, у вашій водянки на цій колодці заняті обидва порти - на ній вісім дротів по обом сторонам, тобто вона займає одне гніздо повністю і два порти. Ваша задача порахувати скільки у вас таких колодок і які вони, бо я не бачу, щоб у вашої водянки їх було дві окремих колодки.

Відправлено через 1 хвилину 28 секунд:
shakdog1209: 21.02.2024 18:11 Приблизно, зрозумів, але питання лишається в тому, чи підійде та штука з Алі.
Посилання: https://ibb.co/G5H8mKd
В першому повідомленні, трохи нижче є посилання на фотки з МП.
Не підійде, бо це просто спліттер. Він не робить більше портів, він два порти розводить по окремим гніздам.
shakdog1209
Junior

Повідомлення

GreenMile: 21.02.2024 22:22
shakdog1209: 21.02.2024 17:53
Вибачте, все одно не зрозумів :(
На фото, схема моєї МП, там я виділив червоним порти, їх два, а у мене 3 пристрої, які треба підключити.

https://ibb.co/7Sw3PX1
У вас їх дві колодки, правильно, одна називається USB_E12, а друга USB_E34. Так от, вони не просто так називаются "12" і "34", в кожній з них по ДВА юсб-порти, в першій ЮСБ1 і ЮСБ2, в другій - ЮСБ3 і ЮСБ4. Тобто, в ці два порти можна підключити ЧОТИРИ різних пристрої.
Тепер далі, ость так виглядає колодка від iCUE H115, бачите, там є дроти лише по одній стороні? Оце ОДИН пристрій, тобто коли ви оце надінете на на ваш USB_E12, то у вас буде задіяний лише один із двох портів. Гніздно заняте все, а порт використовується лише один.
спойлер
Зображення
Так от, у вашій водянки на цій колодці заняті обидва порти - на ній вісім дротів по обом сторонам, тобто вона займає одне гніздо повністю і два порти. Ваша задача порахувати скільки у вас таких колодок і які вони, бо я не бачу, щоб у вашої водянки їх було дві окремих колодки.

Відправлено через 1 хвилину 28 секунд:
shakdog1209: 21.02.2024 18:11 Приблизно, зрозумів, але питання лишається в тому, чи підійде та штука з Алі.
Посилання: https://ibb.co/G5H8mKd
В першому повідомленні, трохи нижче є посилання на фотки з МП.
Не підійде, бо це просто спліттер. Він не робить більше портів, він два порти розводить по окремим гніздам.
Зрозуміло. Гарно дякую за розгорнуту відповідь!

Відправлено через 10 хвилин 5 секунд:
GreenMile: 21.02.2024 22:22
shakdog1209: 21.02.2024 17:53
Вибачте, все одно не зрозумів :(
На фото, схема моєї МП, там я виділив червоним порти, їх два, а у мене 3 пристрої, які треба підключити.

https://ibb.co/7Sw3PX1
У вас їх дві колодки, правильно, одна називається USB_E12, а друга USB_E34. Так от, вони не просто так називаются "12" і "34", в кожній з них по ДВА юсб-порти, в першій ЮСБ1 і ЮСБ2, в другій - ЮСБ3 і ЮСБ4. Тобто, в ці два порти можна підключити ЧОТИРИ різних пристрої.
Тепер далі, ость так виглядає колодка від iCUE H115, бачите, там є дроти лише по одній стороні? Оце ОДИН пристрій, тобто коли ви оце надінете на на ваш USB_E12, то у вас буде задіяний лише один із двох портів. Гніздно заняте все, а порт використовується лише один.
спойлер
Зображення
Так от, у вашій водянки на цій колодці заняті обидва порти - на ній вісім дротів по обом сторонам, тобто вона займає одне гніздо повністю і два порти. Ваша задача порахувати скільки у вас таких колодок і які вони, бо я не бачу, щоб у вашої водянки їх було дві окремих колодки.

Відправлено через 1 хвилину 28 секунд:
shakdog1209: 21.02.2024 18:11 Приблизно, зрозумів, але питання лишається в тому, чи підійде та штука з Алі.
Посилання: https://ibb.co/G5H8mKd
В першому повідомленні, трохи нижче є посилання на фотки з МП.
Не підійде, бо це просто спліттер. Він не робить більше портів, він два порти розводить по окремим гніздам.
У мене йде дві колодки, якщо одну відключаю, то зникає з додатку Corsair ICue сама водянка (у неї один ряд проводків, тобто 4), якщо другу відключаю, то у додатку немає пункту, де можна встановлювати на екрані помпи зображення), і у цієї йде теж 4 проводки.
А у Corsair NODE Pro вже йде 8 проводків на одній колодці. Якщо я правильно Вас розумію, я можу вставити в один порт Node Pro, а інший порт розвести на сплітер, так як вийде дві колодки по 4 проводка? Вибачте, що так складно написав.
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Перепинуй те что 2х4 в 1х8, не нужны будут сплиттеры или хаб
Не перепутай только порядок проводов
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

shakdog1209: 21.02.2024 22:49 У мене йде дві колодки, якщо одну відключаю, то зникає з додатку Corsair ICue сама водянка (у неї один ряд проводків, тобто 4), якщо другу відключаю, то у додатку немає пункту, де можна встановлювати на екрані помпи зображення), і у цієї йде теж 4 проводки.
А у Corsair NODE Pro вже йде 8 проводків на одній колодці. Якщо я правильно Вас розумію, я можу вставити в один порт Node Pro, а інший порт розвести на сплітер, так як вийде дві колодки по 4 проводка? Вибачте, що так складно написав.
Так, але вам простіше буде перекинути дроти, ви можете водянку (1х4) і дріт для зображення (теж 1х4) сумістити в одну колодку 1х8 і все, спліттер не потрібен.
Але так, спліттер тоді вам має допомогти, якщо не хочете займатись перекиданням контактів (це не складно, вони легко виймаються, головне не наплутати порядок).
shakdog1209
Junior

Повідомлення

GreenMile: 21.02.2024 23:39
shakdog1209: 21.02.2024 22:49 У мене йде дві колодки, якщо одну відключаю, то зникає з додатку Corsair ICue сама водянка (у неї один ряд проводків, тобто 4), якщо другу відключаю, то у додатку немає пункту, де можна встановлювати на екрані помпи зображення), і у цієї йде теж 4 проводки.
А у Corsair NODE Pro вже йде 8 проводків на одній колодці. Якщо я правильно Вас розумію, я можу вставити в один порт Node Pro, а інший порт розвести на сплітер, так як вийде дві колодки по 4 проводка? Вибачте, що так складно написав.
Так, але вам простіше буде перекинути дроти, ви можете водянку (1х4) і дріт для зображення (теж 1х4) сумістити в одну колодку 1х8 і все, спліттер не потрібен.
Але так, спліттер тоді вам має допомогти, якщо не хочете займатись перекиданням контактів (це не складно, вони легко виймаються, головне не наплутати порядок).
Одже, можна просто витягти проводи з однієї колодки і вставити в іншу? Якщо, все вставити в тому ж порядку, то все має працювати? А, вони там припаяні чи просто потягнути? Цікаво, а чому, виробник зробив окремі колодки? Дякую, що приділили стільки часу!
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

shakdog1209: 22.02.2024 08:36 Одже, можна просто витягти проводи з однієї колодки і вставити в іншу? Якщо, все вставити в тому ж порядку, то все має працювати?
Так. Порти ідуть рядками, на кожен порт 4 дроти: +5В, земля, дата+ і дата-.
спойлер
Зображення
shakdog1209: 22.02.2024 08:36 А, вони там припаяні чи просто потягнути?
Дроти з контактами просто вставлені в колодку і закриті стопорами пластиковими, щоб вийняти дріт з контактом потрібно аккуратно відігнути стопор и просто витягнути дріт. Відгинати треба дуже аккуратно і дуже трошки, бо можна зламати стопор. Подивіться збоку на саму колодку посмикайте несильно за дроти - там все очевидно буде, як їх витягти. Вставляти в іншу колодку просто правильною стороною до кінця, вони автоматично защіпнуться стопором.
shakdog1209: 22.02.2024 08:36 Цікаво, а чому, виробник зробив окремі колодки?
Важко сказати, може, не всім потрібен отой монітор, і його просто не підключають, треба бачити, як воно там організовано взагалі, я орієнтуюсь по вашим словам.
shakdog1209
Junior

Повідомлення

GreenMile: 22.02.2024 09:28
shakdog1209: 22.02.2024 08:36 Одже, можна просто витягти проводи з однієї колодки і вставити в іншу? Якщо, все вставити в тому ж порядку, то все має працювати?
Так. Порти ідуть рядками, на кожен порт 4 дроти: +5В, земля, дата+ і дата-.
спойлер
Зображення
shakdog1209: 22.02.2024 08:36 А, вони там припаяні чи просто потягнути?
Дроти з контактами просто вставлені в колодку і закриті стопорами пластиковими, щоб вийняти дріт з контактом потрібно аккуратно відігнути стопор и просто витягнути дріт. Відгинати треба дуже аккуратно і дуже трошки, бо можна зламати стопор. Подивіться збоку на саму колодку посмикайте несильно за дроти - там все очевидно буде, як їх витягти. Вставляти в іншу колодку просто правильною стороною до кінця, вони автоматично защіпнуться стопором.
shakdog1209: 22.02.2024 08:36 Цікаво, а чому, виробник зробив окремі колодки?
Важко сказати, може, не всім потрібен отой монітор, і його просто не підключають, треба бачити, як воно там організовано взагалі, я орієнтуюсь по вашим словам.
Ще раз - дякую! Буду сьогодні пробувати. Гарного дня!
Відповісти