Про оновлення BIOS на Gigabyte

Вопросы по материнским платам, BIOS, UEFI, чипсетам
Відповісти
Автор
Повідомлення
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вітаю !

Я щасливий власник материнської плати Gigabyte Z590 UD AC.
Дійсно цікава плата з хорошим оснащенням та дизайном, купою портів але історія про BIOS.

Кожен раз коли оновлював BIOS на пк - я не переживав, а ні на грам.
Навіщо ?
ПК/ноутбук підключені до ПБЖ, з офіційного сайту файли скачані.
Якщо ж в переліку хтось виділений червоним - спочатку зашиваю його, а потім далі по списку.

Я не розумію логіку Gigabyte, але вперше в своєму житті мало не посивів при оновленні BIOS)))

Файлик (оновлення) завантажив з офійного сайте і прошив через фірмову утиліту в BIOS Q-Flash.
Перевірка пройшла успішно і коли оновлення пройшло, ПК вирішив перевантажитись.
Ну, і шо далі ?
Він почав циклічно перевантажуватися 3-4 рази, а далі включився без підтримки USB і виводу зображення на мотітор...
Я думаю собі - треба почекати.
Так пройшла година, друга, та й третя.
За цей час я вже знав всих, хто в моєму місті може зашити мені новий BIOS)))

Подумав - вирішив вирубати малого, але ж з цікавості і запустити треба назад)))

І знову ПК почав циклічно перезавантажуватися 3-4 рази і мене закинуло в ОНОВЛЕНИЙ І ЧИСТЕНЬКИЙ BIOS !!!

Це шо ?
Так має бути ?

Історія не про то, що Gigabyte Z590 UD AC якась відвратна :puke: чи жахлива, а шо не завжди все іде за планом і треба бути готовим до подібних моментів)
Сподіваюсь у всіх інших цей процес пройде без "пригод", але якшо і так - не переживайте)))
x0taby4
Member
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Ну це нормально що після оновлення він перезавантажується.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

big_bang: 07.04.2023 09:22Кожен раз коли оновлював BIOS на пк - я не переживав, а ні на грам.

...вперше в своєму житті мало не посивів при оновленні BIOS)))

Я думаю собі - треба почекати.
Так пройшла година, друга, та й третя.
За цей час я вже знав всих, хто в моєму місті може зашити мені новий BIOS)))
Отквитался гигабайт за все прошлые разы :gigi: :beer:
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

x0taby4: 07.04.2023 09:55 Ну це нормально що після оновлення він перезавантажується.
але не нормально шо зависає на три години :think:

Відправлено через 21 секунду:
gehka3: 07.04.2023 10:00
big_bang: 07.04.2023 09:22Кожен раз коли оновлював BIOS на пк - я не переживав, а ні на грам.

...вперше в своєму житті мало не посивів при оновленні BIOS)))

Я думаю собі - треба почекати.
Так пройшла година, друга, та й третя.
За цей час я вже знав всих, хто в моєму місті може зашити мені новий BIOS)))
Отквитался гигабайт за все прошлые разы :gigi: :beer:
схоже на то :laugh:
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

big_bang: 07.04.2023 10:03не нормально шо зависає на три години
Мало ждал, а так бы пару суток и на рекорд :)
SKYJAKER
Member
Аватар користувача
Звідки: м Камянське

Повідомлення

у мене був схожих випадок на MSI h170 завантажив біос запустив оновлення дойшло до 100% і глухо висіло, почекав 30 хв потім почав шукати тех. підтримку ,знайшов її десь через годину поки дозвонивсь то сказали
ну шо пробуй вимикати і вмикати і якщо що то в сервіс на перепрошивку неси
я так офігів звісно :think: я знав про народний вираз оцеглинівання материнки, ну вимикаю вмикаю все працює, все оновилось :) . Висіло на екрані 100% так 2 години , можливо це з-за того шо на флехі було кілька файлів, папок та 200 МР3 треків :-/
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Сижу сейчас на данной плате . Обновлял вчера
Прошил , пару раз перезагрузилось и вперед. У Вас с прошлого раза разогнана память была скорее всего или неправильно подтянуло прошлые настройки.
AndP
Member

Повідомлення

nochnik89: 26.04.2023 21:49 Сижу сейчас на данной плате . Обновлял вчера
Прошил , пару раз перезагрузилось и вперед. У Вас с прошлого раза разогнана память была скорее всего или неправильно подтянуло прошлые настройки.
Как я понял из всего пересмотренного/перечитанного, перед обновлением надо скинуть все настройки БИОС, потом обновляться. У меня все прошло замечательно. Сейчас сижу и думаю, обновляться или нет. Уже вторая обнова за пару недель.
ПыСы. Материнка X670 GAMING X AX (версия 1.0)
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

Мой история
Материнская плата GigaByte B550M DS3H AC s-AM4 B550
вставил проц+охлад, память включил - так как первое включение выдало простыню текста
перевод китайского английского с гуглением заняло пол часа - принял авторитетное решение и из нескольких пунктов выбрал - "да я в здравом уме и я вставил новый проц" - оно минуту "черный экран показало" и сказало проц какой-то не такой обнови биос - хотя на сайте все модель проца и версия биоса все ОК
скачал с офф сайта архив с новым биосом - прошивка и утилита требует деланья загрузочной флэшки с ОС ДОС. Ну скачкал последний дос 7 записал и нифига... убил пол часа времени нашел 6,22 а он ну никак на флэшку не ставиться, сменил флешку, сделал загрузочной, распаковал архив. Оно загрузилось с флэшки - начало простыни текста писать вылезло мол шью (1%...80%) долго и тут вылезло мог проц перегрелся. Я на плату смотреть, а там провод от БП попал в кулер проца... я оперативно вентилятор запустил (оно до 100% дошло) и перезапустилось и ТРИ МИНУТЫ черного экрана потом вылезла биосовская утилита и ПЯТЬ минут чето шила стирала... Опосля оно опять перезапустилось и опять ПЯТЬ минут черного экрана... Потов все ОК.
Ну его нафиг так шить - нервов не хватит.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

AssayMAS
Там 7 версий материнки, и десяток версий биоса; мог и перепутать с поддержкой процессоров.
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Топ история :up:
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Я думаю все впирається в csm супорт вашої старої відяшки, перешили біос настройки скинулись і тю тю комп не стартує зображення нема
Відповісти