gigabyte b450m s2h+ryzen 5 1600af Smart acces memory

Вопросы по материнским платам, BIOS, UEFI, чипсетам
Відповісти
Автор
Повідомлення
ghekam
Junior

Повідомлення

Доброго дня/вечора
Підкажіть чи вміє ця материнка Smart acces memory з райзен 5 1600 аф.
Биос останній, там заявлена підтримка САМ, але з чим працює ніде не пише, інші умови також виконані (gpt, uefi і т.д)
В біосі є above 4g decoding, але включити resize-bar неможна, цього пункту тупо нема. По gpu z також всі умови є крім resize bar. MSI материнки працюють з 1600аф. Хоча б це у них офіційно заявлено. По гігабайтах взагалі нічого не написано. B450 чіпсет підтримує технологію, її пару версій біоса назад добавили. Але з якими процами працює не написали. Карта 5700xt також заявлена підтримка цієї технології.
Але питання де пункт resize bar в біосі? Чи він з'являється при якихоспь умовах, які знає тільки гігабайт?
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

Пагано читали умови.
System Requirements
Hardware
AMD 500 Series Motherboards
Select AMD Ryzen™ 3000 Series Processors4
AMD Ryzen™ 5000 Series Processors or later
AMD Radeon™ RX 5000 Series GPUs or later
Software
AMD Radeon Software Driver 20.11.2 or newer
Latest Motherboard BIOS (based on AMD AGESA 1.1.0.0 or newer)
https://www.amd.com/en/technologies/smart-access-memory
ghekam
Junior

Повідомлення

Pathfinder: 06.04.2023 17:40 Пагано читали умови.
System Requirements
Hardware
AMD 500 Series Motherboards
Select AMD Ryzen™ 3000 Series Processors4
AMD Ryzen™ 5000 Series Processors or later
AMD Radeon™ RX 5000 Series GPUs or later
Software
AMD Radeon Software Driver 20.11.2 or newer
Latest Motherboard BIOS (based on AMD AGESA 1.1.0.0 or newer)
https://www.amd.com/en/technologies/smart-access-memory
Та ні, читав гарно, але підтримка першої ревізії чи третьої реалізована іншими вендорами, доречі відеокарти спершу були тільки 6000 серії, а після вже пішли і 3060 і 5000 серія, Тай 580rx є в оглядах. Доречі перша ревізія райзенів також є на інших вендорах. Просто у гигабайтів цей підхід такий же походу як і до pci 4 на 450 чіпсеті, підтримку якого прибрали в якійсь з версій біоса, мотивуючи це поганими контактами на мп. Чи щось таке, я уже не пам'ятаю давно було) той же msi залишив підтримку 450 чіпсеті з pci 4. Не принципово звичайно, але ж це маркетинг інакше який смисл буде купляти наступний чіпсет у серії, на середньостатистичний ПК. Це напевно якась моя принципова позиція щодо гігабайтів)
Того і спитав, може я щось не там дивився/робив... Чи не в тій менюшці...
Skiff93
Member
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Для початку проц для такої карти тільки щоб покрокові стратегії в 4к грати. Ніякий ReBar тут не допоможе.
R5 3600 (5500) і все буде
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

Краще всеж таки в таких речах довіряти оф сайтам. Ось гігабайт про resizable
AMD:
Ryzen 5000 – Ryzen 9 59xx, Ryzen 7 58xx, Ryzen 5 56xx
Ryzen 3000 – Ryzen 9 39xx, Ryzen 7 38xx, Ryzen 7 37xx, Ryzen 5 36xx, Ryzen 5 35xx, Ryzen 3 33xx, Ryzen 3 31xx
ghekam
Junior

Повідомлення

Skiff93: 06.04.2023 20:20 Для початку проц для такої карти тільки щоб покрокові стратегії в 4к грати. Ніякий ReBar тут не допоможе.
R5 3600 (5500) і все буде
Грати це класно) доречі в 60 фпс запросто в fhd. Взагалі мені було цікаво що воно дасть більше в редакторах ніж в іграх, Тай в розгоні він в принципі дає змогу грати нормально. Я не кажу що обновитися це погано. Мені дійсно було цікаво подивитись на те що воно таке
Відповісти