Asus TUF Gaming B650-Plus помилка при запуску - один довгий і три короткі сигнали

Вопросы по материнским платам, BIOS, UEFI, чипсетам
Автор
Повідомлення
Xeqtr
Junior

Повідомлення

Alexandro: 17.02.2023 02:16 Запустив комп'ютер, підключив відеокарту, включив в біосі CSM Boot.
Тепер через кілька хвилин з'являється синій екран смерті stop code: clock watchdog timeout.
Я так розумію, треба в біосі розбиратись з налаштуваннями розгону.
Пройшов вже майже місяць, як Ваш Пк і чи вирішили всі проблеми?

Дуже шкода що ніхто Вам не підсказав за тренування оперативної пам'яті, особливо характерне на платах Асус платформи АМ5. На форумі Амд багато тем з цього приводу. З часом це мають виправити. На англомовних ресурсах є пару гайдів, як в біосі відключати це. Бо з опису користувачів, тренування проходять кожен раз, не залежно скільки вже днів пройшло, у Вас також? B-)
Alex+
Member

Повідомлення

Xeqtr: 15.03.2023 21:53На англомовних ресурсах є пару гайдів, як в біосі відключати це.
Так кинули б посилання на ті гайди ;)
Xeqtr
Junior

Повідомлення

Alex+: 15.03.2023 21:59
Xeqtr: 15.03.2023 21:53На англомовних ресурсах є пару гайдів, як в біосі відключати це.
Так кинули б посилання на ті гайди ;)
Насправді я про це читав ще десь місяць назад, навіть більше, завчасно вивчав проблеми, з якими можу стикнутись сам, проблематично буде знайти. В основному це все було з форуму Амд, відео находив тоді також.

Але все ж таки, треба відповідати за слова, тому був змушений знову обшарювати форум, відео нажаль не знайшов. Одну важливу тему все ж таки відкопав, потрібні відповіді там є, і бачу є нові коменти, з мого останнього візиту, тема все ще актуальна, і для інших плат також.

Рано чи пізно це все мають виправити для всіх.
https://community.amd.com/t5/processors ... 174#M48897

Відправлено через 8 хвилин 13 секунд:
І взагалі, коли я тоді гуглив за це все, ще тоді зробив висновки, що найбільші проблеми які виникають, саме з Озу. В тому числі з сумісностями. Навіть звертався в Асус, з цими всіма питаннями, де мені відповіли що проблемі сумісності дійсно є, не зважаючи на те, що сайт Асус Вам видасть інформацію що така-то плата, і такий-то комплект Озу сумісний.

Вся болячка в відсутності певних правок по біосу.
Alexandro
Junior
Звідки: Львів

Повідомлення

Xeqtr: 15.03.2023 21:53 Пройшов вже майже місяць, як Ваш Пк і чи вирішили всі проблеми?

Дуже шкода що ніхто Вам не підсказав за тренування оперативної пам'яті, особливо характерне на платах Асус платформи АМ5. На форумі Амд багато тем з цього приводу. З часом це мають виправити. На англомовних ресурсах є пару гайдів, як в біосі відключати це. Бо з опису користувачів, тренування проходять кожен раз, не залежно скільки вже днів пройшло, у Вас також? B-)
На наступний день я оновив BIOS і встановив операційну систему знову. Все пішло.
Після того ніяких синіх екранів смерті не спостерігалось.
Мабуть це було пов'язано з BIOS.
Докупив на днях відеокарту GTX 3080. Задоволений)
Відповісти