5900x та asus tuf x570

Вопросы по материнским платам, BIOS, UEFI, чипсетам
Відповісти
Автор
Повідомлення
Rixky
Junior

Повідомлення

Доброго дня. Виникло бажання апгрейднути комп. Вирішив, що брати буду ryzen 7 5800x або 9 5900x. Питання - чи стануть процессори в asus tuf gaming x570-plus та підійде вона для середнього розгону? x570 вибрав через необхідність використовувати pcie 4го покоління для ssd. Є ще питання щодо оперативної пам'яті, але це мабуть не сюди. Ну і звісно, якщо є надійніщі варіанті материнської плати за більш-меньш тіж гроші, буду рад вислухати пропозиції.
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rixky: 23.06.2022 12:50x570 вибрав через необхідність використовувати pcie 4го покоління для ssd.
Скільки всього дисків потрібно?
Бо якщо лише 1, то вистачить і В550.
Rixky: 23.06.2022 12:50asus tuf gaming x570-plus
Саме що для середнього. Якщо вам дзижчалка не заважатиме(кулер на чипсеті).
Якщо таки заважатиме, то вам до плат з 570S:
GIGABYTE X570S UD і ASRock X570S PG Riptide.

Особисто я би докинув до
GIGABYTE X570S AORUS PRO AX
Soler
Member

Повідомлення

для какого разгона 5900? :gigi: зачем?
ряженки эт не про разгон ,для игр разве что цтр сунуть.по итогу в играх вы не нагрузите врм даже материнки за пару тыщ грн этим процом. а для рабочей нагрузки разгон проца не нужен ,и стоковый проц тоже будет работать на далеко не топовых материнках. ибо они энергоэфективны и все такое
а память ? память отлично гонят msi доски ,лучше всего дуалслот (ддр) материнки
опять же если вам под рабочие задачи то нужен обьем памяти (4 слота памяти) +как у вас 570 чипсет где много дисков можно присунуть и все такое
,для игр же хватит 2х8 b die +мать msi дуалсот(550 чипсета хватит)=дешего и эфективн
Відповісти