Dell T5600, 7810 motherboard pinout (24pin, cpu cooller, front panel)

Вопросы по материнским платам, BIOS, UEFI, чипсетам
Відповісти
Автор
Повідомлення
Sahniuk
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

nochnik89: 30.10.2022 09:11 Oleks
ничего она там не выдавила. Турбобуст анлок я ставлю массово в 100 процентов своего железа и даю гарантию.
качайте
https://drive.google.com/file/d/1HwstSZ ... share_link

Отправлено спустя 28 секунд:
c-state в биосе отключите еще ,чтобы не зависало
nochnik89:Вам говорят, что андервольты могут глюки в систему заносить ,он не слушает и дальше ерунду чешет
Где и кто мне говорил?
Какраз я и отключил c-state и прошил повышенный 70. 30 андервольт и виснет на каждом шагу ,
по методе Технопланеты ничего не висло с меньшим пониженным андервольтом, никакого c-state и другой лабуды не изменял, удаление 06f и добавление fss драйвера, и все пашет
я не нахваливаю ---- метод либо работает либо нет
горячий проц без андервольта с анлоком поэтому и прошил повыше андервольт,
за ссылку рабочего анлока без глюков буду очень благодарен , и думаю не только я.
До этого ничего особо дельного не было в ваших ответах мне

анлок дает прирост производительности ощутимый

Отправлено спустя 13 минут 9 секунд:
Скачал и открыл UEFITool -- похож на рабочий образ, завтра попробую прошить.
Если рабочий биос -- очень признателен.
Oleks
Junior

Повідомлення

Скачав через VPN з iншого PC iз швидкiстю 16Kb. Хтось блокуе скачування.

О а зараз спробував, скачуеться i дуже швидко.
Вкладення
1.jpg
Sahniuk
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

nochnik89: 30.10.2022 09:11
качайте
https://drive.google.com/file/d/1HwstSZ ... share_link

Отправлено спустя 28 секунд:
c-state в биосе отключите еще ,чтобы не зависало
Прошил биос , анлок работает,благодарю.
Krawez
Member
Звідки: Одеська область

Повідомлення

Доброго дня панове, хочу купити Dell 5810, але прочитавши тему так і не зрозумів, які ньюанси в її підключенні.
Може поділитесь знанням?
Whaaat
Junior

Повідомлення

Krawez: 01.12.2022 16:50 Доброго дня панове, хочу купити Dell 5810, але прочитавши тему так і не зрозумів, які ньюанси в її підключенні.
Може поділитесь знанням?
якщо купляєте системник цілком, нюансів ніяких. При ціні за системник від 50 баксів на ebay, купляти мать окремо безглуздо
Ferix
Member

Повідомлення

Krawez
Якщо прочитали тему і не зрозуміли , то я би на Вашому місці не купував. В темі все розписано вже та пофіксені всі трабли.
Є вже набагато цікавіші залізячки на ринку.
Whaaat
Киньте ссилку :) а ще ж доставка мінімум 45-60 баксів
Робочу станцію є сенс купувати , бо там круті блоки "харчування") и непогана вентиляція
Bitoxon
Junior

Повідомлення

Доброго дня!
А є хто тут з Кропивницького?
terex12
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчуг

Повідомлення

привет, подскажите на Dell T7810 какое TDP на 1 сокет ? хотелось бы прикупить пару 2696v4 но у них 150 ватт на сокет, а вот 2699 v4 145, но и стоит он подороже, не хотелось бы выкинуть 250 дол на проц, а тот даже не стартонет, или как на некоторых материнках будет работать но только 1 сокет, со вторым будет выдавать ошибку при старте, как уже было у меня на какой-то HP материнке
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

250 долларов на проц на лга 2011-3 ? :)
Давать за процы больше сотки долларов - глупость .
Тянет все процесоры, не волнуйтесь.
terex12: 18.05.2023 22:25со вторым будет выдавать ошибку при старте, как уже было у меня на какой-то HP материнке
Поподробнее, что-то я с таким не стыкался никогда
terex12
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчуг

Повідомлення

nochnik89: 19.05.2023 06:14 250 долларов на проц на лга 2011-3 ? :)
terex12: 18.05.2023 22:25со вторым будет выдавать ошибку при старте, как уже было у меня на какой-то HP материнке
Поподробнее, что-то я с таким не стыкался никогда
нет, я же писал про v4
я не помню какая именно модель hp была, но там двухсокетовая мать, кажись на 1366 сокете, то там было зашито в биос ограничение, как только ты ставишь в нее проц выше того что там зашито, то выдавало сообщение какое-то мол не дам загрузится иди кури, однако если 1 проц вытащить, то все работало, и нет, материнка была рабочая, потом купил процы похуже и работали в паре.
или вот сейчас у меня десяток серверов quanta windmill, там сокет 2011, написана поддержка процессоров 26++ v1 v2, однако TDP на сокет 115 ватт, к примеру 2695v2 работают отлично, а вот проц на ступень ниже 2690 v2 уже 130 ватт и с ними материнка не стартует, однако если снять камень со второго сокета, то ок, пользуйся

Отправлено спустя 4 минуты 36 секунд:
nochnik89: 19.05.2023 06:14 Тянет все процесоры, не волнуйтесь.
это чудесные новости, однако хотелось бы уточнить на фоне сказанного ранее, любой потянет в паре ? даже два 150 ватных 2696 v4 ?
terex12
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчуг

Повідомлення

еще просьба, тут 90% изображений не доступны, может кто-то скинуть распиновку по питанию процессора и на фронт панель для t7810?
denys_dnepr
Junior
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Добрий день, підкажіть будь-ласка, на платі t7810 usb2 та usb3, якщо підключати до фронтпанелі корпуса, розпіновка стандартна - працювати буде? штекери підходять, дайте пораду будь-ласка хто підключав (фото) Зображення

Відправлено через 3 хвилини 39 секунд:
Друзі, ще одне питання, фронт панель fp audio - як вивести на корпус, штекер не підходить за розміром, можливо є перехідник, якщо такий є - поділіться будь-ласка інформацією, де його придбати, дякую.
фото: Зображення
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

denys_dnepr
да, там классические порты подключения , юсб 2 и 3 . Юсб 3 двойной кабель идет но будет работать один из портов все равно .
По звуку - там проприетарщина , распиновки того порта я не копал ибо нафиг никому не нужен :laugh:
звук нормальный на плате , рекомендую сразу ставить драйвер с официального сайта и не использовать стандартный виндоус драйвер
denys_dnepr
Junior
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

дякую за відповідь, фронт-панель стандартна распіновка, тільки трохи вужче роз'єм за стандартний
denys_dnepr
Junior
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Може комусь знадобиться, останій біос для t7810 у форматі *.bin (не правлений - все по дефолту) зняв програматором, посилання:
https://fex.net/uk/s/pxrfpdo
onlyff1
Junior

Повідомлення

Доброго дня, вирішив піти по вашій доріжці. Виникло одне питання. Скільки треба накидати живлення на плату T7810 для 2 процесорів 2670 v3, одного 8pin вистачить, чи потрібно 2 по 8pin. Буде тільки підключена одна відеокарта RX 470, або GTX 970. Бо інформації дофіга, а чіткого плану дій не можу знайти. Кортус буде EATX знайшов наче такай який не треба пускати під розпил (Корпус Vinga Cobalt), блок звичайний з перехідниками.
onlyff1
Junior

Повідомлення

Ще цікавить такий момент нарахунок підключення всіх дротів для передньої панелі на стандартному E ATX корпусі, ще які там треба перемикати контакти для того щоб виправити помилку Front I/O, нема якоїсь чіткої вказівки як то все виправити :insane:. А так наче все підключив політ нормальний)
denys_dnepr
Junior
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

USB 3.0 для передньої панелі має нестандартну розпіновку, при підключенні корпусного дроту, порт на передньої панелі працює неправильно, або зовсім не працює, щоб вивести на передню панель usb 3.0, треба підключити оригінальний кабель dell, замовляв на ali - з ним все працює супер. (інформація можливо комусь буде важлива).

Відправлено через 11 хвилин 43 секунди:
onlyff1: 11.08.2023 13:32 Ще цікавить такий момент нарахунок підключення всіх дротів для передньої панелі на стандартному E ATX корпусі, ще які там треба перемикати контакти для того щоб виправити помилку Front I/O, нема якоїсь чіткої вказівки як то все виправити :insane:. А так наче все підключив політ нормальний)
7810_front_panel_eroor_fix_800.jpg
Sershant_Mk
Junior

Повідомлення

denys_dnepr: 30.07.2023 18:35 Може комусь знадобиться, останій біос для t7810 у форматі *.bin (не правлений - все по дефолту) зняв програматором, посилання:
https://fex.net/uk/s/pxrfpdo
Лiнк побився можете оновити? Нiде не знайшов працюючий дамп, вiддали брiкнуту материнку t7810 =( рiдний eeprom - чистий ( щось намагались зробити, мабуть ). Можете зняти чистий дамп программатором? Буду дуже вдячний.
Відповісти