Выбор материнской платы для платформы AMD

Вопросы по материнским платам, BIOS, UEFI, чипсетам
Відповісти
Автор
Повідомлення
Qntality
neadekvato nachalnego
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Данная ветка посвящена обсуждению материнских плат AMD

Прежде чем задавать вопрос, убедительная просьба ознакомиться с FAQ

Так же рекомендуются к прочтению:

процессоры AMD Phenom II Х2, Х3, Х4 (45nm).+FAQ
Выбор оперативной памяти (FAQ на первой странице)
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждени
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо

При обсуждении просьба соблюдать правила как Конференции, так и раздела матплат.
Кратко:
запрещены:
- фанатство
- флуд, в т.ч. ссоры и переходы на личности
- оффтоп не по теме (либо пользуйтесь тегом , но не увлекайтесь - оффтоп усложняет читабельность темы)

Игнорирование правил конференции наказывается
Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем
Востаннє редагувалось 08.08.2013 19:31 користувачем ukrtel, всього редагувалось 4 разів.
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

Вам в сегмент НЕDT, бо на масових платах лише один х16 слот буде, другий і третій, навіть якщо форматом х16, електрично в кращому випадку будуть х8.
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Andikho
Я сподіваюся, що людина мала на увазі другий слот під звук/контроллери, для цього діла вистачить і умовних 4 ліній ген4 в слоті х16, 2 слота ген4 х16 на лініях від цп в принципі бути не може на мейнстрім залізі, більш того, виробники вже років з 8 як поховали крос/слі і жодною сучосною картою ці технології не підтримуються. Тож підійде будь-яка атх плата з середньго рівня системою живлення, або переглядати вимоги до заліза, ну або дууже сильно розширювати бюджет.
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневое

Повідомлення

А в кого з виробників материнок найкращий, найменш проблемний біос і програмне забеспечення?
Не можу вибрати виробника :)
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

mult
ASUS, MSI
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

mult
В ASUS зазвичай хороші UEFI, але кажуть що не дай бог поставити таку собі утиліту Armory Crate, бо це зло мерзенне))
В мене MSI, наче норм. Та зараз всі наче норм, головне Biostar оминати :)
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Piter Cantrope
А что не так с этим приложением?
У меня установлено, вроде ни каких проблем.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Piter Cantrope

У меня тоже стоит и наоборот она очень удобная бо там собрано всё что нужно.
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневое

Повідомлення

Piter Cantrope
Ну на реддіті за цю прогу у Асуса багато негативних відгуків.
В принципі в основному негативні відгуки на всі такі проги від усіх виробників, що Мsi що інші.
Я в принципі і схиляюсь або Асус або Мsi, поки не вирішив остаточно :)
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

mult От власне, теж бачив ці відгуки.
The_Rusik Melofon Наразі в мене нема плати Асус в десктопі, тому не можу сказати. Є ноут Asus Vivobook pro M6500re, і там це все було по дефолту, але вже стоїть "убунту", тому так і не покористувався і не відчув що воно і як)
Просто багато пишуть поганого про цей увесь софт типу Armory Crate і т.д. От в обговоренні однієї з останніх новин на нашому форумі теж негативні відгуки про ці утиліти:
viewtopic.php?t=267878
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

mult: 08.02.2023 08:19А в кого з виробників материнок найкращий, найменш проблемний біос і програмне забеспечення?
ASUS only. Тільки за винятком їх Armory Crate.
Melofon: 09.02.2023 05:22У меня тоже стоит и наоборот она очень удобная бо там собрано всё что нужно.
Мдам-с, цей шмат протухшого гівна, мало того, що збирає купу телеметрії, збільшує латенсі памяті, значно погіршує час кадру, і в цілому FPS знижує, приводить до статерів, фоном грузить проц, так ще й її видалити практично неможливо. Це єдина програма(хоча це цілий комплекс bloatware), для видалення якої треба качати і ставити окрему програму. Треба бути конченим мазохістом і геть начхати на свою цифрову гігієну, щоб таке собі встановити на ПК.
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Piter Cantrope: 10.02.2023 21:32Просто багато пишуть поганого про цей увесь софт типу Armory Crate
Не устанавливайте, заставляют?
Вентиляторы можно настроить из UEFI. Везде, даже у ASRock.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

terminahtor: 10.02.2023 21:48мало того, що збирає купу телеметрії, збільшує латенсі памяті, значно погіршує час кадру, і в цілому FPS знижує, приводить до статерів, фоном грузить проц
шта :lol:
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Дивись не всцись :facepalm: Мені лінь зараз переривати купу скрінів з пруфами, вже одному доводив, всеодно не переконаю.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

terminahtor: 11.02.2023 21:56Дивись не всцись
Постараюсь :lol:
Ramiras
Member

Повідомлення

Здравствуйте!подскажите пожалуйста Материнскую плату к процессору 5800х3д в ценовой категории до 7к грн +-.
Стоит ли вообще переплачивать за неё.
На материнку хочу поставить минимум дд4 3600 скорость с хорошими таймингами,с опцией разгона
И по возможности настройка андервольтинга вбиосе,что бы это делать не вручную
Еще посматриваю на 7600х проц,по возможности тоже хочу узнать какая будет лучше мать под дд5
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Ramiras: 12.02.2023 17:21 Здравствуйте!подскажите пожалуйста Материнскую плату к процессору 5800х3д в ценовой категории до 7к грн +-.
Стоит ли вообще переплачивать за неё.
На материнку хочу поставить минимум дд4 3600 скорость с хорошими таймингами,с опцией разгона
И по возможности настройка андервольтинга вбиосе,что бы это делать не вручную
Еще посматриваю на 7600х проц,по возможности тоже хочу узнать какая будет лучше мать под дд5
ASUS TUF Gaming B450M-Pro II
Asus TUF Gaming B550M-Plus
CMEPTb_HD
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Mixx: 08.02.2023 03:35 CMEPTb_HD
Якщо з нуля дивитесь на 5800х3д, краще передумайте і беріть ам5, 7600х вже сильно дешевший за 3дшку і трохи швидший, материнку на ам5 можна брати будь яку, просто обираєте улюбленого виробника і дивитесь на 2-3 найдешевші варінти, всі по живленню легко видадуть 150+вт на проц, та і поснащенню умовні прайм на б650 можуть буди кращими за стрікси для ам4, пам'ять 6000експо36 вже теж подешевшала, я до чого, по грошам вийде одне на одне +-, але швидше і з потенціальною можливістю гарного апгрейду, бо це АМД. Максимум на ам4 вже зараз слабший за саму базову модель ам5, там є сенс тільки, якщо залізо на руках, або потрібно зібрати максимально дешево пк на тут і зараз (наприклад дешеву б450+5600 без х з відяхою 3050-3070 і сидіти років 5 на цьому комплекті без апгрейдів).
різниця в збірці Tuf b550(мамка.озу.проц.бп) 10к це тупо майже добу лвл по am5(тупо ддр 5 і сокет ам5 и опера балістік з таймами в 40)
мамка msi... але плата так собі бо вона не Е і там не має pci5.. це один аспект який мене тримає від ам5, просто космічна вартість на норм плату.. коли вона дорожче проца :mad:
бп є, корсар кіловатний
3050-3070 лісом, я на 3080 та с коса дивлюсь :D
Pytnik
Junior
Аватар користувача
Звідки: Полтавщина

Повідомлення

Друзі, в мене комп х мамкою Gigabyte 970A-DS3P FX. Проц FX 8320, памяті 16 Гб.
Я так розумію, що в цієї мамки мережева плата на 100 Мб, правильно?
Якщо я куплю мережеву плату на 1 000 Мб, вона ж буде мені видавати 1 Гб швидкості, при умові, що провайдер не буде різати?
А то наразі при всих налаштуваннях швидкість 500 - 600 Мб. Це на закачку. А на віддачу, вчора до 100 Мб, сьогодні від сотки відірвалась, але не вище 110 Мб ніяк не може віддати.
Signature
Member
Звідки: Херсон

Повідомлення

Pytnik: 20.02.2023 12:23 Я так розумію, що в цієї мамки мережева плата на 100 Мб, правильно?
Там гігабітна мережа
Pytnik
Junior
Аватар користувача
Звідки: Полтавщина

Повідомлення

Ось що в мене показує.
https://fex.net/uk/s/nmbcvad
Відповісти