Front panel not detected на 9KPNV от Dell T3500, установка кулеров, автостарт и прочие вопросы

Вопросы по материнским платам, BIOS, UEFI, чипсетам
Відповісти
Автор
Повідомлення
46Tolik
Member

Повідомлення

Kep2077:Всем привет.
Народ, подскажите такие планки заведутся на этой плате?
micron-8gb.jpg
с ксеоном заработает
hobees
Member
Аватар користувача

Повідомлення

andrey.nk:
88Roman88:w3570
точняк. есть же с разлочеными множителями. Я их не рассматривал вообще как вариант, ибо не шестиядерники. Или шестиядерные xeon'ы 1366 есть и с разлоченым множителем тоже?
xeon w3680 и подобные https://ark.intel.com/ru/products/47917 ... -Intel-QPI
Vasya123
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

andrey.nk
есть и 6ти, но стоят космос!
madoobler
Junior

Повідомлення

Ребята что делать,плата не стартует диоды на плате не горят.Сильно гарячий транзистор становиться после подключения платы к блоку питания.Фото ниже,что делать?Может перепаять его заменив на другой? :-/
Помогите :insane:
Дайте совет что мне делать.
Вкладення
намбер ван
намбер ван
намбер ту
намбер ту
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

madoobler:Может перепаять его заменив на другой? :-/
что бы он снова стал горячим? :-/

тут надо на всяк случай проверить всю цепочку до этого транзюка. Скорее всего там ещё где то дровишки. Я так погляжу,это какая то древняя плата под 775 сокет?

Сильно похоже,что здох юг или ЮСБ концентратор в том юге и утащило за собой половину обвязки.

Если хотиш РЕАЛЬНЫЙ совет: выкинь и не мучай.
MIB_VANO
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

madoobler - для начала, просто отпаять ноги транзюку и проверить его и вообще что на него приходит.
А вообще что случилось? И после чего не стартует?
Kep2077
Junior

Повідомлення

Saffa
Оце на тобі. Це dell T3500, ви чого шановний?!

madoobler
Шановний, з фотки важко зчитати маркування "транзистору". Але, виходячи з того, що на платі воно маркується как U36 і в його маркуванні присутні цифри 33, то можу припустити, що це лінійний стаб на 3.3В. Грітися він може з декількох причин:
1. пробитий, тоді він повбивав все що слідом за ним у ланцюгу.
2. надто висока напруга живлення
3. КЗ в ланцюгу після нього.
У будь якому разі його треба знімати, проводити виміри, робити висновки і виходячи з цього приймати рішення про ремонт. Коротше кажучи якщо мультиметр тобі не друг, то шукай майстра. У більшості випадків такі плати я підіймаю.
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kep2077:Saffa
Оце на тобі. Це dell T3500, ви чого шановний?!
оооооооооооо.Я не доглядел! Фигня редкостная :gigi: Стоит дорого-горит ярко синим пламенем. Может под 1366 она чего то и стоит и может даже стоит ремонта,но я бы выкинул :gigi:
Kep2077
Junior

Повідомлення

Saffa
Ну це тред про цю мамку. ;)
40$ це дуууже дорого.... :lol:
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kep2077:Saffa
Ну це тред про цю мамку. ;)
40$ це дуууже дорого.... :lol:
не,ну не 500 же грв. Может его за 1200 грв жаба задавит :weep:
madoobler
Junior

Повідомлення

Kep2077
Лише він гарячий.Нічого не горіло більше ,запаху диму не було в інших деталях.Думаю заміню його на інший з іншої мат. плати. :(
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

madoobler:Kep2077
Лише він гарячий.Нічого не горіло більше ,запаху диму не було в інших деталях.Думаю заміню його на інший з іншої мат. плати. :(
какое то у тебя относительное понятие "горело". Если так хотишь уже-то перепаяй.
madoobler
Junior

Повідомлення

Saffa
Просто у друга также было, и все запустилось как по маслу,после перепайки.Нервов нету купил плату б.у она так себя ведет....
Kep2077
Junior

Повідомлення

Saffa
Ну наскільки я знаю це найдешевша плата для 1366, потребує хіба-що невеличкої обробки напилком. :super:

madoobler
Це лінійний стаб, а не транзистор. 90% що його заміна нічого не дасть, бо він справний. :lol:
Ти так і не повідомив точне маркування на транзисторі а краще одразу даташит. Фотки хоч і чіткі, але під цим кутом не розібрати.
madoobler
Junior

Повідомлення

Вот, що кажете викинути плату,а це навіть нема толку паяти,і воно так буде дальше грітись?Воно дуже сильно гріється ,не думаю що ще щось могло згоріти. :shuffle:

Отправлено спустя 2 минуты 19 секунд:
Навіть не варто пробувати паяти і тратити свій час?
Вкладення
IMG_0896.JPG
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

madoobler:Вот, що кажете викинути плату,а це навіть нема толку паяти,і воно так буде дальше грітись?Воно дуже сильно гріється ,не думаю що ще щось могло згоріти. :shuffle:

Отправлено спустя 2 минуты 19 секунд:
Навіть не варто пробувати паяти і тратити свій час?
та пробуй!
спойлер
:-P
madoobler
Junior

Повідомлення

Saffa
Дякую вам за пораду,якщо все запрацює то перешлю вам 50 гривень.

Отправлено спустя 1 минуту 16 секунд:
Saffa
:beer:
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

madoobler:Saffa
Дякую вам за пораду,якщо все запрацює то перешлю вам 50 гривень.

Отправлено спустя 1 минуту 16 секунд:
Saffa
:beer:
лучше сюда>>>>>>>>>>viewtopic.php?f=3&t=184575 :beer:
Kep2077
Junior

Повідомлення

madoobler
Та нащо ти фотки постиш? Хіба ти сам подивитися і написати маркування не можеш? Там маркування що я бачу 108ХХ33
От саме ці ХХ неможливо прочитати по фотці.

Пробувати звісно варто, я тобі вище вже казав що треба робити і в якій послідовності.
madoobler
Junior

Повідомлення

Kep2077
Дякую,буду пробувати!Ви випадково не зі Львова?
Відповісти