Выбор материнской платы для платформы AMD

Вопросы по материнским платам, BIOS, UEFI, чипсетам
Відповісти
Автор
Повідомлення
Qntality
neadekvato nachalnego
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Данная ветка посвящена обсуждению материнских плат AMD

Прежде чем задавать вопрос, убедительная просьба ознакомиться с FAQ

Так же рекомендуются к прочтению:

процессоры AMD Phenom II Х2, Х3, Х4 (45nm).+FAQ
Выбор оперативной памяти (FAQ на первой странице)
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждени
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо

При обсуждении просьба соблюдать правила как Конференции, так и раздела матплат.
Кратко:
запрещены:
- фанатство
- флуд, в т.ч. ссоры и переходы на личности
- оффтоп не по теме (либо пользуйтесь тегом , но не увлекайтесь - оффтоп усложняет читабельность темы)

Игнорирование правил конференции наказывается
Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем
Востаннє редагувалось 08.08.2013 19:31 користувачем ukrtel, всього редагувалось 4 разів.
Street
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz
Вроде неплохо :shuffle:

heidfeld
2 сата порта :( Уже просматривал её
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

heidfeld: 23.07.2024 16:22. за 7200 топ варик
В чем она топ варик? Чем конкретно она лучше других плат на В650 до 7200? Тем более что она уже не подходит под требования бо сата мало.
А ты биостарами пользовался современными что ты их советуешь?
den55den
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

heidfeld: 23.07.2024 22:38
den55den: 23.07.2024 20:40 не знаю чому но мені сподобались ці два варіанта плат https://hotline.ua/ua/computer/materins ... 4-25042038
це під 7500F та rx6600 (rtx4060-4070)
хоча хочеться мать около 4к) :shuffle:
возьми за 3200 и не мучайся https://hotline.ua/computer-materinskie ... t=priceAsc
мені здається якщо бомжевать то це трішки кращий варіант https://hotline.ua/ua/computer-materins ... ?tab=about
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

den55den
+1) на асроке хоть прошивка адекватная
den55den
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

А з такого щоб бюджетно і нормально то мабуть ці два варіанти

https://hotline.ua/ua/computer-materins ... ab=reviews
https://hotline.ua/ua/computer-materins ... ab=reviews

залюбки послухаю кращі варіанти з дешево і сердито :shuffle:

можно навіть подумати над категоріями кращі 1-2 варіанити:
за 3-4к
за 5к
за 7к
за 8-10к
булоб не плохо :rotate:
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Melofon: 24.07.2024 08:15 А ты биостарами пользовался современными что ты их советуешь?
а ты? или просто хейтишь от того что я советую? в общем все как обычно. За свою цену биостар топ, дешевле на 1к любой платы на б650 и даже радик на врм есть. и уж точно она лучше любого максуна и подобного китайского шлака. если тонкого разгона не будет, то есть для 99% пользователей, биостар топ цена/качество.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

heidfeld

Слушай я не хейчу просто то что ты советуешь, я пытаюсь понять ты от балды советы даёшь или таки с умом к вопросу подходишь? Если ты просто советуешь самое дешевле по хотлайну то всё понятно, ты же не в курсе какой хороший Биос у биостара? Как раз такой же хороший как и у Максуна, они скорее равноценны в этом плане, про для 99% пользователей топ цена/качество поржал :lol: ты сам за них решил? :gigi:
Ambrelka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ребят что думаете на счет китайской платы?
den55den
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Ambrelka: 26.07.2024 12:10 Ребят что думаете на счет китайской платы?
не відкриває, а яка ціна що хочеться китайця :rotate:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ambrelka: 26.07.2024 12:10 Ребят что думаете на счет китайской платы?
Розглядав її як потенційний варіант, краще доплатіть і візьміть щось нормальне, моя вам порада.


Взяв ось таку з США : https://www.newegg.com/asrock-620i-ligh ... 6813162150
Напередодні покупки передивився десятки оглядів і скажу тільки, що в ціновій категорії до 300$ - це найкращий вибір (тупо без варіантів).
Можна за +60$ взяти таку ж тільки на В650 чіпсеті, але ви справді зібралися щось розганяти в СФФ білді?
https://www.newegg.com/asrock-b650i-lig ... 6813162151
Якщо гроші не проблема - В650е-і асус ваш вибір.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ambrelka: 26.07.2024 12:10 Ребят что думаете на счет китайской платы?
Тут вендори топового ешелону по типу мсі/асроку не можуть зробити нормальні біоси з першого разу, а ти думаєш що у цього китайця буде все фантастично? Із казкового там можливо лише ціна :laugh:
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

Donate: 26.07.2024 12:41 Тут вендори топового ешелону по типу мсі/асроку не можуть зробити нормальні біоси з першого разу, а ти думаєш що у цього китайця буде все фантастично? Із казкового там можливо лише ціна :laugh:
:beer: Постійно виникають теми шо на Асусі то те глючить то 6000 не бере, але наш народ економить копійки у кидається на китайське.
Ambrelka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ну разница 3500 и 12000 грн это как то совсем без выбора)
festU
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Посоветуйте ам5 плату что бы сейчас воткнуть 7500f, а в дальнейшем воткнуть в неё какой-то 8-ми ядерник нового поколения (когда цены станут норм). По цене до 6к.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

festU: 03.08.2024 15:28 Посоветуйте ам5 плату что бы сейчас воткнуть 7500f, а в дальнейшем воткнуть в неё какой-то 8-ми ядерник нового поколения (когда цены станут норм). По цене до 6к.
Тут не те щоб був великий вибір : https://hotline.ua/ua/computer-materins ... t=priceAsc

Відправлено через 52 хвилини 48 секунд:
Ambrelka: 26.07.2024 16:39 ну разница 3500 и 12000 грн это как то совсем без выбора)
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

festU: 03.08.2024 15:28воткнуть 7500f, а в дальнейшем воткнуть в неё какой-то 8-ми ядерник нового поколения
асрок b650m-hdv/m.2 должно быть достаточно

daesz
бачив я цей відос, чувак надіявся за 90уе отримати норм плату з аліка, це як місцеві джуніори з максуном :lol:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 03.08.2024 16:41
festU: 03.08.2024 15:28воткнуть 7500f, а в дальнейшем воткнуть в неё какой-то 8-ми ядерник нового поколения
асрок b650m-hdv/m.2 должно быть достаточно

daesz
бачив я цей відос, чувак надіявся за 90уе отримати норм плату з аліка, це як місцеві джуніори з максуном :lol:
Та він купив суто для огляду, я не думаю, що він надіявся отримати хорошу МП, враховуючи що у нього уже є всі АМ5 ітх МП :D
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

daesz
Я что он рассказывает про эту китай плату? Понял что vrm сильно греется с 16 ядерником, а ещё какие минусы?

Отправлено спустя 2 минуты 13 секунд:
Там гига B650i недалеко ушла по нагреву, 111 градусов, 7к у нас стоит :-/
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 03.08.2024 16:55Та він купив суто для огляду
да я вкурсі, що у нього наявні більшість плат.

хороша в сенсі, не глючна, працює без танців з бубном і тд тп.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lorichic: 03.08.2024 17:01 daesz
Я что он рассказывает про эту китай плату? Понял что vrm сильно греется с 16 ядерником, а ещё какие минусы?

Отправлено спустя 2 минуты 13 секунд:
Там гига B650i недалеко ушла по нагреву, 111 градусов, 7к у нас стоит :-/
Нестабільний біос, немає вайфай адаптера при тому що в описі вказано що є, посередня кількість конекторів (юсб/тощо) :)

В мене на а620і лайтнін температура VRM 85*С градусів в порівнянні з 80*С у огляді (коли працюю/бавлюсь), в простої 73*С, але в мене трохи посередній продув, зараз от приїдуть з алі додаткові скоби до тавера (хочу змінити схему продуву) і більше ніж впевнений, що скину мінімум до того, що в огляді :)

Відправлено через 3 хвилини 25 секунд:
Hells Angels: 03.08.2024 17:02
daesz: 03.08.2024 16:55Та він купив суто для огляду
да я вкурсі, що у нього наявні більшість плат.

хороша в сенсі, не глючна, працює без танців з бубном і тд тп.
Мені дуже цікаво глянути на огляд В650е-і від асуса, він її пропустив в минулому огляді, думаю, вона вже буде включена в наступну ревізію раундап відео :)
Відповісти