Поломка мікроконтролеру материнської плати gigabyte b650 d2h

Вопросы по материнским платам, BIOS, UEFI, чипсетам
Відповісти
Автор
Повідомлення
buhogram
Junior

Повідомлення

Усім доброго дня!

На материнській платі gigabyte b650 d2h згорів мікроконтролер ITE 
it5701e-128

2325-bxa

після діагностування поломки в сервісі сказали що не можуть знайти сам контролер навіть на китайських просторах інтернету( 

може тут знайдуться люди яким вдасться знайти, чи поремонтувати. буду дуже вдячний!!!

Маленька передісторія, замовив собі нові кулери для корпусу з  argb підсвіткою. Після того як встановив вирішив кулери з водяного охолодження перемістити на низ корпусу, а на водянку нові гарні поставити.
і тут я зробив вже фатальну помилку! 
вентилятори від води де звичайний 4  pin вставив в RGB LED Header LED_C(логіка була така(вони самі по собі світились різними кольорами але регулюванню не піддавались ну і в них самих вхід 4 пін як в лед_с)) не виключено що я під час цього всього десь разок не вимкнув бп від живлення :-/ .
після чого спочатку просто перестала працювати уся підсвітка, і під час навантажень вилітати синій екран смерті, ну а через декілька годин комп'ютер взагалі не увімкнувся.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

buhogram: 03.04.2024 10:32На материнській платі gigabyte b650 d2h згорів мікроконтролер ITE  it5701e
Это контроллер для прошивки мс бивиса с помощью q-flash (кнёпочка такая), не влияет на включение
Відповісти