вивчу попит на СВО Koolance ERM-3K3U NEW!+есклюзиви!!!

Прочие объявления
Автор
Повідомлення
akoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

вивчу попит на зовнішнє СВО Koolance ERM-3K3U NEW!
erm-3k3ua_p2-700x700.jpg
у звязку із зміною пріоритетів та планів ;) ...можливо хтось хоче собі таке чудо як для власних проектів або навіть обігріву B-)
комплект повний, стан NEW !!!
детальні характеристики та опис ...https://koolance.com/erm-3k3ua-liquid-c ... m-aluminum
коротко - повністю автономне СВО, працює від 110/220VAC 50/60Hz, відводить до 2700W, 9 вентиляторів 120 мм, індикатор темпи та оборотів,
може встановлюватись вертикально - горизонтально, або навіть вмонтовуватись у серверний шкаф 19''
ціну бачу в районі 1000 у.е., тобто 2/3 від ціни нового, тим більше уже в Україні, тобто знаходиться в Київі B-)

як і обіцяв ;) ...буду добавляти есклюзиви B-)
а саме комплект - EVGA Classified SR-2 (А2)+ 2хXeon Х5690 +2Х Corsair H60+8Gb (2X 4Gb)DDR3 Kingston в радіаторах 1866, або серверні планки 2Х8Gb, можу також до даного комплекту добавити БП новий NEW - OCZ ZX Series 1250W 80 Plus GOLD, супер підходить під дану збірку при тому новий-модульний, бажану ціну не буду вказувати визначайтесь самі ;) ...але пропозиції, куплю за 100 у.е. сприймаю як неповагу :-/ якщо захочу подарити так і зроблю B-) але точно не Вам :-/ ...не забуваєм сам виробник EVGA любить дану мамку і пропонує періодично обміни на нові мамки від виробника (обмежений тираж, при тому рарітет B-) , вважаю один із кращих де реально EVGA виклались на 100%) комплект повний мамка була на ревізії-профілактиці у gehka3...пропозиції в ЛС :beer:

ще один есклюзив B-) - кейс Cooler Master Cosmos 1000 + ext. СВО Aquaduct 360 XT+ ext. radiator 400x300 Aquaduct
посилання на СВО....https://aquacomputer.de/aquaduct-xt.html
легендарний кейс Cosmos 1000 + зовнішнє СВО від німецького виробника Aquaduct, стан дуже хороший, все в одному стилі B-) , два фактично окремих СВО - які в парі можуть відводити до 2000-3000W, можуть працювати окремо тобто радіатор на боковий кришці має свій контролер та помпу :up: , комплект повністю функціональний та комплектний ;)
корпус має шумку на бокових кришках, фото по запиту ;) ...якщо буде інтерес :beer:

свої пропозиції і побажання в ЛС, всім добра та з святами :beer: ...Все буде Україна! :super:
Востаннє редагувалось 14.01.2023 14:55 користувачем akoy, всього редагувалось 3 разів.
MarWell
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

akoy приветствую, рекомендую, указать в шапке важный момент, что тут алю радик и это подойдет под алю ватеры, например, старые раджитеки или екашную линейку Al , фиты и требуется использовать спец жидкости, при желании все же использовать этот девайс с медью/никелем во избежание гальваны и мертвым железом через 2-3 недели (Арестович).

akoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

MarWell: 07.01.2023 15:18 akoy приветствую, рекомендую, указать в шапке важный момент, что тут алю радик и это подойдет под алю ватеры, например, старые раджитеки или екашную линейку Al , фиты и требуется использовать спец жидкости, при желании все же использовать этот девайс с медью/никелем во избежание гальваны и мертвым железом через 2-3 недели (Арестович).

СПС за совет :beer: ...в любом случаи , тут люди знающие и знают что по чем и с чем едят ;)
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Человек подобную штуковину, даже лучше модель, за 400 баксов не мог продать, на барахолке и на олх. :) Только она была стационарная, для обычного юзанья, можно было сразу рядом с пк поставить (не в стойку). Хотя по прайсам новая стоила как ланос. ;) Вначале был соблазн себе купить и сделать фулл систему на воде, но потом так подумал, что это полный неликвид, купить легко, а продать потом практически невозможно.
akoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Nuclear World: 07.01.2023 15:48 Человек подобную штуковину, даже лучше модель, за 400 баксов не мог продать, на барахолке и на олх. :) Только она была стационарная, для обычного юзанья, можно было сразу рядом с пк поставить (не в стойку). Хотя по прайсам новая стоила как ланос. ;) Вначале был соблазн себе купить и сделать фулл систему на воде, но потом так подумал, что это полный неликвид, купить легко, а продать потом практически невозможно.
Люди ;) ...написав же Вам, ваші пропозиції і побажання пишіть в ЛС :-/ ...у кожного своя думка це нормально :up: , але ж у Вас нема такого B-) але хочеться на шару ;) ...більше того тема буде розвиватись і будуть зявляться від мене інші есклюзиви (тотальний продаж B-) для тих хто цінує залізо і екслюзиви це можливість купити по нижчій ціні чим на основних площадках світу, при тому без доставки :super: )...а для тих хто самий умный :rotate: ....світ не зациклюється лише на Україні, є інші площадки світу, де покупці в адекваті не має жодних проблем це переслати за кордон B-) (війсковозобовязаний не може, а залізо без проблем B-) ) ... без обід, невже Ви думаєте що всі дурні і не знають цін ;) , при тому для України зробив знижку, і хочу щоб есклюзиви були доступні для українців :beer: ...але ж хочеться щось комусь доказати :weep: , привезіть продайте за ту ціну що пропоную ;)
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

akoy
Я не сбиваю цену, мне эта штука нафиг уже не интересна, хотел то взял бы ещё в прошлом году модель лучше за 400$ с торгом (да она была бу, но в идеале и полном комплекте, у нас на барахолке человек долго продавал, кто помнит тред о продаже, смогут подтвердить), но не взял по причине озвученной выше. Не важно сколько оно стоит в ритейле (или стоило) за бугром, показатель это только реальный спрос.
akoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Nuclear World: 07.01.2023 17:14 akoy
Я не сбиваю цену, мне эта штука нафиг уже не интересна, хотел то взял бы ещё в прошлом году модель лучше за 400$ с торгом (да она была бу, но в идеале и полном комплекте, у нас на барахолке человек долго продавал, кто помнит тред о продаже, смогут подтвердить), но не взял по причине озвученной выше.
які проблеми, для чого тоді срати в темі ;) ...всім добра та вітання зі святами :beer:
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

akoy: 07.01.2023 17:12 ... без обід, невже Ви думаєте що всі дурні і не знають цін ;) , при тому для України зробив знижку, і хочу щоб есклюзиви були доступні для українців :beer: ...але ж хочеться щось комусь доказати :weep: , привезіть продайте за ту ціну що пропоную ;)
Просто вы так всё обставили, как буд то я пытаюсь вас надурить и сбить цену, хотя цели такой и близко не было. Поделился реальным кейсом продажи такой бу штуки у нас же на барахолке. Такое "привозить" смысла нету хоть и за 1/3 стоимости от цены ритейла за бугром, так как это полнейший неликвид у нас на местном рынке. Успехов.
akoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Nuclear World: 07.01.2023 17:27
akoy: 07.01.2023 17:12 ... без обід, невже Ви думаєте що всі дурні і не знають цін ;) , при тому для України зробив знижку, і хочу щоб есклюзиви були доступні для українців :beer: ...але ж хочеться щось комусь доказати :weep: , привезіть продайте за ту ціну що пропоную ;)
Просто вы так всё обставили, как буд то я пытаюсь вас надурить и сбить цену, хотя цели такой и близко не было. Поделился реальным кейсом продажи такой бу штуки у нас же на барахолке. Такое "привозить" смысла нету хоть и за 1/3 стоимости от цены ритейла за бугром, так как это полнейший неликвид. Успехов.
Дякую за чесність :up: , але повторюсь у мене ціль залишити есклюзиви в Україні (помінялись пріоритети та плани ;) ), а не продавати за бугром навіть, якщо там отримаю бажану суму B-) ....на сьогоднішній день дуже все виглядає сумно з доставкою в Україну, при тому за адекватну ціну :-/ ...Все буде Україна!!!...але коли :-/
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

akoy: 26.02.2023 14:32 ...на сьогоднішній день дуже все виглядає сумно з доставкою в Україну
А щось змінилось? І міст і ізі і нова пошта доставляють без проблем
akoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ortyomko: 26.02.2023 15:03 А щось змінилось? І міст і ізі і нова пошта доставляють без проблем
я тільки цьому радий :jump: ...готовий зразу продати в Україні, своє залізо по ціні основних площадок світу B-) ...як мінімум економія на миті + доставці :beer:
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

akoy: 06.04.2023 10:40
Ortyomko: 26.02.2023 15:03 А щось змінилось? І міст і ізі і нова пошта доставляють без проблем
я тільки цьому радий :jump: ...готовий зразу продати в Україні, своє залізо по ціні основних площадок світу B-) ...як мінімум економія на миті + доставці :beer:
Не купят. Товар, ну прям очень на любителя.
Тем более за 1000 баксов покупается Мора, помпа, резервуар, вентиляторы, водоблок, и ведро пива.
akoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Cirax: 06.04.2023 10:44
akoy: 06.04.2023 10:40
я тільки цьому радий :jump: ...готовий зразу продати в Україні, своє залізо по ціні основних площадок світу B-) ...як мінімум економія на миті + доставці :beer:
Не купят. Товар, ну прям очень на любителя.
Тем более за 1000 баксов покупается Мора, помпа, резервуар, вентиляторы, водоблок, и ведро пива.
так товар спецефічний і не для кожного B-) ...але на все свій час ;) ... тим більше у кого зявиться реальне бажання, тоді можна і про ціну аргументовано поспілкуватись як і пива з бочки попити :beer:
slv
Member

Повідомлення

і хочу щоб есклюзиви були доступні для українців
але повторюсь у мене ціль залишити есклюзиви в Україні
/розплакався... / :lol: Ви наче Джоконду на кордоні зупинили...
akoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

slv: 30.05.2023 09:24 /розплакався... / :lol: Ви наче Джоконду на кордоні зупинили...
друже ;) ...де мій сум чи сльози ;) ...чи може у мене є сверблячка :rotate: ...просив, хто просто хоче два слова в темі написати - пройдіть мимо, чи в іншій темі де є гумор напишіть ;) в любому випадку Вам воно точно не потрібно, краще випити пивка :beer:
slv
Member

Повідомлення

akoy: 30.05.2023 10:18
slv: 30.05.2023 09:24 /розплакався... / :lol: Ви наче Джоконду на кордоні зупинили...
друже ;) ...де мій сум чи сльози ;) ...чи може у мене є сверблячка :rotate: ...просив, хто просто хоче два слова в темі написати - пройдіть мимо, чи в іншій темі де є гумор напишіть ;) в любому випадку Вам воно точно не потрібно, краще випити пивка :beer:
Та ладно вам-на халяву апають безнадійну тему-це навпаки з вас пивко :beer:
akoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

slv: 30.05.2023 10:22 Та ладно вам-на халяву апають безнадійну тему-це навпаки з вас пивко :beer:
Дякую за ап :super: ...тоді при зустрічі налию :beer:
isusik63
Member
Аватар користувача
Звідки: Волчанск, Харьков,Тишки.

Повідомлення

Доброго https://aquacomputer.de/aquaduct-xt.html сколько примерно хотите ?
akoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

isusik63: 05.08.2023 21:06 Доброго https://aquacomputer.de/aquaduct-xt.html сколько примерно хотите ?
пропонуйте ціну в ЛС)... може і домовимось :beer:
Gena_grim
Junior

Повідомлення

можно хотелку в лс ?
Відповісти