Подписка Netflix, Spotify, Youtube

Прочие объявления
Відповісти
Автор
Повідомлення
MobileLord
Member

Повідомлення

Представляю вашему вниманию подписки на популярные сервисы.
Netflix Premium 4K - есть место
спойлер
Участник создает себе профиль на общем аккаунте, который сохраняется на время действия подписки. История просмотров, язык, рекомендации закрепляются за профилем.
1 месяц - 80 грн
3 месяца - 225 грн
6 месяцев - 420 грн
Spotify Premium - есть место
спойлер
Приглашение на ваш аккаунт.
1 месяц - 40 грн
3 месяца - 105 грн
6 месяцев - 180 грн
Youtube Premium - есть место
спойлер
Приглашение на ваш аккаунт.
1 месяц - 50 грн
3 месяца - 135 грн
6 месяцев - 240 грн
Оплата после подключения. Аккаунты свои, не краденые, есть возможность продления.
Отзывы - http://forum.overclockers.ua/search.php ... sf=msgonly
Востаннє редагувалось 25.09.2022 15:26 користувачем MobileLord, всього редагувалось 11 разів.
PavelOdessa
Junior

Повідомлення

Добрый день,отпишитесь по поводу места в нетфликс в личку,готов приобрести
Sensetivity
Junior

Повідомлення

Теж цікавить нетфлікс
MobileLord
Member

Повідомлення

Netflix - 35 грн/первый мес
Spotify - 20 грн/первый мес
7mindfields
Member

Повідомлення

В спотифай фемили ещё есть место? Максимальная возможная премка на полгода? Я б такой, чтобы закинуть сразу на пару лет и забыть на время.
stnl79
Member

Повідомлення

мене цікавить таке - якщо підключаєш Спотіфай сімю, там рекомендована музика буде зі списків твоєї "сімї" чи тільки моя?
оскільки все ще бачу москальське лайно масово в трендах то не хотілося б в рекомендації отримувати чергову басту чи брудного мосрепера.
MobileLord
Member

Повідомлення

stnl79: 26.07.2022 09:42 мене цікавить таке - якщо підключаєш Спотіфай сімю, там рекомендована музика буде зі списків твоєї "сімї" чи тільки моя?
оскільки все ще бачу москальське лайно масово в трендах то не хотілося б в рекомендації отримувати чергову басту чи брудного мосрепера.
Spotify работает на основе твоих предпочтений.
MobileLord
Member

Повідомлення

Есть 1 место на Youtube Premium.
Евгений King
Member

Повідомлення

stnl79: 26.07.2022 09:42 мене цікавить таке - якщо підключаєш Спотіфай сімю, там рекомендована музика буде зі списків твоєї "сімї" чи тільки моя?
Аналогичный вопрос по ютубу, не будет ли в предложку чужое лезть ?
MobileLord
Member

Повідомлення

Евгений King: 27.08.2022 01:44
Аналогичный вопрос по ютубу, не будет ли в предложку чужое лезть ?
Не будет, разные аккаунты.
torny
Member

Повідомлення

Окремим плейлистом буде солянка зі спільними вподобайками.
Якщо в групі друзі, то це доволі цікавий плейлист виходить.

Якщо ж Спотіфай використовувати для прослуховування музики на власний смак, то й пропозиції будуть приємними.
Тренди для тих, хто не знає себе і слухає те, що всі.
7mindfields
Member

Повідомлення

torny: 06.09.2022 15:05
Окремим плейлистом буде солянка зі спільними вподобайками.
Якщо в групі друзі, то це доволі цікавий плейлист виходить.

Якщо ж Спотіфай використовувати для прослуховування музики на власний смак, то й пропозиції будуть приємними.
Тренди для тих, хто не знає себе і слухає те, що всі.
Нет там такого, не вводи людей в заблуждение
torny
Member

Повідомлення

Не буду сперичатись, можливо таку фічу прибрали. Але була 100%. Зараз не бачу.
Але бачу набагато цікавішу фічу. Зара мені спотіфай зробив спільний плейлист з дружиною, а цікаве тут те, що ми ніяк не пов'язані у сервісі. Різні акаунти, я в групі, вона окремо. Різна пошта, різні картки, різні імена (якщо таке там вказується, не пам'ятаю). Спільного може бути тільки ІР адреса, коли вдома, та gps координати. Я бачу як таку штуку зробити прикрутивши BigData аналіз. Як ще - не знаю
спойлер
Зображення
MobileLord
Member

Повідомлення

Есть family mix если вы разрешите в настройках, это будет отдельный плейлист с песнями участников семьи. Также можно добавить друзей через fb чтобы видеть что они слушают.
Prescott
Member

Повідомлення

Отписал в ЛС.
kolesnukm
Member

Повідомлення

Netflix Premium 4K ще є місце?
Останній раз піднімалось MobileLord на 04.10.2022 22:37.
Відповісти