Допоможіть оцінити\вивчу попит ATX 10900к + 6600xt

Прочие объявления
Ответить
Автор
Member

Є така система на руках. Допоможіть тверезо оцінити залізо.
І так
1) Камінь - 10900к . Скальпований . Результати лінкс -
спойлер
viewtopic.php?p=3273020#p3273020
3 місце в короні . кп топовий - 4733 dr bdie/ 5000 бут на однорангу
спойлер
https://corona-renderer.com/benchmark/r ... cpu/10900k
2) Материнка - z590 Unify-X / 2 дімм / куплена на нюег. 4 міс використання . На даній мамці тримається рекорд по частоті ддр4 на Hw bot. В Україні не продається .Комплектація повна. майже преміальна :laugh: Єдина плата яка може переварити Дуали Bdie на 4800+ . Моя думка - топ 1 на Lga 1200.
3) Память - мої срібні рояли Дуали Bdie . G.Skill Trident Z Royal F4-4000C17D-32GTRSB . Не побоюся назвати відбірним бідаєм. а то тут кожні планки самсунговські хрестять відбірним :laugh: .. Купувались на нюег.
Мій основний профіль. ( іде в комплекті із материнкою із повністю настроєними слоупами)
спойлер
0003.jpg
Під сильним охолодженням може даже так -
спойлер
4733_16 (1).jpg
Для особливих оверів які більше 1.2 не дають на память може так -
спойлер
1.19в.jpg
4) Охолодження - новенький , нерозпечатаний інтеловський Пельтьє. Cooler Master MasterLiquid ML360 Sub-Zero / Хтось таки може привезти в Україну , правда за кінську ціну :laugh:
спойлер
https://ek.ua/prices/cooler-master-mast ... -sub-zero/
особисто я його оцінюю в рази дешевше але мені цікава ваша оцінка в комплекті.
5) Блок живлення - Таке добро має мати нормальний блок . тому включаю в комплект свого "білого метелика" Super Flower Leadex II 80 Plus Gold 1000W. Кіловатник думаю покриє всі ваші потреби. В ідеальному стані . Всі кабеля. Користуюсь тільки рік.
6) Видимокарточка - 6600xt Red Devil . Холодна як "айсберг в океані" .Найцінніше в цьому лоті в цей важкий криптобумовий час :laugh:. що цікаво має ще офф 2 міс гарантію від комтрейдінг. В використанні тільки 1 міс. Фпс мало кого цікавлять в нинішній час тому покажу такий скрін.
спойлер
для майнерів.jpg
Думаю зацікавлених буде більше. :D

Попрошу оцінки комплекту вцілому . Я розумію що на на нашому форумі Ентузіасти як клас вимирають. І нікому сильно не впало відбірне залізо. Але ваша думка мені цікава. Тим паче таку систему кожен день не зустрінеш на барахолці. і думаю вона мені допоможе продати даний комплект.
А то ось взявся сам оцінити інший мій лот. Хотів як краще - виходить як усе :laugh:
спойлер
viewtopic.php?f=26&t=255467
Може і йому оцінку дасте. Буду вдячний.
Последний раз редактировалось 2500K_2 23.11.2021 00:58, всего редактировалось 3 раза.
Denvys5
Member

2500K_2: 22.11.2021 21:54Я розумію що на на нашому формі Ентузіасти як клас вимирають. І нікому сильно не впало відбірне залізо.
Sad truth :weep:

Давайте стрельну пальцем в небо, 60к
не претендую что за эту сумму найдётся покупатель

Платформа годная, халявный ап теме :up:
l-m
Member

Система як для LGA 1200 просто топчик :up:
2500K_2
Member

l-m
Denvys5
Спасибі за халявний ап теми.
Denvys5
Із за оцінку приблизну. Погоджусь . Він ніколи за таку сумі не піде.
Ну то де всі Хардверні експерти подівались? :shuffle: . Будь ласка, напишіть свою думку.
Wiolet
Профессор

30% от цен на новые комплектующие скидывайте - вот вам и реальная цена за ваш комплект. ps: к сожалению рекорды сейчас мало кого интересуют. имхо
2500K_2
Member

Wiolet
В грн будь ласка.
LeoX
Junior

В грн., смотрите среднюю цену на ваши детальки у нас в стране, суммируете и отнимаете от них минимум 20%. Ну а дальше торг никто не отменял. Для ускорения продаж можно минусить 30%, как писали выше :beer:
2500K_2
Member

LeoX: 25.11.2021 12:31у нас в стране
В тому то і сіль що половина не продаються в Україні, а якщо і продається то за залуплену ціну в небеса.
я можу наприклад хоть -60% від Cooler Master MasterLiquid ML360 Sub-Zero відмінусівати но його і так ніхто не купить.

-30проц від ціни відеокарти ? в нинішній час ? :rotate:
Я тому і спитав вашу думку , що хотілобися 1 лотом. Просто назвіть стартову суму в грн.
Последний раз редактировалось 2500K_2 25.11.2021 13:00, всего редактировалось 3 раза.
LeoX
Junior

Я вас зрозумів. Тут на жаль не допоможу. Пам'ятаю що хтось на форумі теж продавав таке охолодження, ціни вже не згадаю. Тут треба моніторити ціни, а мені це робити зараз лінь)
2500K_2
Member

Бачу це важка задача для нас :laugh: . Підемо в зворотньому порядку. Я напишу оцінку а ви критикуйте.
Камінь - 10000 грн
Материнка - 7500 грн
Память 7500 грн
Охлад заміню(бо слово "пельтьє" у багатьох визиває дисонанс. А жаль. камінь під низькими температурами(<50) зовсім інший. 5.5 в іграх реальність) на 420 ліквід фрізер на гарантії телемарт - 2500 грн
Блок - 2500 грн
Відеокарта - 20000 грн

В сумі 50к. Критикуйте де "перегнув" а де здешевив.
2500K_2
Member

Ну раз всі мовчать значить погоджуються з оцінкою. Виставлю на продажу тут і на олх.
Трохи ціну підніму на старті . Всім дякую.
yupi
Member

Ставить 2к уе и на олх его) перед нг заберут :gigi:
Ответить