Poco X6 pro (8/256) на дешевший телефон з вашою доплатою

Объявления об обмене
Відповісти
Автор
Повідомлення
Vasyanya1
Member

Повідомлення

Телефон у користуванні 4 місяці, стан близький до нового. Телефон завжди у чохлі та під захисним склом. Екран в ідеалі, корпус 9,8/10 (на боковій панелі трішки злізла сіра фарба, мабуть через чохол). Телефон не проходив водних процедур, не падав, на нього не сідали, жирним руками не брали і т.д. (я дотошний у цьому плані).

Повний заводський комплект, а також набір захисного скла (з Аліка) і чотири чохли (враховуючи комплектний). На екран вже наклеєне брендове скло.

Залишок гарантії від "Алло" та залишок страховки на екран (вперті продавці зламали мій супротив) - вісім місяців. Чек в наявності.


Телефон дуже вдалий, але я так і не зміг звикнути до OLED-дисплею. Ну і такий потужний телефон для мене - оверкіл.

Короткі характеристики:

1) Дисплей 6,67" fluid-AMOLED, 120 Hz, дуже насичені кольори і шикарні кути огляду, а також висока яскравість (1800 канделів на автояскравості, біля 1000 на ручному режимі)
2) Надшвидка пам'ять UFS 4.0
3) Стереодинаміки, є Dolby Atmos
4) Процесор Dimensity 8300, потужніший за Snapdragon 888, при цьому дуже холодний
5) Акумулятор 5000 mah, 67 вт зарядка
6) Чотири модулі камери (основний 64 мп), є оптостаб


Цікавить обмін на телефони з більш-менш відомих брендів (Xiaomi, Samsung, Motorola тощо). Китайський ноунейм (Cubot, Oukitel, Ulefone) навіть не розглядаю.

Критерії:

1) (Обов'язково) IPS-дисплей
2) Відсутність пошкоджень на екрані
3) Корпус без вм'ятин і тріщин. Наявність
потертостей не крити
4) Коробка (бажано)
5) Акумулятор зі "здоров'ям" 90+% (бажано). Якщо акумулятор більш виснажений, то обговорюємо ціну, враховуючи необхідність подальшої заміни батареї


Я у перевірених багато разів. Чекаю на пропозиції.

Бажаю всім гарного дня.
Востаннє редагувалось 04.10.2024 15:32 користувачем Vasyanya1, всього редагувалось 20 разів.
yariksom
Member

Повідомлення

Poco X6 pro буває різний по пам'яті, ти б хоч характеристики написав і де міняти зібрався.
beetle6900
Junior
Аватар користувача
Звідки: Покровск

Повідомлення

Чехлы отдельно продадите?
Останній раз піднімалось Vasyanya1 на 04.10.2024 15:30.
Відповісти