[Украина, Калуш] мікрофон Hyperx quadcast, blue yeti (микрофон)

Объявления о покупке
Відповісти
Автор
Повідомлення
Vitalio
Member

Повідомлення

Розгляну всі пропозиції, якомога дешевші ...

Є мікрофон Maono(192kHz, 24 bit), все чотко записує, але після розмучення(unmute), коли дуже тихо розмовляєш - він слабо вловлює голос, більше захоплює шум кондиціонеру, що працював над головою, коли ти мовчав(muted) :shuffle: ...Можливо це трабла конденсаторних мікро, якщо довго не говорити в них, то весь навколишній шум захвачує ефір, і коли хочеш прорвати тихим голосом, то почнається захльобка(провірено в діскорді), можливо буде виходом динамічний мікро(для асмр), але не знаю де такі дістати, в міру масовості конденсаторних ...Кароче буду радий порадам :beer:
Востаннє редагувалось 14.11.2022 22:33 користувачем Vitalio, всього редагувалось 6 разів.
DEVES
Member

Повідомлення

Рекомендую почитать об отличиях динамических и конденсаторных микрофонов и сферах их применения.
DEVES
Member

Повідомлення

А вообще петличка или с оголовьем в помощь от нормального именитого производителя, а не китайскую шляпу….
Vitalio
Member

Повідомлення

DEVES: 23.08.2022 21:36 А вообще петличка или с оголовьем в помощь от нормального именитого производителя, а не китайскую шляпу….
Більше 100$ платити для посидушок в зумі-діскорді неоправдана трата.... Хоча ви не перший хто рекомендує петлички і мікро що за вухом фіксуються ... Але по-факту всі проблеми усилення, шумодава реалізуються мною в програмах через віртуальний кабель в реальному часі ...але все-одно хочеться більш на мене направлений мікро, бо я без приколів кажу - мій китаєць навіть захвачує гул системника 1 метр під столом (вот це трабла конденсаторних мікро, які будь-який паразитний звук захвачують із довкола, якщо не користуватися шумодавами, хоча порог чутливості я в ПЗ задав, але це все не те, мій "асмр в час ночі" погано захвачує, бо шумодав сильно ріже і мій голос на порозі)

Якщо маєте досвід таких петличок - милості прошу, підкажіть... Бо для мене "щось фірмове" звучить як неоправдано розкошелитися
7mindfields
Member

Повідомлення

не захотел брать квадкаст, когда его можно было найти за 2000-2200, ну теперь покупай его б/у за 4к+ :up:
Vitalio
Member

Повідомлення

7mindfields: 25.08.2022 23:24 не захотел брать квадкаст, когда его можно было найти за 2000-2200, ну теперь покупай его б/у за 4к+ :up:
:beer:
Я почекаю коли долар упаде і в тебе перекуплю
7mindfields
Member

Повідомлення

Vitalio: 26.08.2022 02:22
7mindfields: 25.08.2022 23:24 не захотел брать квадкаст, когда его можно было найти за 2000-2200, ну теперь покупай его б/у за 4к+ :up:
Я свой уже давно продал вместе с пантографом, наигрался в ваше это стримерское звучание :gigi:
Бери Samson C01/C01u/meteor или 669 Fifine и не морочь голову, квадкаст - не более, чем дорогая игрушка, не стоят сенсорная кнопка и подсветка такой переплаты.
Vitalio
Member

Повідомлення

7mindfields: 26.08.2022 07:47
Vitalio: 26.08.2022 02:22
Я свой уже давно продал вместе с пантографом, наигрался в ваше это стримерское звучание :gigi:
Бери Samson C01/C01u/meteor или 669 Fifine и не морочь голову, квадкаст - не более, чем дорогая игрушка, не стоят сенсорная кнопка и подсветка такой переплаты.
Я давно взяв maono au-pm461tr в противовагу фіфайну 669, просто не хватає чутливості на шепіт в гучному поміщенні
ervin
Member

Повідомлення

Beyerdynamic Fox цікавить?
Ortyomko
Member

Повідомлення

имею samson meteor, по шёпоту вроде всё в порядке.
пишу не для продажи, а для совета :)
n3w613_1518
Junior

Повідомлення

квадкаст 100$ продам .в идеале
RW1911
Member

Повідомлення

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/port ... PeXEi.html
звук в дискорде отличный и вообще без фоновых шумов получается.
Останній раз піднімалось Vitalio на 29.11.2022 12:58.
Відповісти