[Франківськ] Битий, але робочий Macbook на apple silicon

Объявления о покупке
Відповісти
Автор
Повідомлення
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Куплю такий макбук, тільки на Apple Silicon. Можуть бути дефекти на екрані: смуги, засвіти і т.д. Тріснутий трекпад, неробоча клава. Може навіть повністю неробочий екран, але тоді ціна відповідна.
Вимоги - щоб справно працював з підключеними моніторами і периферією, не мертва батарея. Оперативка, пам'ять і т.д. - без різниці.
Можете пропонувати повністю робочі, але я шукаю за невисокою ціною. Mac mini не підходить.

Також куплю проц Ryzen 8600G, можна як новий так і б/у. купив
Востаннє редагувалось 28.08.2024 17:33 користувачем Piter Cantrope, всього редагувалось 4 разів.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Якщо не секрет, чому Mac mini не підходить під цей кейс? А на різницю в ціні взяти якусь невеличку б/в зарядну станцію
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Станція, перемикання з одного в інше і т.д. - то зайва робота. А цей комп має працювати 24/7. Так що хочу макбук з батареєю.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Купив Macbook Pro 13 M2 2022 8/256 з доволі незначними смугами на екрані за 19.5к з зарядкою. Куплю ще якийсь, пропонуйте.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Купив Air 2020 на M1 з повністю розбитим екраном і дуже побитим корпусом за 10к, але сам ноут робочий, і навіть вебка працює і знімає моє красиве обличчя. Куплю ще якийсь один, бажано 2022 і новіший, і бажано щоб екран хоч трохи показував, але може бути і якийсь інакший.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Купив Ryzen 8600G. Куплю ще один останній макбук.
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

За 3000грн могу предложить портативный монитор, подключаемый одним Type-C кабелем.
Состояние нового

KYY K3
15.6 FullHD IPS
Mini HDMI + Type-C
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

DEVES
Дякую, мене цікавить не монітор для ноута, а сам ноут з розбитим монітором, або якимось іншим дефектом :)
Відповісти