[Україна, Харків] MSI GeForce RTX™ 3070 Ti SUPRIM X 8G (міні-аукціон до 16.08), Palit GeForce RTX 3080 GamingPro V1 (14к грн),

Объявления о продаже
Відповісти
Автор
Повідомлення
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Привіт :beer:

І так, маю офер на карту MSI GeForce RTX™ 3070 Ti SUPRIM X 8G, яка є першим лотом в темі на суму 11к грн.
  • На протязі ~48 годин, а саме до 12:00 16.08.2024, карта залишається в продажу в очікуванні на офер побільше (домовленість з покупцем перевірити його та мою удачу, так би мовити).
  • Бліц ціна - 12,5к (при справедливій ринковій вартості близько 13к грн, а якшо взяти до уваги відповіді від продавців з олх, то нижче 14,5к ніхто віддавати не готовий).
  • Крок 200 грн (шоб не плодити флуд з маленьким кроком, маєте щонайменше 7 шансів по гарній ціні отримати карту)
  • Пропозиції, будь ласка, пишіть в цю тему, щоб інші зацікавлені бачили актуальну запропоновану ціну (якшо буде хоч хтось :puzzle: )
  • Умови продажу банальні - аванс 100%, або олх доставка, або накладений платіж без авансу (упаковка за мій рахунок в коробку 10 Кг з наповнювачем) для представників інших міст (тобто не з Харкова), особиста зустріч в Харкові з перевіркою (в мене, до вас їхати з картою не буду, оплата на карту або готівка)
    1. Відеокарта MSI GeForce RTX™ 3070 Ti SUPRIM X 8G - з мого компа, профільна (шоб не казали шо обманюю і тіпа барига, осьо посилання пост з її фоткою у складі моєї збірки від 2023 року viewtopic.php?f=13&t=52&p=3659637#p3659637), детальна інформація по карті під спойлером нижче
      спойлер
      • Прайс 14к грн (припустимо готовий до аргументованого торгу, як то прийнято писати)
      • Б\в, я 1 власник куплена новою, гарантія вже скінчилась.
      • Стан - зовні ідеал, технічно справна, без нюансів. Не вскривалась, на пломбі та заводському термоінтерфейсі.
      • Як працювала - це моя ігрова карта, яка весь свій життєвий цикл стояла в гарно продуваємому корпусі (ліан лі ланкул 2). Майнінга не бачила, тіки іграшки ввечорі, а дньом єдина її задача була розмивати фон на вебці на созвонах та виводити зображення на екран.
      • Комплектація - повна: карта, коробка, чек, макулатурка комплектна, фірмова металева підставка, фірмовий коврик (єдине шо не пам'ятаю чи зберіг всі заглушки, бо коробку ще з балкона не дістав)
      • Запис стрес тесту (посилання під спойлером, буде після 17 сьогодні як і фотки коробки та іншої лабуди комплектної)
        спойлер
        ще не зробив, бо не розбирав свій комп
      • Перевірити можна буде в лайві, поставлю в свій комп і зідзвонимось в діскорді\скайпі\зумі чи ще де і можна буде подивитись як вона себе поводить.
      • Фотки в високій роздільній здатності в альбомі на імгурі (посилання під спойлером, фотки коробки додам згодом)
        спойлер
        https://imgur.com/a/npf4TUz
      • Олх (посилання під спойлером)
        спойлер
        https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/top- ... WV5Hg.html
      • ps. з пропозиціями "візьму за 10" - одразу ні, не витрачайте ані свій час, ані мій. Нема таких цін ні на форумі, ні на олх на супріми :) Аргумент про Manli за 10к не канає, не порівнюйте дві абсолютно різні за виконанням та функціоналом карти :-P
    2. Відеокарта Palit GeForce RTX 3080 GamingPro V1 - після апгрейду знайомого, знята з його компа 09.07.2024, прайс 14к грн, всі деталі під спойлером нижче
      спойлер
      • Прайс 15к 14,8к 14,5к 14к грн (готовий трішки поступитись на вартість обслуговування :) )
      • Б\в, 1 власник куплена новою в травні 2022 в магазі комптрейдінг, гарантія скінчилась в травні 2024
      • Стан - зовні ідеал, технічно справна, без нюансів. Не вскривалась, на пломбі та заводському термоінтерфейсі.
      • Як працювала - як основна ігрова карта в гарно продуваємому корпусі (ланкул 215)
      • Комплектація - карта, коробка (трішки порвана), чек, макулатурка комплектна, акрилова підставка, перехідник з 2х молекс на 1х 6+2 пін - тобто повний фарш. Відсутні лише заглушки слотів.
      • Запис стрес тесту (посилання під спойлером)
        спойлер
        https://drive.google.com/file/d/1AQCwLS ... sp=sharing
      • Фотки в високій роздільній здатності в альбомі на імгурі (посилання під спойлером)
        спойлер
        https://imgur.com/a/UzxCedg
      • Олх (посилання під спойлером)
        спойлер
        https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/vdeo ... WHXqQ.html
  • Зв'язок зі мною - тема, приватні повідомлення, олх, телега
  • Для тих, хто не вміє користуватись пошуком:
Востаннє редагувалось 14.08.2024 12:40 користувачем arkadiilem0n, всього редагувалось 19 разів.
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Додав фоточки та записи стрес тестів :lick:
Олх в процесі модерації :kbd:
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Дропнув 1к від ціни кожної за згодою з власниками :beer:
Власники карт хочуть пошвидше їх продати :)
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

6800хт продана по місцю :)
Додав 3060 від паліт та 2600 ряженку :beer:
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Додав посилання на олх для 3060 і 2600 :beer:
Також додав фотки в високій роздільній здатності :super:
Окрім того, подивившись на маркет 3060 ще й дропнув ціну на 500 грн :)
Emissions
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

на 3060 посилання не працює(
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Emissions: 20.07.2024 13:42 на 3060 посилання не працює(
Поправив, дякую за уважність :beer:
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Додав записи стрес тесту, геймплею та фотки розібраної 3060 :)
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

2600-ий проданий по місцю, тому прибрав з продажу :)
На 200 грн знизив вартість карт, по домовленості з власниками :beer:
Якщо маєте власні пропозиції ціни (адекватні, бажано) ласкаво прошу в приват\олх\телегу
Будь-яку з карту можу вставить в свій комп і в лайві можна буде потестить :super:
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

3060 продано через олх, буде радувати нового власника в Венеції :)
Продаж 3080 все ще актуальний :beer:
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Додав свою 3070 ti suprim :super: :beer:
Оновився, більше не маю в ній потреби.
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Міні-аукціон на 3070 ti suprim
Деталі в першому пості теми
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а где ставки ребят?
не понял начальную сумму, вернее сумму от которой начитаются торги
Відповісти