[Україна, Київ] Ігри Steam знижка 15%

Объявления о продаже
Відповісти
Автор
Повідомлення
bilka186
Junior

Повідомлення

Обов'язкова інформація під спойлером.
спойлер
Після декількох продажів ігор я отримав блокування для купівлі дарунків за порушення правил. Деякі форумчани надали інформації, як можна обійти це блокування - необхідно щоб людина була у списку друзів мінімум місяць. Тому якщо комусь цікаві знижки "на найближче майбутнє" - пишіть посилання на свій стім профіль у особисті.
Власникам гарних відгуків готовий брати післяплату.
Залишаю право відмовити у додаванні у список друзів
-----------------------------------------------------
Маю змогу купувати ігри, ігрові предмети Steam, або будь що, що можна подарувати чи передати на інший акаунт зі знижкою 15%. На предмети з ринку спільноти даю знижку 20%. Тобто якісь скіни з CS2, аркани з Dota2 чи будь що інше.

- Гроші отримані після продажу ігрового предмета на ринку спільноти, тому проблем чи повернень не буде.

- Приклад ціноутворення:
спойлер
Зображення

Зображення

- Умови купівлі:
  • дві гри на добу, або гра + доповнення (не ображайтесь якшо хтось написав раніше, я не хочу знову сидіти у бані);
  • якщо на гру вже є знижка, можете додавати також мою знижку;
  • будь які запитання чи побажання відбуваються на цьому форумі у особистих повідомленнях;
  • оплата на карту монобанка (особиста) чи приватбанка (не особиста);
  • комісію переводу оплачує покупець;
  • бажано попередньо запитати, чи можу я відправити подарунком гру яка вас цікавить (я дивився що деякі ігри недоступні для передачі подарунком).
Востаннє редагувалось 11.07.2024 19:45 користувачем bilka186, всього редагувалось 1 раз.
7mindfields
Member

Повідомлення

Те, що хтось буде місяць у френдлісті не гарантує можливість дарувати гіфт, тому що я після подібного блокування не міг дарувати гіфти навіть аккаунтам, які в мене в друзях понад 5 років
bilka186
Junior

Повідомлення

7mindfields: 05.05.2024 04:37 Те, що хтось буде місяць у френдлісті не гарантує можливість дарувати гіфт, тому що я після подібного блокування не міг дарувати гіфти навіть аккаунтам, які в мене в друзях понад 5 років
Вже перевіряв, вчора зміг подарувати.
aaleksandrenko
Member

Повідомлення

брав через тс helldivers 2 ще 21 квітня. Все в порядку
General Failure
Junior

Повідомлення

>>> Якщо на гру вже є знижка, можете додавати також мою знижку

Задача:

Гра коштує 1000$, знижка на неї 30% = 700$

1. Якщо додавати вашу до знижки, то це 45% = 550$
2. Якщо додавати вашу до ціни зі знижкою, то це 700$ - 15% = 595$

Який варіант вірний?
bilka186
Junior

Повідомлення

General Failure

Другий варіант, моя знижка віднімається від вже існуючої ціни зі знижкою.
Останній раз піднімалось bilka186 на 22.07.2024 16:44.
Відповісти