[Україна, Рівне] Геймерські ультралегкі безпровідні миші Ninjutso Sora v2, VGN F1 MOBA, R1, WLmouse BeastX, Delux 800 ULTRA + подарунки та клавіатури

Объявления о продаже
Автор
Повідомлення
creater_ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Увага, подарунки до кожної миші, що має механічні кнопки: +1 запасна кнопка huano blue shell pink dot, або 4 глайди-точки Obsidian DIY Mouse Skates – Universal Dots (повний їх аналог з того самого заводу виробника)

Приїхали нові безпровідні миші, більшість білі з ТОП начинкою PAW3395 + nrf52840:

В наявності:

1) Delux M600 ULTRA (вбивця Razer Viper) біла та рожева (500мАг 52г, по формі як типу Razer Cobra) - 1400/1300грн, у відгуках пишуть, що якість співмірна навіть з Razer, тільки менша вага, тому краща динаміка. PAW3395 + nrf52840.

2) Delux M800 ULTRA (вбивця Razer Viper) біла (600мАг 55-56г, по формі як типу Razer Viper) - 1600грн миша +300грн 4К донгл, у відгуках пишуть, що якість співмірна навіть з Razer, тільки менша вага, тому краща динаміка. PAW3395 + nrf52840.

3) Darmoshark N5 - 2000грн (ціна для Оверів), біла ергономічна миша, новинка літа 2024, підтримує 8K через окремий приймач (тут без нього), вага 57+2г грам, начинка ТОП

4) WLmouse BeastX MAX - 6500грн (ціна для Оверів), біла, 8К приймач + додатковий бонусний комплект, 42-44г, миш відчутно краща за попередню модель

5) WLmouse Sword X - 6900грн (ціна для Оверів), біла, 8К приймач, ерго миш з вагою 47-50 грам

6) ATK F1 Ultimate - 4200грн (ціна для Оверів) +8K донгл - 38грам!!! Вже тестував одну, перші враження дуже хороші, рівень Сора в2, лише вона відчувається трішки коротшою в руці, форма близька до Viper mini проте краща. Є деякі нюанси, такі як нестабільна робота через комплектний шнур, проте абсолютно стабільна робота із повноцінним шнурком USB3 type-c.

Клавіатури безпровідні механічні із підсвіткою:

1) Клавіатура бездротова із шумоізоляцією та GASKET - Attack Shark K86 (business grey) з дисплеєм - 1700грн + укр. наклейки 90грн

2) Клавіатура бездротова із шумоізоляцією та GASKET - Aula F99/F75 - 2500/2800грн

Ігрові поверхні:

1) Pk Control 1 (сірий і чорний) - 600грн (500грн при умові купівлі миші). Дуже якісний килимок, я б сказав це speed/control. По відгуках на Reddit, а також оглядах його рахують одним із найкращих до 50 баксів, аналог x-raypad aqua control 2. Особисто використовою такий же. Коробки мають примятість

Очікуються:

1) VGN VXE Dragonfly R1 PRO, 49-50г ваги, нова ревізія, немає проблем із правою кнопкою, нарешті, збірка близька до ідеальної, корпус суцільний і не скрипить, кнопки huano blue shell pink dot, натискаються дуже швидко

2) VGN VXE Mad R, 38г ваги і оптичні кнопки

SORA, DarmoShark M3s PRO та VGN VXE Dragonfly R1 PRO миші мають форму типу Pulsar X2V2, Endgame XM2We, для малих чи середніх розмірів лодонь (хоча в мене більше середнього і мені ідеальна форма під гібридні хвати, коготь, пальці, але не лодонь) із низьким профілем основних кнопок і трішки піднятую спинкою, також повністю всі миші тут на ТОП сенсорах PAW3395 (кращого ніби поки ще не придумали) і контроллерах nordic nrf52840 (теж рахується ТОП)

В перевірених неоднократно

Мав досвід користування багатьма мишами, включно із ТОПовими Razer, Logitech GPX, Asus, HyperX і т.д. Тому маю достатньо досвіду для порівняння мишей. По АІМу, мій рекорд Cata IC Fast Strafes майже 7000 Rank: "24 із 115000", хоч і не "кіберкотлета", але можу також судити про кіберспортивні можливості мишей, доречі якраз там і тестую миші. UPD щойно на DarmoShark M3s PRO взяв 7069 балів і Rank: "19 із 115000". Що можу сказати по цим мишам:
Однозначно зайшла Ninjutso Sora 4К, як по формі/вазі та і по кліку(оптичні Омрони, легкий клік без всіх "тревелів" і дуже низький інпут-лаг), реально вартує своїх не дешевих грошей (хоча бренд ТОПи в 1,5 рази дорощі і ні чим по суті і не кращі). Також покриття і відчуття преміальності на тому рівні коли в мене вперше зявилась GPX. ОНОВЛЕННЯ: нова версія v2, що має вагу всього в 39 грам зберегла якість і суцільність корпусу,проте як для мене форма стала менш зручною, горб на початку більш агресивний, кнопки натискають гірше, якщо їх натискати по центру площі клавіші чи блище до початку, що для пальцевого хвату не так добре, як в тій же WLmouse. Миш ТОПова, проте не універсальна, не всім зайде.
VGN VXE Dragonfly R1 PRO спочатку викликала неоднозначні враження, з одного боку вигляд, форма і софт-тач покриття на рівні ТОП мишей і реально може конкурувати під 4000грн. Корпус легкий і не хрустить, але хід кнопок тут не такий преміальний, в тому зразку, що був, права кнопка потребувала невеликого тюнингу, або десятки годин роботи для "притірки", плюс якщо натискати по різним куточкам кнопки - хід не кругом мені подобався. В іншому все було супер. ОНОВЛЕННЯ: в нових партіях обидві кнопки вже близькі до ідеалу, на мою думку, це найкраща миша до 45 баксів у формі типу Sora

DarmoShark M3s PRO по якості збірки трохи вище середньої, але покриття не таке преміальне софт тач, просто хороше (значно краще чим просто пластик), вага 56г, що вже не робить її ультралегкою (можна замінити акум з 500мАг на 250мАг що дасть -5г), але хід кнопок тут якісний і рівномірний, сайд тревел тут є, претревела немає взагалі, посттревел теж мінімальний, не рівень Сора, але реально "добре". Звісно не оптичні мікрікі, але huano blue shell pink dot багато хто рахує найкращими серед механічних. Новинки мишей по 150 баксів на CES 2024 саме з цими мікріками - це підтверджують.

Тепер пару слів по результативності, думаю, що це більш залежить від форми та трішки від ваги ніж від якості, ну звісно ще від якості кліку трішки. На моє субєктивне відчуття, форма із низьким профілем кнопок краща і дає більше мікроконтролю, проте менш комфортна. Мені здалось, результати в Kovaaks трішки кращі були на Сорі 4К ніж на GPX, бо різниця у вазі 10г і кнопки нищі відчутно, також глайди на Сорі здались кращими ніж на GPX Tiger Ice. Важливо підібрати комбінацію ігрова поверхня - тип глайдів - тип хвату для конкретного напрямку аіму/ігор. Переможець чеміпіонату по аіму 2023 брав 2 комплекта, зі швидкими глайдами і з повільними.
Вкладення
Screenshot 2024-01-30 203013.jpg
Screenshot 2024-01-30 203021.jpeg
Востаннє редагувалось 15.08.2024 17:04 користувачем creater_ua, всього редагувалось 70 разів.
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Смысл постоянного апа темы, если все в резерве?
спойлер
Чесно кажучи, якщо б тут вага була би 50г а не 55-56, можливо це був би найкращий вибір ціна-якість серед ультралегких мишей.
посмеяться, вы реально думайте, что разница именно в 5г делает устройство сразу топовым? и нехватка 5г, все пропали. Я уверен, что человек не всегда в слепую сможет отличить 5г, если вообще сможет ).
creater_ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

shnok: 07.02.2024 17:24 Смысл постоянного апа темы, если все в резерве?
спойлер
Чесно кажучи, якщо б тут вага була би 50г а не 55-56, можливо це був би найкращий вибір ціна-якість серед ультралегких мишей.
посмеяться, вы реально думайте, что разница именно в 5г делает устройство сразу топовым? и нехватка 5г, все пропали. Я уверен, что человек не всегда в слепую сможет отличить 5г, если вообще сможет ).
Точно більший чим в таких запитання ;) Наприклад для попереднього бронювання, або обміну досвідом
По іншому питанню, якщо б ви дійсно цікавились ультралегкими мишами і дивились англомовні огляди, багато хто з оглядачів дійсно відчуває різницю у вазі. Є навіть такі що міняють акумулятор на в 2-3 рази меншої ємності, щоб зменшити вагу з 55 грам на 49. І я особисто порівнював одночасно миш 60, 55 і 49 грам. Різницю відчув і 49 зайшла найкраще.
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Если я скажу что смотрел обзоры? Что дальше? - Это смешно, человек не может четко чувствовать разницу в 5 грамм. Да одна мышь лучше подходит, другая менее, что касается уменьшить вес, я помню как в мышки грузики в комплекте были :gigi:
Лёгкая мышь - это здорово. Но разница выше в 5 грамм не даёт мышке быть топовой смешно читать
creater_ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

shnok: 07.02.2024 18:00 Если я скажу что смотрел обзоры? Что дальше? - Это смешно, человек не может четко чувствовать разницу в 5 грамм. Да одна мышь лучше подходит, другая менее, что касается уменьшить вес, я помню как в мышки грузики в комплекте были :gigi:
Лёгкая мышь - это здорово. Но разница выше в 5 грамм не даёт мышке быть топовой смешно читать
ТОП мишу робить не вага сама, а сукупність характеристик і якостей, котрі присутні і з мінімальною вагою. Думаю, ТОП кіберспортсмени світу цього, якби прочитали Ваші коментарі, теж би посміялись. Особливо власники Finalmouse з вагою в 39 грам і цінником в 250 баксів (а ще і кращі в світі по результатам в шутерах одночасно, наприклад "aceu"). Сміх продовжує життя, а тут цілий коло-обіг.
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

creater_ua
Топ? Ахха, кращі мають спонсорів, там трішки по-іншому, а не так як ви уявляєте. Я скажу одного якого ви точно знаєте, наприклад simple, і знаєте якого гризуна він використовує, і якою вагою? Уявляєте цілих 80 грам, цілих 80.
Далі ви вже пишите що
ТОП мишу робить не вага сама, а сукупність характеристик і якостей
але вище писали за іншу мишку, що якщо її скинути 5г то вона стане топ, ось з цього я і почав сміятися. Самі собі суперечите .
creater_ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

shnok: 07.02.2024 20:39 creater_ua
Топ? Ахха, кращі мають спонсорів, там трішки по-іншому, а не так як ви уявляєте. Я скажу одного якого ви точно знаєте, наприклад simple, і знаєте якого гризуна він використовує, і якою вагою? Уявляєте цілих 80 грам, цілих 80.
Далі ви вже пишите що
ТОП мишу робить не вага сама, а сукупність характеристик і якостей
але вище писали за іншу мишку, що якщо її скинути 5г то вона стане топ, ось з цього я і почав сміятися. Самі собі суперечите .
S1mple користується GPX вагою 60г, в мене була ця миш, користувався нею рік. І він грає де важливіше флікати аніж дамажити спреєм, ТТК в КС малий, в том же Апекс доволі великий. Так, ця миш багато кому еталон і вони не змінюють її. Я брав в руки Сору і ЖПХ, різниця ваги відразу помітна в Kovaaks.
Беремо ноутбук вагою 1,2кг і діагоналлю 13 дюймів. Непогано, але це середній показник. Скидаємо його вагу до 880г при цій же комплектусі і в нас виходить Самсунг Гелексі Бук Про, а це вже ТОП. Чому ТОП? Бо зробити малу вагу значно важче і затратніше і це позначається в ціні і ця модель переходить у флагманську. Тобто напрям до зменшення ваги, без втрати характристик, але з ускладненням виробництва переносить гаджет в більш преміальний сегмент. На 22-23 роки вага безпровідної миші в 49-50 грам це якраз була мета, до якої рухались виробники. Зараз вже є декілька моделей в 40 грам. Що б мали зробити наприклад і зі мною, коли б я поліз в чужу тему і почав висміювати автора і власника монітора, що каже про позитивний ефект від переходу з 144Гц на 240Гц, що він дійсно відчуває різницю, а я б його висміював і казав, що різниці немає. Думаю в такому разі було би справедливо мене забанити.... Але ви кажете що тут немає логіки. Смієтесь. Хоча весь цей процес насправді лише процес показу ваших інтелектуальних здібностей та рівня виховання, хоча ви вірите, що досі триває процес самоствердження через висміювання інших. Я більше не буду коментувати, прочитав про вас відгуки тут. А будете розводити спам і надалі - вимушений буду звертатись до адміна ;)
N_Cooler
Junior
Звідки: Львів

Повідомлення

shnok
Я відчував коли в колоді карти не вистачало, а ти тут про 5 г щось вигадуєш.
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

N_Cooler
То-есть вы хотите сказать, что в колоде карт, сколько их там 36? Вы сможете отличить 35 или 36 карт? :gigi:
creater_ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кожен має право на свою думку, але флудити не треба. Лише по темі. Я нещодавно робив сліпе порівняння миші 56г і 49 і всі рази безпомилково визначав де яка. Пан shnok нехай вірить в що хоче, хоч в марсіан, але правила є правила і вони не допускають спаму і флуду. Створіть свою особисту тему для обговорень в іншому розділі і там пишіть що хочете. Читайте правила форуму і поважайте як сам ресурс Овери так і людей
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

creater_ua
Извините что нафлудил в Вашей теме, никакого негатива, если что, пускай удаляет сообщения, но не верю я что человек может отличить 35, или 36 карт в колоде, это вообще нонсенс
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

UP! :super:
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

shnok
Не удивительно, есть люди которые миллисекунды пальцами считают) Еще и успевают их загибать)
FRESKI
Junior

Повідомлення

creater_ua
Вітаю. Які ціни? Якщо продані, то які були?
Цікавить Sora v2
creater_ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FRESKI: 11.03.2024 16:15 creater_ua
Вітаю. Які ціни? Якщо продані, то які були?
Цікавить Sora v2
Вітаю, відписав через ПП
Grimmjow
Member

Повідомлення

tolebamber: 08.03.2024 16:57 shnok
Не удивительно, есть люди которые миллисекунды пальцами считают) Еще и успевают их загибать)
1000 милисекунд в секунду?1000зажиманий пальцами в секунду? помоему вы пересмотрели хентая
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Grimmjow
На удивление я таких встречал тут на форуме
Ssergiuss
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

отримав клаву Redragon FIZZ PRO і мишу Delux M800 ULTRA
все ок!
Зображення
chromo
Junior

Повідомлення

Привіт, цікавить Ninjutso SORA v2, відпиши будь ласка як буде час
creater_ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

chromo: 24.04.2024 09:24 Привіт, цікавить Ninjutso SORA v2, відпиши будь ласка як буде час
Вітаю. Нажаль китайці відмінили всі мої замовлення на цю миш. За весь час вдалось привезти лише одну. Останнє замовлення було вже в того, в кого вийшло привезти раніше(надіявся що хоч один надійний продавець) - але і він відмінив. При чому китайці затягують час, створюють пусті відправки, потім тільки диспутами гроші вертати... Тому на зараз єдиний спосіб це стати в чергу на оф. сайті і передзамовити за 100+15 доларів, зараз там на 1 травня черга
Відповісти