[Сумська область] Infinix Note 12 pro 4g NFC 8/256gb, KZ GP20, 1More Sonoflow

Объявления о продаже
Відповісти
Автор
Повідомлення
Foxgl
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Смартфон Infinix Note 12 pro 4g NFC 8/256gb запакований - колір - сірий, ціна - 9500
Ігрова бездротова гарнітура KZ GP20 Запакована, колір - чорний, ціна - 2000
опис з сайту виробника
【2.4G, Bluetooth і дротовий режим】 Три режими підключення, підключення без втрат до ПК, PS4, PS5, ноутбука, комутатора та інших методів підключення. З’єднання Bluetooth сумісне з пристроями з підтримкою Bluetooth. Підключайтеся до різних пристроїв через дротове з’єднання аудіороз’єм 3,5 мм або адаптер 2,4G.
【Драйвер 50 мм і стереооб’ємний звук】Високоточний 50-міліметровий привод із професійним аудіопідсилювачем DSP забезпечує багатший звук, приголомшливу потужність і приголомшливий звук. Насолоджуйтесь музикою та грайте в ігри з 3D стереозвуком, що фіксує кожну деталь.
【Професійний режим і RGB-підсвічування】Професійна ігрова гарнітура, без затримки в дротовому режимі, лише 30 мс у режимі Bluetooth, і з’єднання не переривається. Кольорове RGB підсвічування, автоматичні зміни циклу підвищують атмосферу гри.
【Зменшення фізичного шуму та мікрофон високої чіткості】Закрита чашка навушників блокує зовнішні сторонні фактори, щоб утримувати вас у грі. Вбудований всенаправлений мікрофон може усунути непотрібні шуми, точно вловити ваш голос і досягти точних дзвінків у реальному часі без затримки.
【Надзвичайний комфорт і надзвичайний термін служби батареї】Легка та міцна ігрова гарнітура має м’які навушники та регульоване наголів’я, добре підходить для голови різного розміру. Вражаюча тривалість прослуховування та швидка зарядка через USB-C дозволяють вам краще насолоджуватися грою, не турбуючись про відсутність заряду (найдовший час використання може становити до 68 годин).
1More Sonoflow, запаковані - колір - чорний, ціна - 3600
Останній раз піднімалось Foxgl на 30.01.2023 13:41.
Відповісти