[Україна] Підписка AutoDesk All Products Pack (доступ до всіх інструментів - AutoCAD, Revit, 3ds Max, Maya, Civil 3D та інші)

Объявления о продаже
Відповісти
Автор
Повідомлення
Str33t
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Прохання одразу писати Viber (клік) та WhatsApp (клік) на номер 380662881031 або в Telegram @SoftGradeAdmin (клік). Я на зв'язку з 9 ранку до 12 ночі.

Підписка AutoDesk All Products Pack без терміну дії = 2000грн.

Доступні інструменти:
3ds Max - Advance Steel - Alias AutoStudio - Arnold - AutoCAD - AutoCAD for Mac - AutoCAD LT - AutoCAD LT for Mac - AutoDesk CFD Ultimate - Civil 3D - Fabrication CADmep - Fabrication CADdust - Fabrication ESTmep - Factory Design Utilities - FeatureCAM - Flame - FormIt - FormIt Pro - Fusion 360 - HSMWorks Ultimate - InfraWorks - Inventor CAM - Inventor Nastran - Inventor Nesting - Inventor Professional - Inventor Tolerance Analysis - Maya - Maya LT - MotionBuilder - Mudbox - Navisworks Manage - Netfabb Premium - Point Layout - PowerInspect - PowerShape - ReCap Pro - Revit - Robot Structural Analysis Professional - Structural Bridge Design - Tinkercad - Vehicle Tracking - VRED Professional

Всі інструменти доступні без обмежень для використання.
Востаннє редагувалось 29.01.2024 12:58 користувачем Str33t, всього редагувалось 14 разів.
MАRTIN
Member
Аватар користувача
Звідки: design-line.kiev.ua

Повідомлення

Привет интересен Макс , но пожизненно
Str33t
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

MАRTIN: 30.09.2022 12:47 Привет интересен Макс , но пожизненно
Привіт. Такого немає і по логіці речей Автодеск такого також не буде робити. На стільки багато халяви не буває уже)
Nemhain
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

В чем прикол? Почему так дёшево?
MАRTIN
Member
Аватар користувача
Звідки: design-line.kiev.ua

Повідомлення

На самом деле такое есть , но у вас нет доступа к этому, судя по всему

А на год сколько Макс будет отдельно?
Str33t
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Nemhain: 30.09.2022 14:00 В чем прикол? Почему так дёшево?
Все без приколів. Якщо ви є в перевірених тут або на іншому ресурсі, зроблю для вас з післяоплатою. Все собі перевірите.
Якщо вас турбує чому ціна не велика - не відмовлюся від чайових зверху в будь-якому розмірі)
MАRTIN: 30.09.2022 18:48 На самом деле такое есть, но у вас нет доступа к этому, судя по всему
А на год сколько Макс будет отдельно?
По суті справи: якщо така штука існує, як безлімітний доступ до продуктів AutoDesk назавжди, скиньте, будь ласка, посилання на це - я з радістю почитаю.
На даний момент як я знаю, такого немає. МОЖЛИВО, він видається в певних моментах певним людям, котрі займаються продажею/просуванням даних продуктів. Але так, щоб купити ви собі змогли - такого немає.
Окремо 3Ds Max я підключити не можу. Пропозиція описана в першому повідомленні - все йде комплектом. Враховуючи ціну в $1750 за рік 3Ds Max, я думаю моя пропозиція вам також буде дуже непоганим варіантом.
divs
Member
Звідки: Павлоград

Повідомлення

Мне нужен fusion, я так понимаю этого нет?

Просмотрел. Maching extensions и прочее там есть?
Str33t
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

divs: 30.09.2022 20:09 Мне нужен fusion, я так понимаю этого нет?
Fusion 360 - якщо це він, то він є. В першому повідомленні він вказаний.
Str33t
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

divs: 30.09.2022 20:09 Мне нужен fusion, я так понимаю этого нет?

Просмотрел. Maching extensions и прочее там есть?
На рахунок Machining Extension я відпишу сьогодні ближче до ночі. Він у мене не встановлений, точно не підкажу. На сайті AutoDesk я його бачу, тому скоріше за все присутній також.

UPD: дане розширення для Fusion 360 йде уже платне.
divs
Member
Звідки: Павлоград

Повідомлення

Str33t: 30.09.2022 20:16
divs: 30.09.2022 20:09 Мне нужен fusion, я так понимаю этого нет?

Просмотрел. Maching extensions и прочее там есть?
На рахунок Machining Extension я відпишу сьогодні ближче до ночі. Він у мене не встановлений, точно не підкажу. На сайті AutoDesk я його бачу, тому скоріше за все присутній також.

UPD: дане розширення для Fusion 360 йде уже платне.
Спасибо, понятно. Это что-то наподобие студенческой лицензии у вас, как я понимаю, если не оно и есть.
Str33t
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Спасибо, понятно. Это что-то наподобие студенческой лицензии у вас, как я понимаю, если не оно и есть.
Щось типу цього.
ANDR11
Member
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Хотілося би побачити відгуки: чи справді працює без проблем, як на Win 7, так і на Win 10.
Str33t
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

ANDR11: 04.06.2023 19:45 Хотілося би побачити відгуки: чи справді працює без проблем, як на Win 7, так і на Win 10.
Не до кінця зрозумів ваше запитання.

https://www.autodesk.com/support/system ... s/overview - ось тут ви на кожний продукт можете знайти системні вимоги. Це все легко гуглиться.
На 7 не пробував, це вже позавчорашній день, на 10 та 11 працюють програми без проблем.
ANDR11
Member
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Str33t: 04.06.2023 20:26
ANDR11: 04.06.2023 19:45 Хотілося би побачити відгуки: чи справді працює без проблем, як на Win 7, так і на Win 10.
Не до кінця зрозумів ваше запитання.

https://www.autodesk.com/support/system ... s/overview - ось тут ви на кожний продукт можете знайти системні вимоги. Це все легко гуглиться.
На 7 не пробував, це вже позавчорашній день, на 10 та 11 працюють програми без проблем.
Дякую за реакцію. Я маю на увазі відгуки покупців.
Str33t
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Дякую за реакцію. Я маю на увазі відгуки покупців.
Якщо вам потрібні відгуки в загальному на працездатність софту на цих версіях Віндовс - це до Гугла.

Якщо вам потрібно відгуки саме моїх клієнтів на рахунок того чи я це підключаю і чи це воно працює - можу надати посилання різні де я ще є. Зможете прочитати. Але це в приват уже. Поки ніхто не скаржився.
ANDR11
Member
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Str33t: 04.06.2023 20:43 Якщо вам потрібно відгуки саме моїх клієнтів на рахунок того чи я це підключаю і чи це воно працює - можу надати посилання різні де я ще є. Зможете прочитати. Але це в приват уже. Поки ніхто не скаржився.
Я просто думав, що тут на форумі є відгуки ваших клієнтів; ну давайте посилання у приват тоді, якщо тут немає.
unclemax
Junior

Повідомлення

ANDR11: 04.06.2023 19:45 Хотілося би побачити відгуки: чи справді працює без проблем, як на Win 7, так і на Win 10.
Есть полуторогодовая тема данного автора по продаже windows и всего остального, там много отзывов.

viewtopic.php?f=26&t=259164
cnc
Junior

Повідомлення

Str33t: 30.09.2022 11:24
Підписка AutoDesk All Products Pack на 1 рік - 1000грн., без терміну дії = 3500грн.

Доступні інструменти:
Fusion 360 - HSMWorks - Ultimate Inventor CAM
Всі інструменти доступні без обмежень для використання.
Т.е. за 3500грн\шт я получаю полностью легальные лицензии и если Autodesk увидит, что мы работаем в этих продуктах, нам за это ничего не будет? Я помню на киевский завод "Микроны" то ли Дассалт, то ли Автодеск подали многомиллионный иск за использование крякнутого софта и заводу пришлось его выплатить...
И лицензия без срок действия предполагает работу только в одной версии продукта или при выходе новой ее можно обновлять (к примеру с 2024 на 2025)?
Str33t
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Т.е. за 3500грн\шт я получаю полностью легальные лицензии и если Autodesk увидит, что мы работаем в этих продуктах, нам за это ничего не будет? Я помню на киевский завод "Микроны" то ли Дассалт, то ли Автодеск подали многомиллионный иск за использование крякнутого софта и заводу пришлось его выплатить...
И лицензия без срок действия предполагает работу только в одной версии продукта или при выходе новой ее можно обновлять (к примеру с 2024 на 2025)?
Відписав вам в приват все детально.
gerd
Junior

Повідомлення

Відмішіть і мені, будь ласка. Те саме питання.
Останній раз піднімалось Str33t на 15.04.2024 10:57.
Відповісти