[Київ \ Черкаси] Новая Видеокарта EVGA GeForce GTX 1080 FTW GAMING, 08G-P4-6299-KR, 8GB GDDR5X, HYDRO COPPER

Объявления о продаже
Автор
Повідомлення
Guest333
Junior

Повідомлення

Продам абсолютно новую видеокарту EVGA GeForce GTX 1080 HYDRO COPPER
Сама карта в заводской пленке и без эксплуатации но саму карту подержал в руках и коробку вскрыл. Полная комплектация. Есть гарантия от производителя.
Цена 16.000 грн. Торг.
Вкладення
photo1547556664.jpeg
photo1547556666.jpeg
photo1547556667.jpeg
photo1547556668.jpeg
Востаннє редагувалось 18.09.2022 16:45 користувачем Guest333, всього редагувалось 8 разів.
Deadpool
Member

Повідомлення

Guest333: 08.08.2022 11:41Цена 16.000 грн. Торг.
Ну торгую до актуальної ціни, і нехай накину за "нову" 9к грн пропоную. :laugh: І то це багато, бо чисто фулка, без повітря.

ціна не виправдана ринком. за 16к грн 2080супер гіга з фулкавером висіла місяць, нещодавно забрали лише. 15к є 5700хт с фулкою там же.
13-15к грн на формумі та олх 1080ті з водоблоками були, і є! як мінімум дві штуки знаю де.
пара місяців як геймрок 1080 з бонусом фулкавер байскі за 9.6к віддав.
2070 можна взяти за і на ватер вистачить (на олх є і те і те окремо).
Buldozer.
Member

Повідомлення

Deadpool: 16.08.2022 12:57
Guest333: 08.08.2022 11:41Цена 16.000 грн. Торг.
Ну торгую до актуальної ціни, і нехай накину за "нову" 9к грн пропоную. :laugh: І то це багато, бо чисто фулка, без повітря.

ціна не виправдана ринком. за 16к грн 2080супер гіга з фулкавером висіла місяць, нещодавно забрали лише. 15к є 5700хт с фулкою там же.
13-15к грн на формумі та олх 1080ті з водоблоками були, і є! як мінімум дві штуки знаю де.
пара місяців як геймрок 1080 з бонусом фулкавер байскі за 9.6к віддав.
2070 можна взяти за і на ватер вистачить (на олх є і те і те окремо).
может и не оправдана, но какие видеокарты из тех что вы перечислили были НОВЫЕ???

Вы ж понимаете разницу например между машиной с пробегом и новой??? ))
Deadpool
Member

Повідомлення

Buldozer.: 16.08.2022 13:41может и не оправдана, но какие видеокарты из тех что вы перечислили были НОВЫЕ???
я про карти з водоблоками. вони апріорі працюють в ліпших умовах.

окей. я знаю де зараз за 18к грн не юзана, лише для тесту зображення, 2080супер є. з водоблоком, коробкою, доками. а ще торг, нехай 17к.
І навіщо 1080 по 16к?

Та гіга за 16к в ватером, теж не коптилась, ресурс звісно зрозуміло що втрачається, але вона при таких умовах набагато ліпша любої повітряної.

Можна 3070 ребаф з 3 місяціми гарантії (ацуц або мсі) виловити за 20тку. АБо 3060ті за 18+

Я свою пропозицію залишу в силі, просто більше ніхто не дасть. Карта цікава лише задротам як я, і ще парочці. Але не по ціні 3060 нової. :spy:
Хоча зарікатись не буду. Можливо фанат для гарної збірки евга захоче. :dontknow:
Guest333
Junior

Повідомлення

Шановні дякую за інтерес до карти, хто дійсно зацікавленний пишіть будь ласка в особисті повідомлення, поспілкуємося, ентузіастам і фанатам EVGA зроблю найкращі умови.
Бажання отримати вищі характеристики за мінімальну ціну, абсолютно зрозуміле. По очевидним причинам починати розмови що краще нове, чи б\у але потужніше не дуже хочу)
Карта дійсно абсолютно нова без жодних нюансів, пробігу чи тестового майнінгу "тесту зображення" і звичайно її ніхто не розбирав, не колхозив, вона в заводській плівці.
Megaclite
Member

Повідомлення

Guest333: 16.08.2022 19:19 Карта дійсно абсолютно нова без жодних нюансів, пробігу чи тестового майнінгу "тесту зображення" і звичайно її ніхто не розбирав, не колхозив, вона в заводській плівці.
І? ціну тоді можна запросити як за бу 1080ti, а бу 1080ti 9500грн
KimRomik
Member

Повідомлення

с большой долей вероятности в этой карте термопаста превратилась в камень
Евгений King
Member

Повідомлення

Даже если и новая и не включалась, то как бы:
Release Date - May 27th, 2016
Карте больше 6 лет, ее перед эксплуатацией надо перебрать, заменить все расходники...
Но вот я сомневаюсь что новая, была бы новая, было бы фото контактной площадки PCI-E, а у вас она красуется в заглушке :laugh:
Да и количество пыли на пленке, плюс ушатанная внутренняя паралонка...
Guest333
Junior

Повідомлення

Release Date, а почему бы не Анонс Дейт это же еще раньше было?) В заглушке потому что она и не снималась. Пыль, паралонка, возможно даже постер большой внутри со складкой т.к. долго лежал сложенный, а лапма что светит старая не лед и скорее всего на столе где-то есть пятно от варенья.

Без проблем любые доп фото тому кто реально заинтересован.
Dark-seer
Member

Повідомлення

то чуство когда еле-еле сдыхался 1080 с ватером за 7500 :gigi:
Desmond
Member

Повідомлення

Нова це коли з завода кілька місяців як вийшла і є дійсна гарвнтія , а як вона 5 років валялась і нею просто не користувались то вона ніяка не нова, тим паче з водянкою - там всі прокладки, резинки порозсихались, і вона може потекти через місяць роботи, а то й раніше, теж саме припой в чіпі, конденсатори, транзистори і т.д. це все має певний ресурс, і він витрачається навіть коли карта не працює.

Єдиний варіант її продати за такі гроші - це ще потримати років 10 і потім продати на ебей колекціонерам, ну або ж біткойн буде по 100, ну або гривня :gigi:
overfenix
Member

Повідомлення

Desmond
Шановний це як нова лада шістка яка простояла 20 років в гаражі. Ви б купили собі таку машину?
Ціна карти берете що на воді вона вже не дуже кому потрібна це раз а друге закриваючи очі на це то як за б.у + добавте трохи що водоблок не такий ще як у б.у тому що ці карти дуже погано себе показали як на воді так і на повітрі. Хочете зі мною посперечатися ? Давайте я вам зразу може скажу чому ви карту нову отримали !!!???
Guest333
Junior

Повідомлення

:idea: Потримати ще 10 років, ммм можливо, вже й так напів дорозі))
Посперечитася з кимось в інтернеті у вечір п'ятниці, дійсно чи може бути щось цікавіше?))
Стільки ємоцій від земляків))
Зазначу :D Нікого ні до чого не змушую, якщо лот не цікавий, то він вам не цікавий ок, я вам вірю)

Якщо цікавий, дякую тим хто одразу пише в ПП.

Але з корчем порівняння цікаве. жигулі то ніколи машиною і не були, незважаючи на італійське дальне коріння.
Дякую посміявся)))
Desmond
Member

Повідомлення

overfenix
Це не я її продаю якщо шо :D
Guest333
Junior

Повідомлення

Так чим та що у вас на компьютері стоїть EVGA GeForce GTX 1080 FTW GAMING HYDRO COPPER така погана, що прямо ваз?)
Невже весь досвід з Evga такий прикрий за все життя?)
overfenix
Member

Повідомлення

Guest333: 26.08.2022 18:59 Так чим та що у вас на компьютері стоїть EVGA GeForce GTX 1080 FTW GAMING HYDRO COPPER така погана, що прямо ваз?)
Невже весь досвід з Evga такий прикрий за все життя?)
Тому що вони що на воді що на повітрі виходять з ладу. Водоблок хоть раз чистили на цій карті? Треба все розкцпочи ти щоб розібрати. Вони гарячі ще й хоть і на воді. Про жигуль я приклад привів. Вона хоть і нова але не повинна в два рази дорожче коштувати як б.в
Ну нехай як за нову ще можна тисячу чи дві добавити але ж не в два рази.
Ektalion
Member

Повідомлення

В мене підозра на рефаб.
Відповісти