[Україна, Львів] Trade-In! Найнижчі ціни на RTX 3080Ti, 3080, 3070, 3060Ti з обміном, гарантією та манібеком!

Объявления о продаже
Закрито
Автор
Повідомлення
ackstarvinta
Member

Повідомлення

Вітаю. Нижче Ви можете ознайомитись з асортиментом відеокарт, а також способами оплати та доставки + питаннями гарантії.
Якщо потрібні тести будь якого товару, або ж виникли інші питання, пишіть в приват, або телефонуйте
+380931175005 Остап
@starvinta телеграм
Аргументований торг є на все :beer:

Позиції в наявності:
1. Inno3D GeForce RTX 3080 TI Black Hybrid 4шт
спойлер
Хороша по температурах карта. Майнили рік при 84-92 градуси по пам'яті. 15 вересня розбирались для чергового ТО. Стоять нові термопрокладки на пам'яті 17W/m.k. та паста MX-4. Вентилятор змазано. Помпа працює, все ок, в ідеалі, нічого не тече. В ігорях температура гпу район 69-70 градусів. І пам'ять, і VRM теж район 70-75. На 3/4 карт є пломба (вона стоїть на знаяття бекплейту)
Комплект:
  • Карта
  • Коробка
Ціна 35999грн за шт
2. EVGA 3080 FTW3 ULTRA Gaming НЕ LHR 1шт TOP
спойлер
10G-P5-3897-KR
ТОП карта від EVGA, думаю реклами не потребує. Майнила рік при 80 градусів по пам'яті, знову ж таки, 15 вересня розбирались для чергового ТО. Стоять нові термопрокладки на пам'яті 17W/m.k. та паста MX-4. Сама жирна версія, яка тільки може бути по 3080
Комплект:
  • Карта
Ціна 31999грн за шт
3. MSI 3080 VENTUS 3X НЕ LHR 1шт TOP
спойлер
Дуже непогана MSI з хорошим охладом, конструктивно дуже подібним на EVGA FTW3. Охлад пам'яті зроблений краще ніж MSI Gaming X (там чомусь на відростках охолодження, а тут суцільна мідна пластина)
Майнила рік при 80 градусів по пам'яті, знову ж таки, 15 вересня розбирались для чергового ТО. Стоять нові термопрокладки на пам'яті 17W/m.k. та паста MX-4.
Комплект:
  • Карта
  • Коробка
Ціна 31499грн за шт
4. EVGA 3070 XC3 НЕ LHR 1шт TOP
спойлер
Знову ж таки супер хороша EVGA на 3 вентиля. Топ охлад, тиха карта, для тих хто шарить :beer:
Майнила рік при температурі гпу район 45-50 градусів :rotate:
Комплект:
  • Карта
Ціна 21999грн за шт
5. ASUS 3070 DUAL НЕ LHR 2шт TOP
спойлер
Шикарна карта від Асуса. Зараз користуюсь особисто. Заводський TDP 240W, проти 220W по стандарту в 3070. + живлення 2х8пін, хоча в багатьох просто 8пін. 5 відеовиходів, 2 біоси. Карта на пломбах, рекомендую :beer:
Майнила рік при температурі гпу район 50-55 градусів :rotate:
Комплект:
  • Карта
Ціна 21999грн за шт
6. MSI-LENOVO 3070 TWIN Fan НЕ LHR 2шт TOP
спойлер
Зображення
Дуже непогана карта по співвідношенню ціна/якість. Тихий охлад, непогано виглядає, груба карта, рекомендую :beer:
Комплект:
  • Карта
Ціна 21499грн за шт
7. MSI 3070 VENTUS 2X НЕ LHR 1шт
спойлер
Звичайна двокулерна 3070 від MSI, помоєму ще на пломбі. Ventus від MSI
Комплект:
  • Карта
Ціна 21499грн за шт
8. Gigabyte RTX 3070 Eagle OC НЕ LHR 1шт TOP
спойлер
Непогана гіга на 3 вентилятора + фанстоп. 3070 ігли вийшли в них супер пристойні, рекомендую до покупки :beer:
Майнила рік при температурі гпу район 45-50 градусів :rotate:
Комплект:
  • Карта
Ціна 21999грн за шт
9. HP RTX 3070 OEM НЕ LHR 1шт
спойлер
RTX 3070 від HP. Була витягнута з нового системника HP Omen 30L. Один з таких системників я залишив собі, красується в мене в профілі. Живлення 12пін, перехідник в комплекті. Звичайна, достойна карта від HP
Комплект:
  • Карта
Ціна 21499грн за шт
10. ASUS RTX 3060 TI DUAL НЕ LHR 2шт
спойлер
RTX 3060 TI від ASUS. Карта на пломбах, мав вже не одну таку карту, там фурмарк після ТО дає район 62-65 градусів. Просто хороша 3060ті, нічого лишнього
Найголовніше те, що карта НЕ LHR (тому споживає до 10% менше електрики ніж LHR), а ще більш важливо що память самсунг.

Чому така ціна? Все дуже просто. На ринку 90% карт на OLX це LHR з памяттю хунікс. Ця память передсерійна і тому не призначена для регулярних навантажень. Вона ледве ледве відбігає гарантійний термін в іграх. А от в майнінгу вмирає за пів року, або рік. Залежно від охолодження. В мене особисто була 3060ti на хуніксі нова LHR, відпрацювала пів року нормально, тоді тиждень з 40мх і далі вмерла (артефакти). Є відеодокази, інвойс на 1100$ чи 1300$. Тому 3 рази подумайте перед тим як купляти БВ/новий хлам на хуніксі в інших продавців.

А в даній карті стоїть самсунг і відсутній LHR - відповідно вона спокійно відмайнить років 5 і більше, головне вчасно проводити ТО і тримати в адекватному температурному режимі.

Комплект:
  • Карта
Ціна 18499грн за шт
11. HP RTX 3060 TI OEM НЕ LHR 2шт
спойлер
RTX 3060 TI від HP. Була витягнута з нового системника HP Omen 30L. Один з таких системників я залишив собі, красується в мене в профілі. Живлення 12пін, перехідник в комплекті. Звичайна, достойна карта від HP. Для неї бажано мати продувний корпус
Найголовніше те, що карта НЕ LHR (тому споживає до 10% менше електрики ніж LHR), а ще більш важливо що память самсунг.

Чому така ціна? Все дуже просто. На ринку 90% карт на OLX це LHR з памяттю хунікс. Ця память передсерійна і тому не призначена для регулярних навантажень. Вона ледве ледве відбігає гарантійний термін в іграх. А от в майнінгу вмирає за пів року, або рік. Залежно від охолодження. В мене особисто була 3060ti на хуніксі нова LHR, відпрацювала пів року нормально, тоді тиждень з 40мх і далі вмерла (артефакти). Є відеодокази, інвойс на 1100$ чи 1300$. Тому 3 рази подумайте перед тим як купляти БВ/новий хлам на хуніксі в інших продавців.

А в даній карті стоїть самсунг і відсутній LHR - відповідно вона спокійно відмайнить років 5 і більше, головне вчасно проводити ТО і тримати в адекватному температурному режимі.
Комплект:
  • Карта
Ціна 18499грн за шт
12. AMD Radeon Vega 64 samsung офіційно від AMD є кількість
спойлер
Ще не купили? Значить щомісяця втрачаєте близько 1600грн упущеної вигоди. Це легко виправити!
Топова референсна Вега64. Дає 52-55мх при споживанні 130-170ват. Карта на пломбах, пам'ять ЛИШЕ samsung. Абсолютно безпроблемні і супер надійні карти
Комплект:
  • Карта
Ціна 15999грн за шт

Trade-In (обміняй свою стару відеокарту на нову)
спойлер
Є можливість обміну своєї старої відеокарти на нову з тих, що в мене в наявності
На обмін приймаються:
RTX 2060 Super
RTX 2070
RTX 2070 Super
RTX 2080
RTX 2080 Super
RTX 2080Ti
RTX 3060
RTX 3060Ti
RTX 3070
RX 6700XT
RX 6800
RX 6800XT
RX 6900XT

GTX 1000 серії і старіші, а також інші моделі AMD не цікаві.
Вашу відеокарту на обмін оцінюю в -25% від вартості на OLX
Умовний приклад: RTX 3070 мінімальна ціна на OLX 22тис грн. Ви хочете обміняти її на RTX 3080Ti яка вартує 45тис.
Відповідно, я оцінюю Вашу відеокарту в 22000*0.75=16500грн і таким чином доплата складе всього 28500грн. Таким чином Ви економите 36% вартості від 3080Ti
Способи оплати:
спойлер
  • Готівка при зустрічі. Приймаються наступні валюти: UAH, USD, EUR
  • Накладний платіж. Завдаток за доставку в обидві сторони на карту як гарантія що ви прийдете за посилкою, решта на пошті. Доступний лише для Нової Пошти
  • Оплата на карту
  • Безнал (можлива оплата з ТОВ)
  • Криптовалюта (USDT, USDC, ETH, BTC, XRP)
  • AdvCash
Способи доставки:
спойлер
  • Нова Пошта
  • УкрПошта
  • Meest Express
Порядність та гарантія
спойлер
  • Неодноразово в перевірених на даному форумі від 2018р
  • Продаю на OLX з 2014 року
  • 50+ успішних OLX доставок
Вищенаписане свідчить про те, що я в жодному разі не намагаюсь Вас обманути, дорожу репутацією, тому всі дефекти описані мною заздалегіть.
На всі товари діє гарантія 14 днів. Гарантія розуміє під собою заміна товару на аналогічний в разі його несправності.
Також є манібек 2 дні у випадку не підійшов колір/запах чи інші причини. При всіх гарантійних чи манібекових ситуаціях витрати на логістику бере на себе покупець
Звертаю увагу: манібек і гарантія є на все :beer:

Карти НЕ рефаб, без ремонтів, все в оригіналі і повністю працездатне :beer:

Всім мирного неба над головою :beer:

Мій профіль на OLX - https://haydamac.olx.ua/
Востаннє редагувалось 17.09.2022 16:17 користувачем ackstarvinta, всього редагувалось 52 разів.
Nuclear World
Member

Повідомлення

Видимо Веги так и не ушли за 27к..., даже говорили, что это для них дёшево и что нет смысла отдавать даже по такой цене :laugh: карты то хорошие, зачем отдавать сейчас за такой бесценок. ;)
ackstarvinta
Member

Повідомлення

Nuclear World: 08.06.2022 08:35 Видимо Веги так и не ушли за 27к..., даже говорили, что это для них дёшево и что нет смысла отдавать даже по такой цене :laugh: карты то хорошие, зачем отдавать сейчас за такой бесценок. ;)
Якби ви знали об‘єм продаж цих вег і по яких цінах, ви б так не казали ;)
Є кількість, це не 10 і не 20 :beer:
всіх зацікавлених прошу в приват :beer:
Щось продається дорожче, щось дешевше, на вашому язиці це «усредняемся» :rotate:
Nuclear World
Member

Повідомлення

Странно, от тех кто владеет "моим языком" не доводилось слышать слова - "усредняемся", по край не мере мне слышать не доводилось. Но приятно осознавать, что у нас есть майнеры доценты лингвистических наук. :laugh:
Востаннє редагувалось 08.06.2022 10:29 користувачем Nuclear World, всього редагувалось 1 раз.
LeoX
Member

Повідомлення

Не можу зрозуміти ціни. Частина в гривні, частина в доларах. Або курс вказуйте де дивитись, або в гривні пишіть все.
ackstarvinta
Member

Повідомлення

LeoX
В гривні очевидно. в $ по курсу кантора на продаж на момент продажі. Або можливо, й нижче. Все до обговорення в приваті, думаю зможемо домовитись :beer:
tranzero
Junior

Повідомлення

EVGA GeForce RTX 3070 TI FTW3
Топ карта. 3 кулера з RGB підсвіткою. Дуже масивна і холодна. Охлад добротний, пам'ять samsung на кефірі в районі 78градусів, дає 80.5мх. Карта на пломбах
Точно Samsung пам'ять? :eek: :rolleyes:
TANK7777
Junior

Повідомлення

ackstarvinta напишіть мені в приват ваш профіль оликс тут не можу відкрити :beer:
ackstarvinta
Member

Повідомлення

tranzero: 12.06.2022 21:03
EVGA GeForce RTX 3070 TI FTW3
Топ карта. 3 кулера з RGB підсвіткою. Дуже масивна і холодна. Охлад добротний, пам'ять samsung на кефірі в районі 78градусів, дає 80.5мх. Карта на пломбах
Точно Samsung пам'ять? :eek: :rolleyes:
вибачайте, обізнався :beer:
ackstarvinta
Member

Повідомлення

TANK7777: 12.06.2022 21:05 ackstarvinta напишіть мені в приват ваш профіль оликс тут не можу відкрити :beer:
пишу в приват
Ambrelka
Junior

Повідомлення

цены актуальны или будут пересматриватся?
Timedemo
Member

Повідомлення

Погодите немного. Все переходят продажа видиков на развес. Просто никто не понимает какую цену ставить, 100 долларов за килограмм, или 1000 грн за килограмм.
ackstarvinta
Member

Повідомлення

Ambrelka: 18.06.2022 06:06 цены актуальны или будут пересматриватся?

Будуть коригуватись, в приваті завжди актуальні ;)

На рахунок тих самих 3060ті - сьогодні одна пішла, тому не соромтесь, пишіть :beer:

Тема буде доповнюватись
corban_jum
Junior

Повідомлення

Доброго дня.
Які актуальні ціни на видяхи.
ackstarvinta
Member

Повідомлення

corban_jum
Добрий день. Наразі так:
3060ti 20тис
3070ti 25тис
3080 30тис
3080ті 40тис
:beer:
kikas
Junior

Повідомлення

3080ті 40тис - А какая именно? а то в списке первого поста только 3080 есть
ackstarvinta
Member

Повідомлення

kikas: 22.06.2022 16:06 3080ті 40тис - А какая именно? а то в списке первого поста только 3080 есть
3080ti trio X з коробкою. Від мсі :beer:
desantovih
Junior

Повідомлення

https://telemart.ua/products/msi-geforc ... -ocv1-lhr/

20к новая, что за ценообразования у всех не адекватное, или я что то не понимаю!!!
ackstarvinta
Member

Повідомлення

desantovih: 24.06.2022 16:18 https://telemart.ua/products/msi-geforc ... -ocv1-lhr/

20к новая, что за ценообразования у всех не адекватное, или я что то не понимаю!!!
Мабуть, акція небаченої щедрості)
Тоді, нехай ціна буде 19 ;)
Пропозиції в лс :beer:
Васильович
Member

Повідомлення

desantovih
ackstarvinta
То просто ціна для попереднього замовлення :shuffle:
https://telemart.ua/ua/promotions/skoro ... 60-ti.html
Закрито