[Украина, Львів] WD Black SN750 NVME SSD 2 TB

Объявления о продаже
Автор
Member

Схоже, що чоловіку подобається сам процес продавання SSD. :)

wow_w
Вам уже не просто натякали, а відкрито сказали - ДОРОГО!
Я навів посилання, де вища модель (від Вашої) вартувала стільки ж.

Ви, мабуть, повинні були б знати алгоритм формування цін на подібні речі.
Ну і ви вперто нікого не слухаєте.

Тепер виходить. Ви його купили 4 чи 5 місяців тому. Ціна від того часу - впала майже вдвічі!
Коли пропонували поставити адекватну ціну, ви агрились і розповідали всім, хто і куди повинен йти.
Тепер же злість за втраченими можливостями.

Ну, ніхто вам не лікар? Самі винні!

Аби не флуд 2500 грн.
wow_w
Member

Дякую за ап.
Для дохтора відпишу, ще раз. Ціна на дану річ буде формуватись виходячи з ціни магазину в якому вона була куплена, з невеликою знижкою від саме від цієї суми. Щодо втрачених можливостей, персонально Вам скажу у мене все добре, в разі чого ссд залишиться у мене і буде працювати.
ivancapoeira
Junior

Предложу 7000 грн наложкой.
Обоснования:
В цифре можно купить 980pro за 11350 который на pcie 4.0 с скоростью вдвое выше вашего.
спойлер
https://y.ua/uk/samsung-980-pro-2-tb-mz ... nakopiteli
wow_w
Member

Дякую за пропозицію, але виходячи з Вашої логіки потрібно було пропонувати 5 675 грн.
ivancapoeira
Junior

Ну в Вашем предложении найдите логику тогда? Смысл брать у вас на 500 грн дешевле от цены магазина, при том что можно купить гораздо быстрее и надежнее ссд, 980 pro, еще и дешевле.
Шел пятый месяц темы. То есть гарантии осталось у вас 54-55 месяцев, это на 10% меньше от 60. Получается логичнее было бы 11999-10%=10800 грн. Но вижу Вы здесь не для продажи. Также напомню, что 60 мес гарантии в любом случае не от магазина, а от производителя, поэтому убеждать всех, что Ваш магазин надежнее остальных не стоит.
Предложение 7000 снимаю с торгов.
DuckRider
Member

Vitalio: 07.05.2021 15:59 Теряйтесь с такими ценами :lol: . На амзоне 310$, даже с налогом будет дешевле

https://www.amazon.com/Black-SN750-NVMe ... B07M9VXSXG
250 уже, налетаем, а то подорожает, как автор сказал.

Предложу 1500, раз все отказываются, ибо товар уже лежалый, а ликвидность его малая, как видно из топика
wow_w
Member

Дякую, яка ціна мені цікава і як вона сформована описано вище. Що Вам краще самі вирішуйте. Дякую за ап.
ССД може і залишитись запакована як артефакт з років 30 може продастся навіть дорожче як раритет або просто піде в мій пк, якщо там буде місце під три ссд, тому в котре скажу дякую за Вашу турботу і не варто переживати за мої гроші)
slv
Member

wow_w: 11.10.2021 17:26 Дякую, яка ціна мені цікава і як вона сформована описано вище. Що Вам краще самі вирішуйте. Дякую за ап.
ССД може і залишитись запакована як артефакт з років 30 може продастся навіть дорожче як раритет або просто піде в мій пк, якщо там буде місце під три ссд, тому в котре скажу дякую за Вашу турботу і не варто переживати за мої гроші)
Вибачьте , але ваша тема и подiбнi , на мiй погляд , е звичайним зловжiванням безоплатностью цiього торгiвельного майданчику
Ortyomko
Member

Вы хотите сказать, что можно купить ровно такой же ССД как у ТС, но на 40% дешевле в крупнейшем интернет-магазине планеты?
Ответить