[Україна, Рівне] Геймерські ультралегкі безпровідні миші Ninjutso Sora v2, VGN F1 MOBA, R1, WLmouse BeastX, Delux 800 ULTRA + подарунки та клавіатури

Объявления о продаже
Автор
Повідомлення
chromo
Junior

Повідомлення

Така ж ситуація, замовив більше місяця назад, пуста відправка, повернули гроші) На офіційному сайті доставку показує 30$, можливо через НП дешевше буде
Hash
Junior

Повідомлення

chromo: 07.08.2024 14:47 Така ж ситуація, замовив більше місяця назад, пуста відправка, повернули гроші) На офіційному сайті доставку показує 30$, можливо через НП дешевше буде
Замовляв так VGN мишу. Відправив через Meest. Ціна доставки вийшла у відділення НП - 8.39$ (зараз мабуть трішки дорожче, бо це було грудень 2023)
net+odin
Junior
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Всім доброго дня, задумався над заміною своєї старої мишки glorious model o wireless, і зараз шукаю щось зі схожою до її форми (така ж форма як в Zowie fk2) можливо хтось в темі і знає чи є щось з нових мишей в такій +- формі, бо все що я знахожу то це як на мене клони logitech G pro x ...

Всім дякую наперед за відповідь. І всім спокійного дня\ночі.
creater_ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WLmouse Beast X (MAX) схожа по формі, якщо із нових і ультралегких (40 грам). Форма тої частини, де основні кнопки дуже схожа на новинки ATK F1 серії, проте та миш трішки менша... А взагалі бажано знати хват і розмір руки
net+odin
Junior
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Хват майже повністю кіготь, але я ще мишку тримаю під кутом трохи, так що, якщо руку брати як | то мишка буде десь під таким кутом \

Цей нахил в мене зявився після користуванння двома поколіннями Мышь Roccat Kone Pure, так що можливо щось і нове можна спробувать.

Пішов шукати огляди на цього звіряку WLmouse Beast X (MAX)

Дякую за підказку
Зображення
net+odin
Junior
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

UPD:
Взяв в наших перекупів WLmouse Beast X запакований, новий - приїхало все скриптить пищіть шо капець, не повезло мені, мишка повернулясь до продавця.

Після цього вибір пав нв ASUS rog harpe ace aim lab edition
Скрол там не дуже, але ось кнопки це просто шось, 0 пре і пост тревелу, я такого не відчував на жодній мишці, це просто топ.
Але все ломається двома ВЕЛИЧЕЗНИМИ мінусами, через які Я НЕ РАДЖУ БРАТИ ЦЮ МИШКУ
1 - скрол гівно
2 - СОФТ ГІВНІЩЕ
creater_ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

net+odin: 12.08.2024 11:43 UPD:
Взяв в наших перекупів WLmouse Beast X запакований, новий - приїхало все скриптить пищіть шо капець, не повезло мені, мишка повернулясь до продавця.

Після цього вибір пав нв ASUS rog harpe ace aim lab edition
Скрол там не дуже, але ось кнопки це просто шось, 0 пре і пост тревелу, я такого не відчував на жодній мишці, це просто топ.
Але все ломається двома ВЕЛИЧЕЗНИМИ мінусами, через які Я НЕ РАДЖУ БРАТИ ЦЮ МИШКУ
1 - скрол гівно
2 - СОФТ ГІВНІЩЕ
У всіх Асусах софт такий. Хоча за мишу ASUS rog harpe ace aim lab edition раніше чув дуже позитивні відгуки. WLmouse Beast X в нових ревізіях якісна по збірці, можливо Вам продали ті що з ранніх. Принаймі в мене так було, та що була в кінці 2023 була з проблемами по корпусу (права кнопка скрипіла), та що приїхала в кінці весни - практично ідеал, окрім не великого люфту першої бокової кнгопки. WLmouse Beast X MAX тестував недавно - мабуть, повністю ідеал, і доречі, зручніша в руці, особливо в матовому варіанті фарбування... на рахунок скролів - масова проблема, якщо їх задіювати в іграшках типу Апекс Леженд, вони просто зношуються за рік часу чи менше. Хіба що брати оптичний скрол (Lamzu Paro)
vkdw
Junior

Повідомлення

Цікавить Ninjutso Sora v2, чи є у наявності?
creater_ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vkdw: 14.08.2024 21:25 Цікавить Ninjutso Sora v2, чи є у наявності?
тимчасово зняв із продажу (це моя власна б-в), заміна не вийшла
Останній раз піднімалось creater_ua на 06.09.2024 11:50.
Відповісти