Свіжі подробиці про консоль PlayStation 5 Pro

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Zzzz
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Предлагаю обсудить Свіжі подробиці про консоль PlayStation 5 Pro
Вже PS5 Pro буде, а некстгена так і нема :laugh:
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Рад за холопов
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну если будут реальные 120 FHD и 60 4к во всех проектах, то надо брать. Будет смысл апнуться даже с ПС5, правда все будет зависеть от итоговой цены на полках в магазине.

Правда если опять в дизайне будет глянец присутствовать, то это плохое решение будет, надеюсь додумаются фулл матовые части корпуса сделать.

Где то читал за слив, что в прошке будет 2тб накопитель, правда это мечты видимо. :D

У нас наверное будет стоить под 30к..., что будет жирновато.
Востаннє редагувалось 29.08.2024 15:42 користувачем Nuclear World, всього редагувалось 4 разів.
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Судячи з таблички, приріст по графіці досить пристойний. Цікаво, яким чином це використають розраби ігор.
Не хотілося б обмежитись лише гіпотетичним збільшенням ФПС. Адже враховуючи тормознуиисть телеків, шалений інпут лаг джоя і загальну неквапливість ігрового процессу, розрахованого на диван, той ФПС потрібен лише для галочки. Як на мене, цілком вистачає 30 з апскейлом до 60. Тому, доведеться щось домальовувати, щоб продажи йшли.
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Я один розумію що дизайн у PS5 таке собі чи не один?)))
stakanctl
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганськ

Повідомлення

Nuclear World: 29.08.2024 15:31 Ну если будут реальные 120 FHD и 60 4к во всех проектах, то надо брать. Будет смысл апнуться даже с ПС5.

Правда если опять в дизайне будет глянец присутствовать, то это плохое решение будет, надеюсь додумаются фулл матовые части корпуса сделать.

Где то читал за слив, что в прошке будет 2тб накопитель, правда это мечты видимо. :D

Правда у нас наверное будет стоить под 30к...
Есть мнение насчет этого, учитывая нахрюк про 32 тфлопс
спойлер
Нативных 120 FHD и 60 4к во всех currentgen проектах на ней никогда не будет
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

stakanctl
Ну нативных может и нет, через фср думаю да.

Меня больше прайс у нас интересует. А то разлет между условно бу пс5 и новой пс5 про может быть почти в два раза.
Востаннє редагувалось 29.08.2024 15:48 користувачем Nuclear World, всього редагувалось 2 разів.
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Ray2000gt: 29.08.2024 15:33 Судячи з таблички, приріст по графіці досить пристойний. Цікаво, яким чином це використають розраби ігор.
Не хотілося б обмежитись лише гіпотетичним збільшенням ФПС. Адже враховуючи тормознуиисть телеків, шалений інпут лаг джоя і загальну неквапливість ігрового процессу, розрахованого на диван, той ФПС потрібен лише для галочки. Як на мене, цілком вистачає 30 з апскейлом до 60. Тому, доведеться щось домальовувати, щоб продажи йшли.
знову вліплять підтримку 8к на коробку :D

Відправлено через 1 хвилину 6 секунд:
Сidonix: 29.08.2024 15:37 Я один розумію що дизайн у PS5 таке собі чи не один?)))
не один, мені також дизайн ПС4 і ящика більше подобається

Відправлено через 2 хвилини 24 секунди:
stakanctl: 29.08.2024 15:40 Есть мнение насчет этого, учитывая нахрюк про 32 тфлопс
спойлер
Нативных 120 FHD и 60 4к во всех currentgen проектах на ней никогда не будет
скрутять пару налаштувань і цілком може бути і в нативі, рахуйте там відяха +- 7800хт, та й на консолях нормальні проекти зазвичай більш оптимізовані
1234waltz
Member

Повідомлення

Якщо правда про 16 GB загальної RAM/VRAM. Хех... Мда... І який сенс від того потужного iGPU тоді? Знов "економлять на гвоздях" та будуть ганяти своп на ".
спойлер
Тупіше було тільки на Series S порізати пам'ять до 10 ГБ.
Zzzz
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Сidonix: 29.08.2024 15:37 Я один розумію що дизайн у PS5 таке собі чи не один?)))
дизайн повне лайно, мені здається, навіть сама соні це розуміє, але тягне лямку, щоб не образити тих, хто купив перші плойки :laugh:
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Zzzz: 29.08.2024 15:24 Предлагаю обсудить Свіжі подробиці про консоль PlayStation 5 Pro
Вже PS5 Pro буде, а некстгена так і нема :laugh:
х3 більша продуктивність графіки. Чим не некстген?
Маркетолог міг би назвати це PS6 легко :laugh:
CrypteX
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Nuclear World
На хайпе точно будет цена на прошку минимум в полтора раза выше у нас, всегда так. Вспомните как перекупы работали в 2020 году на релизе карентгена.
corban_jum
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Сidonix: 29.08.2024 15:37 Я один розумію що дизайн у PS5 таке собі чи не один?)))
ні один. Він жахливий, і його білий глянець робе ще жахливішим. Дизайн був в ПС2 тв ПС4.
В 5ой же....
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

CrypteX: 29.08.2024 16:07 Nuclear World
На хайпе точно будет цена на прошку минимум в полтора раза выше у нас, всегда так. Вспомните как перекупы работали в 2020 году на релизе карентгена.
ніби щось нове, пс3 на старті по кілобаксу і дефіцит, пс4 на старті по кілобаксу і дефіцит, за пс5 не слідкував, але думаю, що +- те саме було
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: незламистан

Повідомлення

Больше, чем в 3 раза аплифт Tflops - звучит.....оптимистично :lol:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Vlaad13: 29.08.2024 15:30 Рад за холопов
Vlaad13: 28.08.2024 16:03Холопам непривыкать
я бачу у вас окрема любов до консольщиків? :laugh:
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Zzzz: 29.08.2024 15:24 Вже PS5 Pro буде, а некстгена так і нема :laugh:
Так того і немає, бо звичайна PS5 занадто слабка. Стрибок на 4к в телевізорах відбувся майже миттєво, потужність консолей наростити так швидко не вийшло. Ба більше, навіть апскейлера нормального на плойці досі не зробили. Грати з 30 к/с і шакальним милом не дуже прикольно. Сподіваюсь, що на прошці трохи краще з цим буде.
stakanctl
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганськ

Повідомлення

oversteve: 29.08.2024 15:47 та й на консолях нормальні проекти зазвичай більш оптимізовані
На жаль, ви неправильно кажете. В зазначених випадках на консолях вони з порізаними графічними налаштуваннями. "Оптимізація" — це міфічне щось, чого не існує. Тим часом заниження та завищення графічних налаштувань існують собі та дуже помітні прі порівнянні скіншотів, тобто більш технологічна та/або приваблива фінальна картинка. Краще називати речі своїми іменами, а не розводити езотерію :)

Відправлено через 5 хвилин 35 секунд:
oversteve: 29.08.2024 15:47 знову вліплять підтримку 8к на коробку :D
Напевно ще буде "щось-там VR", 4K 60 FPS та речення про рейтрейсинг. Хоча дуже сподіваюсь, що до такого не дійде.
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

stakanctl: 29.08.2024 16:52
oversteve: 29.08.2024 15:47 та й на консолях нормальні проекти зазвичай більш оптимізовані
На жаль, ви неправильно кажете. В зазначених випадках на консолях вони з порізаними графічними налаштуваннями. "Оптимізація" — це міфічне щось, чого не існує. Тим часом заниження та завищення графічних налаштувань існують собі та дуже помітні прі порівнянні скіншотів, тобто більш технологічна та/або приваблива фінальна картинка. Краще називати речі своїми іменами, а не розводити езотерію :)
ясно, що на пк можна викрутити налаштування на якіснішу картинку, мова про те, що порти на одних і тих самих налаштуваннях можуть вимагати на пк більших ресурсів ніж на пс5
stakanctl
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганськ

Повідомлення

Nutbar: 29.08.2024 16:49 Ба більше, навіть апскейлера нормального на плойці досі не зробили. Грати з 30 к/с і шакальним милом не дуже прикольно. Сподіваюсь, що на прошці трохи краще з цим буде.
Мило то ще половина проблеми. Іноді більше уваги привертають артефакти від FSR: коли замість модельки маєш зашумлений до невпізнавання обʼєкт в цяточку.
Відповісти