Знайомство з брендом Lorgar: клавіатура Azar 514, миша Stricter 579, килимок Steller 913 та веб-камера Circulus 910

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Devianne
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Знайомство з брендом Lorgar: клавіатура Azar 514, миша Stricter 579, килимок Steller 913 та веб-камера Circulus 910

Чому ці бренду одразу лізуть в недешевий ігровий сегмент, в якому є багато брендів з вдалиими і разкрученими моделями. Можна робити якісні офісні робочи лошадки, на яких можна і пограти ( як в свій час microsoft 1.1 модель миші була.)


p/s logo
спойлер
alienware.png
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

слово дармовис 8 разів зустрічається в огляді :D
Devianne: 28.08.2024 14:19microsoft 1.1 модель миші була
десь у батьків валяється чек, купував за 64 гривні :up:
Miracle
Junior

Повідомлення

Stricter 579 зі своїм сенсором PixArt PMW 3336 може конкурувати з гризунами до 20$, але додатковий еран робить цю мишку задорогою в виробництві і малопривабливою в ціновому сегменті, в який цілиться Lorgar. Якщо вже й випускати подібну модель, то сенсори PixArt 3370, 3389, 3391 були б доречнішими.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

Devianne: 28.08.2024 14:19Чому ці бренду одразу лізуть в недешевий ігровий сегмент
потому что попахивает "как РОГ, только лучше" - потому и лезут, срубить на тех, кто совсем ничего не шарит
Shuginubi
Member
Аватар користувача
Звідки: Махачкала

Повідомлення

Во славу Хаоса Неделимого?
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Ну, а між цими полюсами кипить бізнесове життя безлічі легітимних торговельних марок в різних нішах та сегментах. І час від часу тут з'являються нові гравці, які намагаються якщо не похитнути усталений порядок, то знайти своє місце на ринку. Одним з таких претендентів і є Lorgar.
Ну і звідки воно? Та й ціни явно не між полюсами.
Etra
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Эээ, а откуда "ноги растут" у этого Lorgar я так и не понял. Кто знает?

Может я не внимательно читал? (Да, признаюсь, читал по диагонали, на большее не хватило).
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Схоже більше на рекламу чергового Китайського "не такого як інші" гамбургера.
Який не має нічого свого окрім лейби і вже лізе в сегмент де продаються цілком собі дорослі речі.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Etra: 29.08.2024 00:10 Эээ, а откуда "ноги растут" у этого Lorgar я так и не понял. Кто знает?

Может я не внимательно читал? (Да, признаюсь, читал по диагонали, на большее не хватило).
https://lorgar.com/where-to-buy
Схоже десь в Європі - в списку країн є тільки європейські держави (та декілька пост-радянських/азіатських).
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Я давно знал бренд Lorgar как производителя довольно неплохих геймерских кресел, раньше переферию их не видел, по ходу это для них новые ниши.
Востаннє редагувалось 29.08.2024 08:32 користувачем Melofon, всього редагувалось 1 раз.
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Mike88: 28.08.2024 15:03 слово дармовис 8 разів зустрічається в огляді :D
ага, теж врізолось у очі, а в зв'язку з тим що чую у перше - пішов гуглити. результат:
Дармовисом називають або підвіску, або гультяя, бездіяльну людину
мені здається що воно не дуже підходить.
Devianne: 28.08.2024 14:19 як в свій час microsoft 1.1 модель миші була.)
звісно Microsoft Optical Intelli 1.1 була непогана, але Microsoft IntelliMouse Explorer 4.0 - ванлав
aregaz
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Я перепрошую, а дісплей на мишці - це для кого робиться?
Зображення
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

aregaz
Для лоха, для кого ж ще :gigi:
i-zu
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

На її вершині знаходяться гіганти індустрії, які задають тренди та встановлюють стандарти якості
Press X to doubt
Головна «фішка» Steller 913 — це, звісно, RGB-підсвічування.
А я думав, що головними "фішками" килимків мають бути комфорт використання та якість виготовлення.
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

недешевий ігровий сегмент ... робити якісні офісні
Так если в любом магазине выставить фильтр от дешёвых к дорогим - первыми как раз будут геймерские: с подсветочкой там, модными рисунками... :gigi:
"фішками" килимків мають бути комфорт
Мне бы вот коврик с нормальной™ высотой отрыва, и чтоб курсор не скакал при переносе мышки. Сколько ни перепробовал геймерских мышек / ковриков / комбинаций - поднимать приходится высоко, курсор при этом пляшет.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Глянув на ТТХ:
Миша - дизайн просто згадався 2015-17 рік, навалили тонну непотрібного пластику і екранчик в угоду непонятно чому, 127 грам, та тут просто фейспалм, PMW3336, дротова, зате з екранчиком... 2300грн. Бездротова Redragon на топовому 3389 і вагою в 50-52 грами передає привіт з ціною 1.5к грн по місцю і на 20-30% дешевше в Китаї...
Клава - 4000грн, дротова, свічі звичайна механіка, най вона буде і змащена і як заявляють з спробою в тишу... Оптомеханічні клави та від тої ж Bloody передають привіт, спрацювання у них ще коротше, шум приблизно такий самий буде, ціна дешевша.

На цьому огляд завершено, усім дякую.

PS: ноунейми залетіли на ринок, але не прощупали чого там хоче кінцевий користувач. :dontknow:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Як же дешево виглядає борд і миша, моя повага :lol:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aregaz: 29.08.2024 10:35 Я перепрошую, а дісплей на мишці - це для кого робиться?
Зображення
У лоджитеха на одній з моделей той дисплей показує налаштування при переключенні профілю (ну типу дпі/герцовку/тощо), наче непогано в плані зручності, але на практиці воно тільки збільнує ціну :)
Відповісти