В європейських магазинах помічені ноутбуки з процесорами Intel Lunar Lake

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
yurius_r
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити В європейських магазинах помічені ноутбуки з процесорами Intel Lunar Lake

XE2 - це вже balltlemage? Якщо так, то цікаво глянути тести порівняно із XE
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

yurius_r: 25.08.2024 17:34 XE2 - це вже balltlemage? Якщо так, то цікаво глянути тести порівняно із XE
На малій кількості блоків та повільній пам'яті дива не станеться.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

waryag: 25.08.2024 17:51
yurius_r: 25.08.2024 17:34 XE2 - це вже balltlemage? Якщо так, то цікаво глянути тести порівняно із XE
На малій кількості блоків та повільній пам'яті дива не станеться.
1. память така ж як у AMD - 7500 MHz. Це LPDDR - середнє між DDR (частота шин команди:дані=1:1 ) і GDDR (1:4)
2. тут цікава енергоефективність, перш за все графіки, адже:
а) попереднє покоління Xe споживало сильно більше від аналогів АМД
б) TDP 17 Вт (від акума) на 8 ядер + відеокарта - це серйозна заявка. Фактично це повноцінна консоль, а тут ще й розмір пристрою дозволяє солідний екран і заряд на
в) як показує попередня статистика, велика продуктивність APU AMD, нажаль, немає значення якраз через упор в теплопакет. Щоб рзкрити весь клас тре 30+ Вт, але тоді акума хватає на 45 хвилин, годину від сили, а стаціонарно, біля розетки, давно є значно кращі і дешевші варіанти. Ну хіба що постійно переміщатись від одної розетки до іншої, але це не реально для мобільних користувачів/туристів/розїзних працівників
Звичайно, я невірю що Інтел вже зробить щось рівне АМД в графіці, але й зовсім їх принижати теж не варто

Відправлено через 5 хвилин 32 секунди:
Intel Arc 140V: новый iGPU Lunar Lake работает наравне с Radeon 780M в в бенчмарке Vulkan в Geekbench 6.3
victorkrynytsky
Member
Звідки: Україна, Тернопіль

Повідомлення

ronemun: 25.08.2024 20:00
waryag: 25.08.2024 17:51

На малій кількості блоків та повільній пам'яті дива не станеться.
1. память така ж як у AMD - 7500 MHz. Це LPDDR - середнє між DDR (частота шин команди:дані=1:1 ) і GDDR (1:4)
2.
16 / 32 GB LPDDR5X-8533.

Дуже хочу побачити вже повноцінні, в момент виходу на ринок, результати тестів топової моделі на 30 W.

Ось останні витоки, https://wccftech.com/intel-core-ultra-7 ... enchmarks/
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

зная лузл с ФПС у iGPU AMD Radeon 740M vs 760M - что количество ядер удвоили + теплопакет может быть больше на десяток другой ватт, а ФПС вырос всего на 30+%.
Надо ждать обзоров Intel Lunar Lake с указанием ФПС и условий при каких получены.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

AssayMAS: 26.08.2024 00:38зная лузл с ФПС у iGPU AMD Radeon 740M vs 760M - что количество ядер удвоили + теплопакет может быть больше на десяток другой ватт, а ФПС вырос всего на 30+%.
Надо ждать обзоров Intel Lunar Lake с указанием ФПС и условий при каких получены.
TPU дает +/- двойное превосходство.
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

waryag: 26.08.2024 09:10TPU дает +/- двойное превосходство.
мне надо не "превосходство" мне надо самый дешевый 1ФПС. А если учесть что речь о ноуте то самый дешевый в деньгах ФПС за Ватт.
Попугаев может быть много - а ФПС мало... а так как ноут, то и тротлить может начать через пол часа дико.
По этому без теста в реальных играх и на час-два... всё бла бла бла.
Один и тот же проц можно в 17, а можно в 30... а можно и в 5 Ватт...
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

AssayMAS: 26.08.2024 10:21мне надо не "превосходство" мне надо самый дешевый 1ФПС. А если учесть что речь о ноуте то самый дешевый в деньгах ФПС за Ватт.
Очевидно, тут вне конкуренции ворованный ноут :rotate:

Відправлено через 36 секунд:
Ну и в целом, 740м это очень условно про фпс.
yurius_r
Member

Повідомлення

waryag
Що теке мала кількість блоків? Яке диво? В Ultra 7 155h відяха така сама як в a380, а це дуже суттєво як для встройкі. Те що Інтел поки в драйвери не навчилася, то таке, я сподіваюся лікується
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

waryag: 26.08.2024 16:26Ну и в целом, 740м это очень условно про фпс.
Надо на встройке выкручивать настройки и запускать последние новинки? Её ниша старые игры и некоторые из свежих не графонистых, проверял 740m который в комплекте с 8500g на минимальных настройках fhd, первый сталкер 200-300 fps, мультиплееры bf4 120-150, bf1 80-90, CS2 130-160 fps, если игра интересная то на минималках заходит, в танках и доте2 за 200, чем не фпс?
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Lorichic: 29.08.2024 07:52Надо на встройке выкручивать настройки и запускать последние новинки? Её ниша старые игры и некоторые из свежих не графонистых, проверял 740m который в комплекте с 8500g на минимальных настройках fhd, первый сталкер 200-300 fps, мультиплееры bf4 120-150, bf1 80-90, CS2 130-160 fps, если игра интересная то на минималках заходит, в танках и доте2 за 200, чем не фпс?
Не надо. Но изначальный тейк AssayMAS был, что удвоением блоков и увеличением ТДП добавили всего 30% фпс, когда фактический прирост около ожидаемых 100%.
yurius_r: 29.08.2024 07:35Що теке мала кількість блоків? Яке диво? В Ultra 7 155h відяха така сама як в a380, а це дуже суттєво як для встройкі. Те що Інтел поки в драйвери не навчилася, то таке, я сподіваюся лікується
Мала відносно ціни, ноут с продуктивним АПУ коштує дорого, на рівні ноута зі свіжою дискреткою початкового рівня, але суттєво їй поступається по продуктивності, і не має суттєвої переваги по енергоефективності.
У АМД те ж саме, тільки графіка молодших рішень ще сильніше порізана відносно топа.
yurius_r
Member

Повідомлення

waryag: 29.08.2024 11:48
Мала відносно ціни
Якийсь приклад ? Бо я не розумію про що ви
ноут с продуктивним АПУ коштує дорого, на рівні ноута зі свіжою дискреткою початкового рівня
Якихось би прикладів, а то скільки дивлюся - ноут з будь якою дискреткою стає ігровим і коштує відповідно.
і не має суттєвої переваги по енергоефективності.
Як ви її міряєте? Бо якщо просто за споживанням то apu рулять
Відповісти