Hunt: Showdown незабаром перейде на новий рушій з поліпшеною графікою

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Пропоную обговорити Hunt: Showdown незабаром перейде на новий рушій з поліпшеною графікою

Краще б вони додали ПвЕ режим.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

waryag
він там є :)

цікаво, що зламають при оновленні та коли запрацює як треба...
Alex Pepper
Member
Аватар користувача
Звідки: Сумы

Повідомлення

Ждёмс :super: С 2019 почти только в один Хант и играю. Игра просто шикарная - геймплей, стрельба, графика, звук и сеттинг всё на высшем уровне. После неё уже в сингл шутеры играть стало не интересно.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Alex Pepper
ще б сервери покраще.. і китайців на еу серверах поменьше :)
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В грі надзвичайно всрата оптимізація, це її основний недолік
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

7mindfields
а що саме вам не подобається в оптимізації? в мене працює чудово, фреймтайм лінія, все гладенько та плавно. той же helldivers2, warframe, abiotic factor, ready or not - гірше.
Alex Pepper
Member
Аватар користувача
Звідки: Сумы

Повідомлення

7mindfields
Не знаю, не знаю. Начинал играть ещё в конце 2018 на 1070, и на максималках в 1080р было 60 к/с. Потом в начале 2019 пересел на 1080 Ти и 1440р монитор, тоже всё было идеально - стабильные 60-80 к/с на максималках. Ну, а на 3090 теперь 120-144 фпс. Если настройки графики снизить, то можно играть на старичке Паскале без каких-либо проблем. Мне наоборот нравится как работает игра - всё гладко и быстро, без всяких фризов, с чёткой регистрацией попаданий и т.д., немецкое качество )) И это всё с процем 3700Х, родом из 2019 года, и на 1080 Ти из 2017-го.

Отправлено спустя 1 минуту 6 секунд:
artko
Да, у бурятов там свой сервер, но они почему-то лезут в ненавистную им "гейропу" :mad:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex Pepper: 24.07.2024 11:42 7mindfields
Не знаю, не знаю. Начинал играть ещё в конце 2018 на 1070, и на максималках в 1080р было 60 к/с. Потом в начале 2019 пересел на 1080 Ти и 1440р монитор, тоже всё было идеально - стабильные 60 к/с на максималках. Ну, а на 3090 теперь 120-144 фпс. Если настройки графики снизить, то можно играть на старичке Паскале без каких-либо проблем. Мне наоборот нравится как работает игра - всё гладко и быстро, без всяких фризов, с чёткой регистрацией попаданий и т.д., немецкое качество )) И это всё с процем 3700Х, родом из 2019 года, и на 1080 Ти из 2017-го.

Отправлено спустя 1 минуту 6 секунд:
artko
Да, у бурятов там свой сервер, но они почему-то лезут в ненавистную им "гейропу" :mad:
Повірив би у ці казки, якби сам не грав на 1660ті/1070 свого часу
Alex Pepper
Member
Аватар користувача
Звідки: Сумы

Повідомлення

7mindfields: 24.07.2024 11:43Повірив би у ці казки, якби сам не грав на 1660ті/1070 свого часу
В 1080р? С каким процессором? На каких настройках графики?
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

7mindfields: 24.07.2024 11:43 Повірив би у ці казки, якби сам не грав на 1660ті/1070 свого часу
в мене прямо зараз є вдома десктоп, де стоїть 1060 6гб. фуллхд, 80..90фпс у ханті, все добре.(ні, не максималки. воні там непотрібні, як на мене)
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

так 15го велике оновлення, треба трохи в маркетинг їм, бо мм зламаний, не вистачає м'яса
гра чудова
TheDmytrius
Member

Повідомлення

Alex Pepper: 24.07.2024 09:28 геймплей, стрельба, графика, звук и сеттинг всё на высшем уровне.
А еще кемперов дофига
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

7mindfields: 24.07.2024 09:42 В грі надзвичайно всрата оптимізація, це її основний недолік
Дід згадав яка гівняна ковбаса була за його часів, не звертайте уваги)
Ви б для галочки запустили гру сьогодні, а потім вже б строчили недоліки :gigi:
Agoris
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Пограв колись кілька годин. Не сподобалась взагалі, залишив негативний відгук. Може з новим апдейтом спробую знову.
Reinmar
Member

Повідомлення

Давно дивлюсь на цю гру,але не пробував - бо здається, що в соло там буде скучно і треба друг для коопа. Чи так це?
shad_1985
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

Agoris: 01.08.2024 14:07Пограв колись кілька годин.
:gigi: ну зазвичай с початку і в справді лютий треш, полу-порожні каткі і нічого не зрозуміло, бо зазвичай нема притоку нових гравців в гру.
Agoris: 01.08.2024 14:07Може з новим апдейтом спробую знову.
тоді треба грати одразу після патчу, будуть грати новачки на хайпе -> буде онлайн

Відправлено через 5 хвилин 43 секунди:
Reinmar: 01.08.2024 14:18Чи так це?
дивлячись якій гемплей подобається, якщо дуже швидкій то грати можна тільки в трійки, а грати в трійки с рандомами те ще задоволення. Якщо більш менш розмірений то в двійках можна з рандомами гарно грати.

Якщо дуже великій скіл в шутерах то можна в соло ідти на двійки трійки, та буде весело і в соло, але требо взяти один престиж.
Soler
Member

Повідомлення

artko: 24.07.2024 11:49
7mindfields: 24.07.2024 11:43 Повірив би у ці казки, якби сам не грав на 1660ті/1070 свого часу
в мене прямо зараз є вдома десктоп, де стоїть 1060 6гб. фуллхд, 80..90фпс у ханті, все добре.(ні, не максималки. воні там непотрібні, як на мене)
в среднем может там и 80-90 фпс на 1066 особенно когда ничего не происходит. а когда идет замес и горит пару бочек/молотовых/динамита вазрывы и т.д. 1066 садится ниже 60 фпс на мин настройках.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Agoris: 01.08.2024 14:07 Пограв колись кілька годин. Не сподобалась взагалі, залишив негативний відгук. Може з новим апдейтом спробую знову.
перші годин 30..50 я не дуже зовсім розумів, де вороги та відкіля стріляють. на жаль, за декілька годин навчитися розуміти що там і де - імхо неможливо, як і оцінити цю гру.

Відправлено через 28 секунд:
Soler: 02.08.2024 14:25 в среднем может там и 80-90 фпс на 1066 особенно когда ничего не происходит. а когда идет замес и горит пару бочек/молотовых/динамита вазрывы и т.д. 1066 садится ниже 60 фпс на мин настройках.
буде час та натхнення - придивлюсь :) наче не було таких прям жорстких просаджувань.
Відповісти