Огляд та тестування портативної ігрової консолі MSI Claw

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Selyk_s
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд та тестування портативної ігрової консолі MSI Claw

Давайте на огляд AYN Odin 2 Pro або Retroid Pocket 4 Pro.(можу надати для огляду)
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Noiseblocker
Це за видалення посилання.
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Stalker22: 22.07.2024 18:53 Заказна статя(((
З цікавістю послухаю аргументацію, чому мої враження від девайсу - "заказні" і поради, якою має бути "НЕ заказна" стаття про цей пристрій.
vova_84
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Купив собі цей девайс погратись і дуже задоволений новим досвідом. Повністю згоден зі статтею на сайті.
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Selyk_s: 22.07.2024 19:42 Давайте на огляд AYN Odin 2 Pro або Retroid Pocket 4 Pro.(можу надати для огляду)
Особисто мені оглядати таке було б не дуже цікаво тому, що це просто емулятори старих консолей без можливостей запускати щось сучасне й під вінду.

Ретрогейминг загалом - цікава тема, але нишева навіть сама по собі, а ще й у мобільному варіанті...
Noiseblocker
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

ALT-F13: 22.07.2024 20:01
Stalker22: 22.07.2024 18:53 Заказна статя(((
З цікавістю послухаю аргументацію, чому мої враження від девайсу - "заказні" і поради, якою має бути "НЕ заказна" стаття про цей пристрій.
Потому, что это единственный хоть сколько-нибудь положительный, при этом профессиональный отзыв на эту консоль.
Потому, что политику "сглаживания углов" компании MSI и ключевые условия работы я знаю не понаслышке.
Потому, что ROG Ally стоит вполовину (!) дешевле, при этом быстрее и энергоэффективнее.

НЕ заказной обзор на MSI Clown, а правильно пишется именно так, выглядит как вынос вперёд ногами. Это неудачливый клон Ally, со странной ценовой политикой и железом.
Никакой "проблемы трех тел" не существует. Здесь уместно выражение "третий лишний".
Selyk_s
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

ALT-F13: 22.07.2024 20:06
Selyk_s: 22.07.2024 19:42 Давайте на огляд AYN Odin 2 Pro або Retroid Pocket 4 Pro.(можу надати для огляду)
Особисто мені оглядати таке було б не дуже цікаво тому, що це просто емулятори старих консолей без можливостей запускати щось сучасне й під вінду.

Ретрогейминг загалом - цікава тема, але нишева навіть сама по собі, а ще й у мобільному варіанті...
Можна частково грати в Switch ігри, на жаль емулятор недороблений. Стоїть там ОС: Android 13 і всі ігри з гуг плей ідуть, Fortnite, Genshin Impact.
_nevermind
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ALT-F13: 22.07.2024 20:01
Stalker22: 22.07.2024 18:53 Заказна статя(((
З цікавістю послухаю аргументацію, чому мої враження від девайсу - "заказні" і поради, якою має бути "НЕ заказна" стаття про цей пристрій.
Сравнение работы на разных ОС ?
Сравнение с конкурентами ?

Твой "обзор" все равно что страничку девайса на сайте МСИ полистать.
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Selyk_s: 22.07.2024 20:49 Можна частково грати в Switch ігри, на жаль емулятор недороблений. Стоїть там ОС: Android 13 і всі ігри з гуг плей ідуть, Fortnite, Genshin Impact.
То в чому плюс порівняно з телефоном на андроїді та геймпадом до нього типу Razer Kishi?

Я розумію, що певний ринок є й на такі рішення, але це зовсім інший клас пристроїв порівняно з Claw.

Відправлено через 3 хвилини 45 секунд:
_nevermind: 22.07.2024 20:50
ALT-F13: 22.07.2024 20:01

З цікавістю послухаю аргументацію, чому мої враження від девайсу - "заказні" і поради, якою має бути "НЕ заказна" стаття про цей пристрій.
Сравнение работы на разных ОС ?
Сравнение с конкурентами ?

Твой "обзор" все равно что страничку девайса на сайте МСИ полистать.
На яких "різних ОС"?
Конкурента, нажаль, мені на огляд одночасно не дали. Самому цікаво.

Втім, останні роки взагалі порівняння МІЖ пристроями якось нечасто з'являються в публікаціях порівняно з тим, що ми робили зазвичай у 2000-ні з різними "супертестами" заліза.

Відправлено через 2 хвилини 14 секунд:
Noiseblocker
Не побачив жодного аргументу, крім посилання на ціну Ally - вона зараз чудова, але це тимчасова ж акція тому, що ASUS розчищає склади перед появою Ally X (ціну на яку ми ще маємо побачити, в Європі ще 900 євро, тобто дорожче Claw).
Noiseblocker
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

_nevermind: 22.07.2024 20:50
ALT-F13: 22.07.2024 20:01

З цікавістю послухаю аргументацію, чому мої враження від девайсу - "заказні" і поради, якою має бути "НЕ заказна" стаття про цей пристрій.
Сравнение работы на разных ОС ?
Сравнение с конкурентами ?

Твой "обзор" все равно что страничку девайса на сайте МСИ полистать.
+++ вложен ударный труд, но нету ударных строк
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Noiseblocker: 22.07.2024 20:58 +++ вложен ударный труд, но нету ударных строк
Я роблю чесні огляди. За смаженими фактами - звертайтеся до неперевірених джерел.
Noiseblocker
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

ALT-F13: 22.07.2024 20:58
Selyk_s: 22.07.2024 20:49 Можна частково грати в Switch ігри, на жаль емулятор недороблений. Стоїть там ОС: Android 13 і всі ігри з гуг плей ідуть, Fortnite, Genshin Impact.
То в чому плюс порівняно з телефоном на андроїді та геймпадом до нього типу Razer Kishi?

Я розумію, що певний ринок є й на такі рішення, але це зовсім інший клас пристроїв порівняно з Claw.

Відправлено через 3 хвилини 45 секунд:
_nevermind: 22.07.2024 20:50

Сравнение работы на разных ОС ?
Сравнение с конкурентами ?

Твой "обзор" все равно что страничку девайса на сайте МСИ полистать.
На яких "різних ОС"?
Конкурента, нажаль, мені на огляд одночасно не дали. Самому цікаво.

Втім, останні роки взагалі порівняння МІЖ пристроями якось нечасто з'являються в публікаціях порівняно з тим, що ми робили зазвичай у 2000-ні з різними "супертестами" заліза.

Відправлено через 2 хвилини 14 секунд:
Noiseblocker
Не побачив жодного аргументу, крім посилання на ціну Ally - вона зараз чудова, але це тимчасова ж акція тому, що ASUS розчищає склади перед появою Ally X (ціну на яку ми ще маємо побачити, в Європі ще 900 євро, тобто дорожче Claw).
А кого интересует что-то там в будущем и сравнение с будущей ROG Ally X?
В моменте на её фоне Clown, и я настаиваю именно на таком написании, выглядит никак. Во всём хуже Ally, при этом значительно дороже. И это ещё не говоря про Steam Deck - истинного короля рынка. Ваша рецензия опубликована сейчас, и она сейчас выставляет Clown в положительном контексте. Ваш материал - прямой обман аудитории.

Ключевое в моей аргументации даже не в сравнении с Ally, а политика компании MSI.

Отправлено спустя 53 секунды:
ALT-F13: 22.07.2024 21:36
Noiseblocker: 22.07.2024 20:58 +++ вложен ударный труд, но нету ударных строк
Я роблю чесні огляди. За смаженими фактами - звертайтеся до неперевірених джерел.
Совет коллеге: за такие "честные обзоры" MSI платит до $2000, не дешевите.
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Noiseblocker
Я Steam Deck з його кастрованою ОС навіть безкоштовно собі не візьму. Оригінальний ROG Ally не цікавить, бо не має Thunderbolt 4 (а XG Module надто вузькопрофільне рішення). Розпродажу Ally на момент написання огляду не було і це явно недовгий "атракціон щедрості". Ally X й зараз немає і він буде ще дорожче. MSI Claw я спокійно особисто готовий купити за роздрібну вартість.

Ваші якісь особисті страждання з компанією MSI та її політикою потребують детального розкриття на форумі, бо інакше звучить це все "не дуже" - ви чимось на них обурені і ми навіть не знаємо, чим - але це ж не проблема ринка.
Noiseblocker
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

ALT-F13: 22.07.2024 21:46 Noiseblocker
Я Steam Deck з його кастрованою ОС навіть безкоштовно собі не візьму. Оригінальний ROG Ally не цікавить, бо не має Thunderbolt 4 (а XG Module надто вузькопрофільне рішення). Розпродажу Ally на момент написання огляду не було і це явно недовгий "атракціон щедрості". Ally X й зараз немає і він буде ще дорожче. MSI Claw я спокійно особисто готовий купити за роздрібну вартість.

Ваші якісь особисті страждання з компанією MSI та її політикою потребують детального розкриття на форумі, бо інакше звучить це все "не дуже" - ви чимось на них обурені і ми навіть не знаємо, чим - але це ж не проблема ринка.
В смысле "не було"? Зайдите на eKatalog и гляньте актуальные цены прямо сейчас. Ally что, дороже Clown?

Ось Steam Deck - произведение искусства. Windows просто неспособен на такое соотношение производительность/ватт, как бы ни старались его кастрировать ASUS и MSI. Для портативной консоли это самый ключевой показатель. В ином случае люди покупают либо ПК, либо полноценную консоль.

Если вы не ощущаете преимущества Steam Deck, который по сути целая экосистема, при всём уважении, Alt-F13, вы профнепригодны. Подозреваю, что кроме изделия MSIв руках ничего подобного не держали (из современного). Существует только 2 портативных консоли - это Steam Deck и всё остальное.

Мои отношения с MSI действительно не проблема рынка. Но стоимость их консоли - вот это проблема рынка. А если вы это написали ещё и без "чемодана" - умудрились и продаться, и остаться нищим.
Востаннє редагувалось 22.07.2024 22:04 користувачем Noiseblocker, всього редагувалось 1 раз.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MSI Claw - виключно для фанатів або нетямущих.
Бо вартість неконкурентна, підтримка неконкурентна, вимушено констатую - хто придбав чи фанати трьох літер, чи невігласи.

vova_84: 22.07.2024 20:06 Купив собі цей девайс погратись і дуже задоволений новим досвідом. Повністю згоден зі статтею на сайті.
З чим саме ви згодні? З тим що сплатили зайве і отримали недоробку, але задоволені?
А ну тоді ОК.
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Noiseblocker
Не планую далі коментувати відвертий бред
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

ALT-F13
Почему не указали в статье, что MSI продается в раше? И что они считают Севастополь - рашинским.
Selyk_s
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Телефон + Razer Kishi буде трішки дорожче, автономність менше в такому рішені, головно задача телефону це телефонувати, а не для ігор.Портативна приставка робить виключно для того, щоб на ній грати.Гарні технічно характеристики за свої гроші, автономність та ергономіка.
Odin 2 Pro
ОС: Android 13
Екран: 6, 1920x1080, IPS
Процесор: Snapdragon 8 Gen 2
Графіка: Adreno 740
Оперативка: 12 гб LPDDR5x
Пам'ять: 256 гб UFS 4 0, microSD
Роз'єми: type-c 3.1, micro hdmi, для навушників
Акумулятор: 8000 мАч із швидкою зарядкою
Зв'язок: WIFI7, BT 5.3
Аудіо: 2 динаміка
Розміри: 225х98х17 мм
Вага: 420 г
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Selyk_s
А грати в що на твоєму відроїді? В балалайку?
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Selyk_s: 22.07.2024 23:02 Телефон + Razer Kishi буде трішки дорожче, автономність менше в такому рішені, головно задача телефону це телефонувати, а не для ігор.Портативна приставка робить виключно для того, щоб на ній грати.Гарні технічно характеристики за свої гроші, автономність та ергономіка.
Odin 2 Pro
ОС: Android 13
Екран: 6, 1920x1080, IPS
Процесор: Snapdragon 8 Gen 2
Графіка: Adreno 740
Оперативка: 12 гб LPDDR5x
Пам'ять: 256 гб UFS 4 0, microSD
Роз'єми: type-c 3.1, micro hdmi, для навушників
Акумулятор: 8000 мАч із швидкою зарядкою
Зв'язок: WIFI7, BT 5.3
Аудіо: 2 динаміка
Розміри: 225х98х17 мм
Вага: 420 г
Щось мені підказує, що я розмовляю з продавцем цих консолей і таким чином приймаю участь в несанкціонованій рекламі :lol:
Відповісти